10 život hackování v kuchyni, kteří neví všechno

Lifehacky v kuchyni - originální nápady, které šetří místo, řádně ukládají jídlo, čistí během několika minut. Ženy v domácnosti jsou rádi, že se mohou podělit o své vynálezy, možná některé z nich budou užitečné a budou moci usnadnit každodenní práci.

Prevence pěny

Pokud pěna z pánve při vaření a snaží se skvrnit kamna, může být zastavena. K tomu dejte dřevěnou lžící na nádobí s jídlem. Pěna se v tomto případě nebude hromadit.

Košíčky z pergamenu

Pokud chcete vařit košíčky pro dezert a v domě nebyly žádné formy, neměli byste být naštvaní. Místo toho lze použít pergamenový papír.

Pozor!

Košíčky vařené na papíře nebudou mít žádné zvlněné okraje. Dezert ale bude vynikající. Bude tedy možné snadno potěšit všechny domácnosti a pozvané hosty.

Skladování kuchyňských potřeb

Pokud je kuchyň velmi malá a není zde možnost skrýt všechny nádobí ve skříni, můžete použít originální nápad od zkušených žen v domácnosti. Jsounabídnout k umístění pánve, lopaty, rošty přímo na zeď. Příslušenství bude vždy po ruce, a vzít je není těžké.

Jak se zbavit náletu

Každá hosteska sní o čisté kuchyni. Ocet pomůže zbavit se plaku na kohoutku. Musí být nalita do plastového sáčku a zajištěna gumičkou s gumičkou. Nyní můžete podnikat, odložit čištění na hodinu. Po skončení přidělené doby je třeba odstranit balíček a umyjte kohoutek. Raid okamžitě zmizí.

Držák receptů

Pokud hosteska používá kuchařku, pak se jí tato myšlenka určitě líbí. Proč nepoužívat běžný ramínko na šaty a opravit knihu? Vaření v tomto případě bude pohodlnější a přinese radost.

Praktické skladování koření

Každá hospodyně v kuchyni má mnoho koření. Pro koření se nerozpadají, musí být uloženy v malých bankách. A pokud je nádoba připevněna ke skříni, pak to výrazně ušetří místo.

Otvírák na skot

Pokud je otevírání plechovky tvrdé, můžete použít stavební pásku. Stačí, když je přilepíte k víku a lehce zatáhnete. Tato myšlenka osloví zejména ženy. Nyní nemusíte svého manžela požádat o pomoc. Práce bude provedena bez problémů.

Věnujte pozornost!

Pomocí stavební pásky lze otevřít i těsné kryty.

Jak loupat brambory

Nevařené bramboryvyčistit docela tvrdě. Proč nepoužívat originální způsob čištění. Nejdříve je třeba brambory vařit a pak je dát na pánvi s ledem. Další, budete muset odstranit kůži, bude loupat bez problémů.

Potravinová fólie již není roztržena

Zabalení potravin se nachází v každé kuchyni. Je vhodné zabalit ingredience do ní a zakrýt nádoby pouze jídlem. Ale co dělat, když film nevypadá nerovnoměrně a někdy se vůbec neodvíjí.

Profesionální kuchaři doporučují skladovat film v chladničce . Po ochlazení se snadno rozlomí a nedrží se rukou.

Skladování nožů

Ukazuje se, že magnety jsou nejen ozdobami pro ledničku, ale také užitečnou věcí v kuchyni. Stačí upevnit magnetickou desku na jakýkoliv povrch, protože se stane stojanem pro skladování nožů.

Věnujte pozornost!

Na magnetické desce mohou být uloženy nejen nože. U plechovek s kovovými víčky je také místo.

Život v kuchyni bude nepostradatelný pro každou hostesku. Myšlenky jsou tak zajímavé a rozmanité, že je velmi těžké si je vybrat. Proto můžete využít několika, a život bude mnohem jednodušší.