13 věcí, které skutečně pomáhají šetřit peníze

Je možné uložit několika způsoby, jedním z nich je nákup předmětů, které vydrží dlouho a ušetří vám další náklady.

13 vyjednávání

Nabízíme seznam užitečných položek, které vám pomohou ušetřit.

Dotyková baterie

Když si čistíme zuby, my umývám nádobí, odchází velké množství vody, přicházejí velké účty. Díky tomuto zařízení, které reaguje na pohyb, je spotřeba vody snížena a budete muset zaplatit mnohem méně.

Textilní sáček

Při nákupu takového sáčku se odstraní dodatečné náklady na balíčky a sáčky, které jsou nakonec vyhozeny. Nyní v prodeji jsou kabelky, které složit a snadno se vejdou do kapsy. A v supermarketu za trvanlivý balíček budete muset zaplatit 5-15 rublů pokaždé.

Termosky

Taková akvizice neumožní utrácet peníze za nákup čaje nebo kávy během pracovního dne. Je to nejen ekonomické, ale také velmi pohodlné. Letní termoskamůže být nahrazena opakovaně použitelnou lahví na vodu.

Pro informaci!

Láhev na vodu stojí asi 500 rublů, za 30 rublů lze nakoupit litr čisté vody, jak vidíme, nákup takového kontejneru bude platit za měsíc.

LED žárovky

Tyto žárovky několikrát snižují spotřebu energie a mají také dlouhou záruční dobu používání. Pokud taková žárovka předčasně selže, může být vyměněna v obchodě, kde byl proveden nákup.

Dvojité tlačítko pro WC

Pokud stisknete jednu polovinu takového tlačítka, pak se vypustí pouze polovina nádrže. Náklady na toto zařízení se vyplatí v krátké době.

Indukční varná deska

Tato dlaždice spotřebovává velmi málo energie, je vhodné ji používat při pohybu. Její pomoc je však neocenitelná, když je vyžadováno dlouhé vaření nebo dušení. Například při přípravě aspiku, nebo při vaření masa, kosti v polévkovém vývaru.

Filtr pro tvrdou vodu

Bude to stát pouze 500 rublů, plus jednou ročně budete muset změnit výplň, která stojí 150 rublů. Díky němu vydrží pračka a myčka mnohem více. Kromě toho, že takový filtr, nemůžete kupovat finanční prostředky z tvorby měřítka.

Nabíječka

Nabíjecí baterii lze nabíjet až 500krát, takže pokud si zakoupíte nabíječku, můžete ušetřit spoustu peněznákup nových zařízení. V moderním bytě je poměrně málo přístrojů, které pracují z baterií, jako jsou hodinky, konzole, dětské hračky.

Zásuvka Smart

Nákup takové zásuvky se vyplatí za 3 měsíce, protože je schopen vypnout spotřebič, pokud se přehřeje, může rozdělit energii podle harmonogramu.

Věnujte pozornost!

Takovou zásuvku je možné ovládat pomocí smartphonu, a to i ze vzdálenosti. A bude chránit domácí spotřebiče v případě přepětí.

Provzdušňovač

Taková tryska umožňuje ušetřit velký tlak vody a zároveň snížit její množství. To je způsobeno nasycením vody kyslíkem. Spotřeba vody je tak snížena o polovinu. Tento efekt bude patrný v měsíci, kdy přinesou účty.

Vakuový balič

Nakupování výrobků na velkoobchodním trhu je mnohem hospodárnější, ale nákupy ve velkém množství je obtížné zachovat. S pomocí vakuového balicího stroje můžete prodloužit životnost potravinářských výrobků vytvořením bezvzduchového prostředí.

Pouliční osvětlení

Žárovka nespotřebovává elektřinu, pracuje na úkor solární baterie. To může být instalován na pozemku a ne trávit penny.

Sáček na prádlo

Pokud se používá k mycím prostředkům, zachovají si svůj vzhled déle a zabrání vzniku pelet. Proto to nebude často nutnékoupit nové oblečení.

Použitím těchto jednoduchých tipů bude v krátké době možné zjistit, jak se snížily zbytečné náklady.