18 triků pro venkovní rekreaci, které jste nevěděli

Věděli jste, že oheň může být zapálen pomocí obyčejné hlíny? Ne? Pak Vám představujeme vrchol nejlepšího hackování života pro výlety do přírody, což občas zjednodušuje váš život.

Čerstvé potraviny

Mnozí z nich jsou položeni těmito otázkami, když jdou do přírody:

  • Jak udržet potraviny čerstvé?
  • Jak je správně uložit?
  • Jak zapadnout všechno do jednoho sáčku?

Prostě vezměte a zmrazte houby na mytí nádobí a mezi nimi vložte výrobky - a problém je vyřešen.

Skladování limonády

Chcete-li zachovat čerstvost limonády připravené vámi v předvečer, jednoduše ji nalijte do zapečetěných sáčků.

Zajímavé!

Pak do nich bude možné jednoduše vložit pitnou trubku.

Mýdlo

Nesení celého mýdla s vámi není vždy výhodné. Takže to jen rozpadněte na malé kostky a vložte ho do sáčku nebo krabice.

Hořák

Vezměte běžnou kovovou plechovku, karton a vosk. Dej to dohromady, a dostaneš velký hořák!

Dřevěné nádobí

Možná je to jedno z nejjednodušších jídel, které můžete na ohni udělat sami. Vezměte si dřevěné nádobí, aby bylo jednodušší přenášet jídlo z ohně na stůl.

Skutečnost!

Dřevěné náčiní vám pomůže nespálit se, když budete jíst svou oblíbenou zeleninu, takže jeho použití bude pro vás kouzelnou hůlkou.

Udělejme si polštář z oblečení

Pokud se náhle unavíte a chcete si krátce zdřímnout, vezměte si s sebou tašku s botami a oblečte ji s oblečením, které se nebojíte přehazovat, a budete mít pohodlný spánek.

Houby pro vaření na grilu

Houby můžete připravit předem na domácí pečení pro další pečení, ale můžete určitě říct, že žampiony pečené na otevřeném ohni nenechají nikoho z vaší hlučné společnosti lhostejné!

Předkrm okurek

Nakládejte okurky do plastového nebo plastového sáčku, ochucte trochou koření a pečeť.

Pro poznámku!

Můžete přidat trochu vody, abyste se dostali do podoby solanky, a to, jak víte, je magická věc.

Úspory skořice

V přírodě si můžete vychutnat jídlo z vašich oblíbených jídel zničit celý dav nezvaných hostů. Bude však stačit, abyste na stěnu stolu nalili trochu skořice - a zbytek strávíte v klidu.

Grilované zelí

Na grilovací pánev dejte trochu květáku se zeleninou a pravidelně obracejte jídlo - lahodný horký salát vás nenechá lhostejným!

Bezpečný táborák

Vezměte malou kovovou umyvadlo a pod ní vložte písek. Tento malý trik vám umožní postavit oheň a nebát se, že později se jeho plameny rozšíří do okolních objektů.

Goodies in pita

Předem si vezměte pár listů pita chleba a zabalte do nich maso a zeleninu. Můžete přidat trochu koření, a pak zabalit tak, aby na přírodu bez poškození role. Vařený předkrm na ohni dokonale doplní Vaši dovolenou!

Oloupejte vejce

K vyčištění vajíčka a k odtržení přebytečné bílkoviny z něj je třeba vzít kovovou plechovku a nalijte do ní vodu. Potřepte vejce uvnitř nádoby na několik sekund a odstraňte kus skořápky - zbytek bude dělat.

Snadný způsob požáru

K rychlému požáru potřebujete trochu parafínového vosku nebo vosku. Navlhčete vatové tampony malým množstvím vazelíny a nezapomeňte na hlínu - a váš oheň je připraven!

Krásné pečivo

Těsto předvařte ve formě ozdobných klikat a luky a pak jednoduše umístěte pánev na gril. Lahodné občerstvení pod čajem vás bude povzbuzovat!

Lepicí páska

Skotsko na cestování je nezbytná věc. Vyhoď to.plastový kroužek, a pak obal kolem zapalovače, a nemusíte nosit samostatně - to bude vždy po ruce! Můžete jednoduše odříznout částku, kterou potřebujete a vítr na nějaké krabici, která je vždy s vámi.

ořezávátko

Přineste ořezávátko do přírody. S ním si můžete naplánovat některé štěpky, aby se rychle oheň. Můžete jej také použít na malé ostření dřevěných tyčinek - na nich můžete dokonale smažit chléb.

Čipy

Vezměte si s sebou další hromádku žetonů, abyste se nemuseli obtěžovat dřevem. Stačí zapálit několik žetonů a zjistit, jak rychle hoří. To se děje kvůli oleji, se kterým jsou nasáklé.