10 hackování života, které je užitečné znát každého

V navrhované sbírce života hacking, můžete najít jednoduchá řešení životních problémů, které téměř všichni čelí, a to jak v psychologickém a každodenním životě.

  • Pokud potřebujete udělat něco zodpovědného, ​​že jste nervózní a strach, měli byste zkusit žvýkačku. Když člověk sní, pak na podvědomé úrovni, cítí se naprosto bezpečně.
  • Jak porozumět, zda se vám líbí nebo ne. Je to jednoduché, dávejte pozor na smích lidí ve společnosti, když se člověk směje, vždy se dívá na toho, kdo mu je sympatický.

  • Jeho postavení může říct hodně o osobě nohách. Pokud se během rozhovoru jeho ponožky dívají opačným směrem než účastník, znamená to, že chce dialog ukončit co nejdříve.
Poznámka!

Během samotného dialogu bychom však neměli říkat takové fráze „myslím“ nebo „zdá se mi“, což dává slova nejistoty.

  • Užitečný život pro osoby pracující v sektoru služeb. Měli by za zrcadlem dát zrcadlo, které jim zachrání před skandálními zákazníky. Koneckonců, kdo se chce vidět v zrcadle naštvaný a rozzlobený. Ale když se na tebe někdo zlobí, musíš být klidný. To může způsobit ještě více hněvu, ale později se člověk určitě stydí za své chování.

  • Mnozí pracovníci v kanceláři mají jeden společný problém - jak mizí kouzla ze stolu. Ale zastavit takovou „loupež“ může, pokud je vložena modrá tyččervená pera. Koneckonců, nikdo nepotřebuje červená pera!
  • Jak často se vám to stalo, když byl zip na kalhotách rozepnut a postavil vás do nepohodlné pozice před ostatními. A pokud se to stane, pak byste neměli spěchat za nové kalhoty, ale jednoduše uvolnit prstenec z klíčů, dát ho na jazyk zipu a chytit druhou pomocí tlačítka. Takže blesk není přesně rozepnutý a nebude se červenat.

  • Častým problémem, zejména u mužů, je nechutný zápach z bot. Co když zítra tyto boty musí být boty, ale všechno je jednoduché. Vezmeme si čajový sáček, vložíme ho do bot a ráno obuvi boty bez nepříjemného zápachu, protože během nočního čaje všechno vstřebává.
Tip!

Zbavení se nepříjemného zápachu obuvi může také pomoci sodu, která by měla být nalita do bot a ponechána na jeden den. Ale ocet zředěný vodou snadno odstraní skvrny od soli.

  • Mlhavé brýle jsou známým problémem pro ty, kdo je nosí. Během pití čaje nebo prudké změny teploty se brýle okamžitě začnou potit. Tento problém se můžete zbavit běžným mýdlem. Čočky otíráme mýdlem, jemně je otřete měkkým hadříkem tak, aby nedošlo k rozvodu.
Poznámka!

A aby nedošlo k zamlžení koupelnového zrcadla před tím, než se sprchujete, otřete ho krémem na holení a pak ho odstraňte měkkým hadříkem.

  • Ať už kdekoli ve vašem bytě chytí Wi-Fi, pokud ne, pak si zapamatujeme následující záchranný život. Vezmikov může, například zpod koly, řezat dno, řezat podél a pohybovat se v kruhu, ale ne až do konce, rozložit a dostat anténu, kterou jsme nasadili přímo na routeru.

Pozor!

Toto doporučení by mělo být použito, pokud se router nenachází ve středu bytu, v jednom z rohů.

  • Ani ty nejdražší hodinky nejsou pojištěny proti malým škrábancům na skle. Všechno však lze vyřešit pomocí zubní pasty, kterou jsme si dali na ubrousek, a pak si rozetříme skleničku na hodiny. Samozřejmě, že škrábance nejdou nikam, ale budou transparentní a nenápadné.

Doufáme, že vám navrhované životní hacky pomohou trochu v lásce, práci a každodenním životě.