10 nový život hackování pro domov

Monitorování čistoty a pořádku není tak snadné. Moderní žena bere spoustu zajímavých koníčků a koníčků, a tak málo času! Pro ženu se domácí práce často proměňují v časově náročné a nudné cvičení. V tomto článku, 10 život hacking - domácí triky, malé tipy, které mohou zkrátit dobu čištění a aby život hostesky zajímavé.

ocet - pomocník pro čištění

Použití 9% octa během jarního čištění pomůže dosáhnout čistoty sálavého záření:

 • skleněné a křišťálové nádobí;
 • kohoutky v kuchyni a koupelně;
 • odstranit staré znečištění žaluziemi;
 • vyrovnat se se znečištěním železa;
 • eliminovat různé pachy v domě, chladničce a kanalizaci;
 • dodá starému koberci čerstvost;
 • podlahy z linolea, dlaždice, laminátu osvěží, odstraní bakterie a přinesou lesk.

Aby byly vodovodní baterie jiskrové, otřete je tímto prostředkem, pro čistotu a čistotu nádobí přidejte při oplachování do vody trochu octa.

Použijte ocet na horké železo, otřete do sucha.Je-li silně znečištěné, opakujte několikrát, dokud žehlička nebude svítit jako nová.

Poznámka!

Abyste se zbavili drsných pachů v místnosti, můžete nastříkat roztok připravený z octa a vody v poměru 1: 3 s rozprašovačem. Tento roztok můžete nalít do nádoby a chvíli nechat v místnosti nebo v kuchyni.

Doporučuje se otřít lednici ubrouskem navlhčeným octem.

K čištění kanalizačních cest nalévejte ocet do vypouštěcího otvoru po dobu 2 hodin.

Po odstranění koberce z prachu jej otřete houbou s roztokem octa.

K čištění podlahy přidejte 1 až 2 šálky octa do 5 litrů vody.

Jak smontovat rozbité sklo

Po sklizni velkých úlomků z rozbitého skla nebo žárovky mohou malé zbytky zranit a způsobit neštěstí. Proto je třeba věnovat zvýšenou pozornost důkladnému odstranění částic skla. Velkou pomocí v tom bude drobek z chleba.

Lehce ho navlhčete vodou a přitlačte na povrch a posuňte tam, kde může být zbytek skla. Střepy se drží na chlebu. Můžete použít těsto nebo hlínu. Takže chráníte svůj domov.

Asistent pro holení při čištění oken a zrcátek

Skla, autoskla, zrcadla koupelen mají tendenci se špinit a mlhat. Tento problém můžete odstranit krémem na holení. Naneste trochu na špinavý povrch a otřete je čistým hadříkem.

Čištění mikrovlnné troubycitron

Zmáčkněte citron a dejte ho do trouby s džusem a vodou (100 ml). Zapněte, aby směs byla převedena do varu a ponechána v zahřátém stavu po dobu 5 minut.

Poznámka!

Otevřete skříňku, vyjměte nádobu s citronem a otřete stěny papírovým ručníkem. Citronová pára nečistoty a saze čistí bez obtíží. Také budou odstraněny pachy z připraveného jídla.

Čištění míchačky

Nezapínejte se na časově náročnou práci demontáží mixéru do částí a mytím nožů a dílů rukou. Stačí vyplnit nádobu mírně teplou vodou (můžete přidat ocet), zapněte stroj po dobu 10-30 sekund. Při tomto čištění je připraven!

Neutralizace pachů

Aby se odstranily pachy při vaření ryb, můžete důkladně umýt a vyčistit všechny kuchyňské povrchy, větrat a osvěžovač vzduchu. Často je však časově náročné a neefektivní.

Lepší využití hackování života. Během procesu vaření dejte pánev s vodou a pomerančem nebo citrónovou kůrou (nebo octový roztok, zředěný 1: 1) na pomalý oheň. Odpařovací kapalina neutralizuje všechny nepříjemné pachy vašeho domu.

Kapalina pro okna a lesklé výrobky

Během provozu se lesklé oděvní doplňky: opasky, tašky, boty se opotřebovávají a jsou matné. Vrátit dřívější lesk pomůže kapalinu pro brýle. Namočte měkký hadřík do čističe oken a ošetřete výrobek.

Neobvyklé čištění lázně

Velmi neobvyklý život hack pro čištění vany a umyvadlo je vK oříznutí pomeranče, grapefruitu nebo citronu, a hojně naplněné solí, otřete všechna znečištěná místa a skvrny sanitárních zařízení.

Poznámka!

Šťáva z citrusových plodů v kombinaci se solí odstraňuje nečistoty a dodává prostor aroma.

Nagaru - žádný

Bez ohledu na to, jak přesná je hostitelka, nejsou hořáky plynových sporáků pojištěny proti silným černým sazím.

Malý trik pomůže vyčistit:

 1. Zašroubujte znečištěné uzávěry hořáku do utěsněného těsného sáčku.
 2. Nalijte kapalný amoniak.
 3. Nechte přes noc.
 4. V dopoledních hodinách opláchněte květ.

Čistota překvapí a potěší!

Kostky ledu pro sušení prádla

Při sušení prádla v elektrické sušičce je vhodné přidat 2 kostky ledu. Oblečení pak nevyschne a narovná se pod vlivem lehké páry. Tato rada platí při sušení oděvů z lehkých tkanin.

Život není tak dlouhý na to, aby se čistí. Krátké čipy usnadňují a usnadňují čištění bytu, šetří čas! Dejte jí více své rodině a přátelům!