Co dát chlapcům ve škole 23. února?

23. února je obvyklé gratulovat nejen mužskému vojenskému personálu, ale také všem mužům, bez ohledu na to, zda sloužili nebo ne. Stalo se dobrou tradicí gratulovat Den otců a chlapců. A každý rok je otázka, jaký dar dát chlapcům ve škole 23. února. Zvažte zajímavé a originální dárky pro chlapce na tento svátek, které můžete udělat sami, ale můžete si je koupit.

Suvenýry ve formě nádrže

Každý chlapec má rád vojenské vybavení, takže původní a relevantní překvapení pro chlapce 23. února ve škole budou výrobky ve formě nádrže, kterou si může vyrobit sám. Například, můžete dát čokoládovou nádrž chlapci na obránce vlasti den.

Proces výroby nádrže:

 1. Zvedněte malou krabici z lepenky. Může to být například krabička na boty.
 2. Zakryjte ji zeleným papírem (v blízkosti kamufláže).
 3. Jako tanková kola používejte čokoládové medaile.
 4. Vezměte protáhlé bonbóny jako děla, nejlépe v obalu zelené nebo jiné nezbarvené barvy, přilepte je po stranách krabice.
 5. Z nichudělat čtverec bonbónů (můžete použít oboustrannou pásku nebo lepidlo pro lepení bonbónů), dát na horní části krabice.
 6. Z vlnitého zeleného papíru navalte trubku, přilepte ji na čtverec.
 7. Potřete trubku zlatou stuhou.
 8. Originální dárek pro chlapce 23. února je připraven!

Je to jedna z nejlepších myšlenek krásného, ​​a co je nejdůležitějšího, jedlého produktu, který spolužáci mohou poblahopřát silné polovině své třídy.

Hrnek na ozdobu

Pokud nevíte, co byste měli dát svým spolužákům 23. února, pak je dobrou volbou dekorativní hrnek. Hrnek je praktický výrobek, takže takový suvenýr bude také užitečný. Pokud je to ještě původní, vydat to, pak to bude skvělý tématický dárek pro chlapce 23. února.

Existuje několik výrobních možností. Takže si můžete koupit ready-made kruhy s potiskem na vojenská témata v Moskvě - současnost je levná, odpovídá tématu svátku. Pokud chcete dát něco originálního, individuálního, pak si můžete koupit prostý kruh a objednat termotisk libovolného výkresu nebo nápisu, který si vyberete. Můžete si udělat personalizovaný hrnek, například „Sasha 23. února“. To může také být vtipný nápis nebo dokonce karikatura. Překvapení může být prezentováno ve vaší třídě, nějak zajímavé ho porazit.

Další myšlenkou dekorativního hrnku je hrnek zdobený plstí. Pro výrobu takového dárku můžete použít zelenou plst. Existuje mnoho nápadů na vytvoření"Šaty" pro hrnky. Nejjednodušší je hrnek v pánském obleku: kus plsti je vyříznut z plsti, který je pak slepen ve tvaru obleku.

Proces tvorby tematického okruhu:

 1. Vezměte kousek tmavě zelené plsti, obtočte kolem něj hrnek a vyřízněte obdélník na jeho velikost.
 2. Šijte límec na obdélník: obvykle je vyroben z bílé plsti.
 3. V dalším případě odstřihněte motýlek pro pánský oblek třetí barvy.
 4. Pak odstřihněte bundu, pro kterou můžete najít a vytisknout prázdné z internetu.
 5. Přilepte bundu na hrnek.
 6. Výrobek můžete ozdobit knoflíky - mohou být buď malované nebo šité.

Pokud dívky ve třídě nevědí, že mohou dát spolužákům, jsou tato řemesla a originální hrnky skvělou volbou. Chcete-li vytvořit takové překvapení, nemusíte utrácet spoustu peněz, lze to udělat vlastníma rukama, takže nápad je vhodný pro dívky 7. ročníku a ještě mladší.

Řemesla, která mohou být pletena a šita

Ve třídách práce se dívky učí plést a šít. Tak proč ne mladí mistři dělají spolužákům originální dárek?

Například to mohou být háčkované výrobky. Dobrou tematickou možností je budenovka, která je háčkovaná háčkem č. 4 v pravidelném příspěvku se standardními doplňky.

Poradenství!

Jako ozdobu můžete použít plstěnou hvězdu, která je šitá na budenovku ručně. Bude to nezapomenutelný dárek, který můžeteruku v chlapci do školy 23. února.

Taková přítomnost je relevantní pro děti 5. a 7. ročníku, protože děti vyšších ročníků již nemilují domácí výrobky.

