Čištění provádíme v kuchyni a koupelně pomocí lidových prostředků

V železářství velké sortiment čisticích prostředků, které poškozují lidské zdraví. Hospodyně často provádějí úklid ve svém bytě. Zkuste domácí opravné prostředky k vyčištění domu.

Základní tipy:

1. Navlhčete papírovou utěrku octem a zabalte baterii do koupelny asi 40-50 minut. Poté bude kohoutek svítit jako z obchodu.

2. Namočte vatu do bělidla. Pak je položte na okraje vany a odejděte až do rána. Vyrovnejte se se znečištěním a plísní. Přečtěte si více o prostředcích formy na stěnách, můžete si přečíst zde http://sovets.net/2231-kak-izbavitsya-ot-pleseni-na-stenah.html

3. Ředíme octem na polovinu vodou, přidáme trochu esenciálního oleje nebo citrónovou šťávu, pak vyčistíme zrcadla a skleněné police v koupelně s roztokem.

4. Nakrájejte citrón na polovinu, ponořte ho do soli, pak projděte všechny skvrny od rzi a zmizí.

5. Vyjměte gril z odvzdušňovacího otvoru. Pomocí vysavače tam vyčistěte prach, otřete vlhkým hadříkem. Pak se poklop poklopem s voskem, takže prach bude přetrvávat.

6. Zadejte horkou vodu, nalijte kyslík a nechte přes noc. Ráno tě potěší svou bělostí.

7. Na stěnách sprchového koutu se často objevují mýdlové skvrny. Připravte si čistič na sklo, tuhý kartáč a otřete veškeré sklo na kabině.

8. Pomocí jedlé sody můžete čistit dlaždice a její švy. Houba se již nebude držet mastné dlaždice.

9. Navlhčete celý dřez a výplň.tam jedlá soda. Namočte houbu do peroxidu vodíku a umyjte umyvadlo. Můžete tak odstranit nečistoty z toalety.

10. Je nutné vyčistit desku ze žuly, vzít postřikovač, nalijte do ní 400 g vody, 25 g alkoholu a trochu tekutého mýdla. Povrch tímto roztokem otřete.

Aby byl váš byt čistý, použijte tyto osvědčené metody. Doporučené produkty jsou levné a pomohou s čištěním.