7 triků pro velkou sklizeň od zkušených letních obyvatel

Velká sklizeň - sen každého zahradníka. Aby však bylo dosaženo požadovaného množství, musíte tvrdě pracovat. Každý zahradník má svá vlastní tajemství. Nabízíme několik tipů, pomocí kterých můžete dosáhnout požadovaného výsledku.

7 triků velké sklizně

Vysazování semen je poměrně složitý proces. Kromě trpělivosti jsou potřebné i dovednosti. A pokud tam nejsou, bude to trvat hodně úsilí.

  • Aby nedošlo k namáhání zad, zahradníci přišli s následující možností. Bude nutné vařit pastu, je lepší, když se při přípravě škrobu použije bramborový škrob. Stále je třeba role toaletního papíru. Semena musí být smíchána s pastou a pak položena na jakýkoliv rovný povrch. Po postupném odvíjení na povrchu toaletního papíru. Pasta na semena musí být na ni umístěna rovnoměrně. Po vysušení je toaletní papír navinut zpět do role. Přistání v tomto případě je velmi jednoduché. Stačí jen vykopat díru pro výsadbu semen a rozbalit toaletní papír na povrchu.
Věnujte pozornost!

Toaletní papír by měl být navinut tak, aby semena zůstala na něm. Pokud je pasta správně svařena, pak v tomto případě semena z povrchu nespadnou.

  • Sazenice se často používají v zahradě, ale rostou ve vnitřních podmínkách. V závislosti na délce růstu, může začít růst na délku, a jeho kmen bude s minimálním množstvím listí. Aby se tomu zabránilo, je to nezbytnéhladit ho každý den na horní části hlavy po dobu nejméně 2 minut. V tomto případě přestane růst;

  • Mnoho zahradníků trpí nepříjemným medvědem. Pokazí sklizeň, a když se objevila na zahradě, pak to není tak snadné. Medvedka je náročný hmyz. Pokud se na cestě k jídlu rostlin, něco se v ní objeví, ona nebude obejít to. To je základ naší metody, jak se zbavit náhrobku. Pro přípravu zařízení potřebujete nádobku, ve které musíte odříznout spodní a horní část. Poté, co je umístěna v zemi, je do výsledné studny vysazena rostlina.
Tip!

Banka by měla být nejméně 4 cm v zemi. Při střetu s takovou překážkou se hmyz pohne dál. A protože na zahradě není nic k jídlu, opustí stránku dobře.

  • Sazenice optimálně rostou v chladné místnosti. V závislosti na tom, jaký druh kultury poroste, se teplota změní. Pro rajčata je optimální noční teplota +6 a pro papriky - +10. Pokud se rozhodne pěstovat okurky, pak by teplota měla být alespoň +12;

  • Odstraňování hlodavců je složitý proces. Pro boj s krtky, zahradníci šíří kozí nebo vepřový trus na povrch, kde zelenina roste. Chcete-li se zbavit krtků fit a nálevu sleďů. Zavlažovali vchod do norky a krtko odejde;

  • Po odstranění sklizně je nutné obnovit pořádek na povrchu úseku. Můžete použít metodu vypalování topy. Prozapálení bude vyžadovat cihly, předsušené. Ponořte ho do hořlavé kapaliny po dobu nejméně 3-4 hodin. Cihla je umístěna pod bandou vrcholů a zapálena. Vzhledem k tomu, že cihla podporuje dlouhodobé spalování, topy budou zcela hořet;
  • To se také stává - po sklizni rajčat se nachází velký počet zkažené zeleniny. Je škoda vyhodit. Proto je můžete použít pro užitečné účely. Nakrájejte zkažená rajčata na kroužky, vložte do kbelíku se zemí a posypte zemí. O několik dní později se objeví nová sazenice.

Pomocí výše uvedených tipů se můžete snadno zbavit možných škůdců a získat větší výnos.