Další zajímavou myšlenkou je výzva pro budoucí obránce vlasti. To může být tematická klíčenka z korálků, například ve formě letadla. Taková cetka je vyrobena ze zelených, červených a bílých korálků s použitím techniky objemového paralelního tkaní. Vytvoření vyčnívajících částí, tj. Křídel letadla, s využitím techniky paralelního tkaní. Jednodušší verze klíčenky pro chlapce - ve formě fotbalového míče. Kroužek na klíče je vyroben z bílých a černých korálků. Proveďte tento výrobek tkaní technika cihlový steh.

Dort a sušenky

Ačkoli ochránce Den vlasti je oslavou mužskosti, chlapci jsou stále dětmi, které milují sladkosti. Jakékoliv sladkosti proto budou velkým dárkem pro chlapce 23. února do školy. Například, koláč. Třídy mohou péct pro své spolužáky tematický dort v podobě tanku. Pro tento dort bude muset pracovat s tmelem. Pokud nebyly žádné holky ochotné péct takový dort, můžete si ho objednat v jakékoli cukrárně.

Jednoduššírecept - tematické sušenky s polevou ve tvaru nádrže. Pro přípravu sušenek bude potřeba jen velmi málo přísad.

Složky:

 • máslo 200 g;
 • vejce 2 kusy;
 • moučkový cukr půl šálku;
 • mouka 500 g

Vezměte prosím na vědomí, že množství přísad lze měnit v závislosti na tom, kolik sušenek hodláte péct.

84) Způsob přípravy:
 1. Olej udržujte při pokojové teplotě, aby se změkl.
 2. Smažte práškem a moukou.
 3. Přidejte vejce, těsto promíchejte.
 4. Povrch stolu lehce uvařte.
 5. Vyhoďte těsto.
 6. Pomocí frézy na cukroví nebo jen nože vyřízněte sušenky ve tvaru nádrží. Můžete také použít šablony z Internetu, což je vhodné pro vyjmutí souborů cookie.
 7. Pečeme na 200 stupňů. Připravenost je určena krustou: sušenka by měla být ruddy, ale ne příliš pečená.
 8. Hotové sušenky mohou být zdobeny polevou. K tomu použijte zelenou barvu potravin. 3 lžíce citronové šťávy smíchané s práškovým cukrem. Rozdělte do tří částí. První by měl zůstat bílý, ve druhém, přidat barvivo, ve třetím - kakao. Výsledkem je glazura, která v jakémkoliv tvaru nakreslí kamufláž na cookie.

Dárky s čokoládou

Čokoláda je dobrý dárek pro každou příležitost, včetně chlapců 23. února. Můžete dát svým spolužákům pravidelnou čokoládu, ale hlavní věcí je, aby ji ozdobili originálním způsobem. Například můžete vytvořit takzvanou čokoládovou tyčinku - to je domácí pohlednice, do které je vložena čokoláda. Karta může být vydána v různých technikách, například to může být domácí objemová karta. Můžete ji ozdobit jakýmikoli ozdobnými prvky.

Vytvořenípohlednice budou potřebovat dárkový papír, silnou lepenku, čokoládu samotnou, nůžky, lepidlo a oboustrannou pásku, stejně jako dekorativní předměty.

Způsob výroby pohlednic:

 1. Na kartonu označte rozměry pohlednice liniemi tak, aby do ní byla úhledně umístěna čokoláda.
 2. Přeložte pohlednici podél vyznačených čar.
 3. Vystřihněte čokoládovou kapsu, nalepte ji.
 4. Lepte všechny polotovary s dárkovým obalem.
 5. Čokoláda může být nejprve zabalena do barevných obalů a poté vložena do kapsy.
 6. Kromě toho můžete od 23. února připojit přání.

Poradenství!

Pokud se rodiče studentů podílejí na tvorbě dárku, můžete si objednat čokoládu na míru: jedná se o běžné čokoládové tyčinky, ale v personalizovaném obalu. Sladkosti si můžete objednat v cukrárnách.

Kytice sladkostí

Candy kytice je další sladký dárek nápad pro chlapce. Takový výrobek je možné vyrobit vlastníma rukama a kytice jsou vyrobeny velmi jednoduše, takže děvčata mohou dělat taková překvapení poprvé. Pro výrobu bude potřeba kulatý bonbón ve světlém obalu, stejně jako vícebarevný vlnitý papír. Také pro upevnění kytice budete potřebovat oboustrannou pásku, špejle, páskovou pásku a drát.

Způsob výroby kytice:

 1. Z papíru červené nebo růžové barvy vystřihněte obdélníky takové velikosti, abyste do nich mohli umístit bonbóny.
 2. Výsledné obdélníkypřeložte na polovinu, a pak okraje tak, aby vypadaly jako okvětní lístky.
 3. Mírně natáhněte obdélníky, vložte do nich bonbóny, zabalte je.
 4. Vložte špejličku, utáhněte dno pupene nití.
 5. Vezměte si zelenou knihu, odstřihněte obdélník, na jedné straně jej rozřízněte nůžkami, aby se ukázalo, že je „tráva“.
 6. Okolo pouzdra zalomte obdélník, zalomte konce papíru na špejli a upevněte páskou.
 7. Připravte si hotové bonbóny v kytici, zabalte světlý papír.
 8. Svázat kytici světlou stuhou.

