11 záchranných obalů, díky nimž je skříň pohodlnější

S příchodem jara, hostesky začnou čistit zimní oblečení v šatnách a na mezipatře a zároveň jim obnovují pořádek. Jejich prostor bude prostornější, pokud použijete život hacking, který bude skříň pohodlnější. Užitečné tipy pomohou nejen zvýšit prostornost nábytku, ale také ušetřit čas na nalezení správné věci ze skříně.

Udržujte věci ve stylu a barvě

Je-li oděv uspořádán ve skříni na policích a na ramínkách, seskupených podle barev nebo stylu, bude nalezení správné věci trvat méně času. To je výhodné, když se ráno musíte podívat do spěchu na správnou halenku, košili nebo sukni.

Tip!

Je možné nasadit na jeden věšák oblečení pro módní módní luk a všechno uložit do šatníku.

Složením několika setů na týden můžete ráno osvobodit od povinnosti vyzvednout si nový setpracovat nebo studovat, a pak znovu ve večerních hodinách obnovit pořádek ve skříni.

Použití vnitřních a vnějších dveří a stěn

Můžete tedy ukládat příslušenství:

  • tašky;
  • vazby;
  • šály;
  • pásy.

Ke svislému povrchu stěn a dveří je nutné připojit pouze malé háčky ve stejném stylu.

Optimalizujte interiér průhlednými nádobami

Dokonce i skříň-skříň-crafted může držet více věcí, pokud budete používat nižší prostor pod závěsné věci. Zde si můžete dát transparentní džíny, pletené zboží, šály nebo tašky. Takové nádoby s kryty lze také umístit na skříň a do prostoru mezi podlahou a nábytkem, pokud je skříň na nohách.

Uložte věci do zásuvky ve vzpřímené poloze

Věci zaberou méně místa, pokud jsou pečlivě složeny do trubky a uspořádány vertikálně v zásuvkách.

Pro informaci!

Takže si můžete uložit úplet, který nepotřebujete žehlit. Transparentní nádoby a organizéry jsou speciálně vyráběny pro spodní prádlo. V nich lze pohodlně skladovat podprsenky a taveniny.

Kufr na skladování věcí

Mnozí v domě mají pravděpodobně plastové pouzdro na kolečkách. V něm můžete odstranit nějaké teplé oblečení ze skříně, které nebude třeba až do příští zimy. Když je čas odejít, zimní věci mohou být vloženy do skříně v místě těch, kteří potřebují odpočívat.

Použití organizátorů tkáně

Ve skříni a v zásuvkách bude více místa a bude snadnější hledat věci, pokud používáte vertikální a horizontální organizéry. První z nich jsou zavěšeny na dveřích a stěnách skříně a druhé jsou umístěny v zásuvkách. Bude vždy snadné najít příslušenství a malé věci.

Pohodlné skladování ložnicových souprav

Pro více místa ve skříni je třeba rozložit postel na povlak na polštář. Ve skříni bude více místa a budete moci rychleji získat vhodnou soupravu, aniž byste ztráceli čas hledáním.

Použití věšáků na věšáky

Na jednom závěsu se vejde více věcí do skříně, pokud jsou na spodní příčce připevněny obvyklé kolíčky na prádlo. Na dně mohou pověsit kalhoty nebo sukně.

Důležité!

Věci budou zavěšeny kompaktněji, nebudou váhat a ve skříni bude více prostoru.

Umístění závěsů na sebe

Pokud se závěsy nevejdou na příčku, můžete je zavěsit k sobě, pomocí obvyklých jazýčků z plechovek plechového piva jako háčků. Příčka bude uvolněna a věci se během skladování neváhají. Bude vhodné přesunout ramínka a další den vyzvednout potřebnou věc.

Pásy na ramínkách

Mnoho žen má mnoho popruhů různých velikostí, které jsou často uloženy v zásuvkách. Udržet si jejich atraktivní vzhled déle, pokud je uložíte do narovnané formy zavěšením spony na závěs.

Tip!

Pás můžete zavěsitna oblečení, s nimiž je obvykle nosí. To vám ušetří čas při hledání příslušenství v dopoledních hodinách.

Použití plastového řetězu na příčníku

Dokonce i v malé skříni můžete držet více věcí, pokud zavěsíte plastový řetěz s velkými spoji na příčku. Je snadné pojmout velké množství závěsů s oděvem zavěšeným ve svislém úhlu.

Jednoduché triky pomohou optimalizovat prostor šatníku pro oblečení a ložní prádlo. Nejenže poskytují úhledné skladování věcí, ale také šetří čas, který je věnován hledání správného oblečení a vkládání věcí do skříně. Navíc věci s takovým úložištěm vydrží déle a zároveň si zachovají svůj atraktivní vzhled

.