Sportovní dárky

Pokud rodiče ve třídě nakupují dárky pro chlapce, pak bude sportovní oblečení lepší volbou: ve školním věku je velmi důležité podporovat pohybovou aktivitu dětí. V závislosti na rozpočtu chlapce můžete darovat:

 • fotbal nebo basketbal;
 • kolečkové brusle;
 • boxovací pytel a rukavice;
 • brusle na prsty;
 • prak pro přesnost a obratnost tréninku;
 • stanové domy;
 • šipky;
 • mini-basketbal;
 • tenisové rakety.

Originální dárky

Každý chlapec bude spokojen s darem, který mu pomůže cítit, že patří k svátku obránců vlasti. Nápady překvapení:

 1. Batoh Khaki. Stylový a praktický batoh v maskovacím stylu potěší především chlapce ve věku 12-13 let. Dobrá alternativa k běžným školním taškám.
 2. Tématické flash disk. Flash disk je jedním z nejvíce nezbytných gadgets pro dospělé a děti v těchto dnech. Dobrý dárek pro budoucí obránce 23. února budou flash disky v originálním designu. Například, pro mladší chlapce (6-8 let), by to mohlo být jasné flash disky ve formě aut a tanků, pro starší chlapce, flash disk ve formě kulky.
 3. Původní šachy. Šachy jsou myšlenkou intelektuálního dárku pro chlapce jakéhokoliv věku. 23. února můžete překvapit chlapce tím, že jim předáte originální šachy, například vojenskými figurkami.
 4. Karetní hra Svět tanků. Mnoho chlapců je závislých na počítačové hře World of Tanks. Pro potěšení budoucího ochránce vlasti může být karetní hra stejného jména.
 5. Figurální tematické gumy. Toto je příklad dostupných produktů, které mohou mladší chlapci gratulovat. Tyto barevné gumy jsou vyráběny ve formě vojenského vybavení: letadel, tanků, vrtulníků. Budoucí obránce vlasti může začít studovat vojenské vybavení s takovými gumami.
 6. Pouzdro s designem ve tvaru vojenského stroje. Takové pouzdro na tužky je jak užitečným doplňkem školy, tak příležitostí k blahopřání chlapcům k dovolené.

Hry a hračky

Chlapci můžete blahopřát 23. února s vzrušujícími hrami a hračkami pro vojenskou techniku. Například:

 1. Rádiem řízená cisterna nebo vojenské vozidlo. Chlapec bude schopen praktikovat řízení bojového vozidla a bude se cítit jako skutečný tankista.
 2. Kombinovaný model rakety. Sběr modelů raket je velmi vzrušující. Pro chlapce nižších ročníků si můžete vybrat modely jednodušší, u starších chlapců můžete najít modely, které pak mohou být spuštěny jako skutečné rakety.
 3. Tematické puzzle. Dnes můžete najít velké množství hádanek na vojenská témata, včetně 3D-puzzle. Původní myšlenkou je kartografické puzzle Ruska: jedná se o geografický průvodce i zajímavý volný čas.
 4. Návrhář "Hvězdné války". Mladší chlapci, kteří se zajímají o slavný filmový seriál Star Wars, mohou být spokojeni s designérem, který se věnuje kultovnímu televiznímu seriálu.
 5. Tematické knihy. To může být ilustrované encyklopedie o vojenské technologii, fascinující historické knihy o válkách, o slavných generálech, vzdělávacích knih o vojenských kampaních.

Rada !

Samozřejmě, knihy jsou nejlepším darem prodětí a dospělých. Při výběru knih jako darů chlapcům se ale snažte dát přednost krásným ilustrovaným edicím: chlapec bude určitě chtít číst takovou knihu.

Co jiného můžete dát chlapcům ve školním věku 23. února? To může být zábavné skupinové akce s celou třídou. Svátek se koná jednou ročně, takže si můžete alespoň tento den zorganizovat zábavnou dovolenou s celou třídou. Můžete si například zakoupit vstupenky do kina, střelnice, organizovat laserové štítky - fascinující volný čas pro teenagery, kteří mohouCítit se jako skutečné války, bojovat s protivníky s infračervenými laserovými zbraněmi.

Stalo se tak, že kluci milují hrát válečné hry. Proto domácí nebo tématické suvenýry pomohou chlapcům cítit se jako skuteční obhájci, ne-li z vlasti, pak alespoň jejich spolužáci a přátelé školy.