Co ještě použít těsnění? 10 záchranářů

Těsnění lze použít nejen během menstruace, ale i v řadě dalších případů.

Layfkhaki, ve kterém těsnění může být užitečné, není zcela zamýšlené

  • Při absenci bavlněné podložky můžete setřít make-up na obličej nebo lak na nehty pomocí hygienické vložky. V prvním případě je nutné na ni nalít malou micelární vodu, ve druhé - prostředek pro odstranění laku.

  • V létě se zahřívá venku a v důsledku toho se hojně potí a v oblasti podpaží - hojně než kdy jindy. Aby se předešlo nepříjemné situaci, musíte pečlivě přilepit denní vložku z vnitřní strany na košili /tričku /tričku na místě, kde se oděv dostane do styku s podpažím. Stejně tak můžete lepidlo na podložku v podprsenku šálky, pokud po procházce pod prsou objeví mokré skvrny.
  • Pokud boty proklouznou od potu nebo otírají nohy, mohou být lepeny dovnitř podél polstrování, čímž se používají jako jednorázové vložky.

  • Odření na koleni? Nebojte se? Těsnění připojené k otevřené ránu pomůže zastavit krvácení.
Tip!

A kdyby byla po srážce objevena modřina, měla by být obvyklá podložka dobře nasáklá a vložena do mrazničky na přibližně patnáct minut. Poté se změní na studený obklad, který zmírní bolest modřiny.

  • Pokud během make-upu stíny vypadnou, musíte přilepit těsnění podél dolních víček. Všechny drobky zůstanou na těchto proužcích. Hlavní věc nenínalepte proužek na oční víčko, aby se později při jeho odstraňování neroztáhla jemná kůže.

  • Takže peníze nejsou taženy z kapsy kalhot, je lepší je skrýt v obálce s těsněním. Je nepravděpodobné, že by se některý z lupičů chtěl ponořit do takových věcí.
  • Lze použít jako nálepku. Za nimi je lepkavý povrch, takže můžete přilepit těsnění na téměř jakýkoliv povrch a napsat nějaký vzkaz nebo připomínku. Pokud značka nebo pero nepíše dobře na povrch oka, může být na podložku připevněna poznámka s kolíkem. Pro tyto účely je běžná podložka vhodnější než denní, protože pravidelná podložka se skládá z většího počtu vrstev a na takovém povrchu bude čep lépe držet.
Důležité!

Mimochodem, pokud není na letáku žádný leták, leták, který pokrývá adhezivní vrstvu ženské hygieny, místo toho bude fungovat dobře.

  • Nemůže vůbec spát? Možná jste rušeni světlem pronikajícím do místnosti? Za takových okolností je nedostatek masky na spaní, kterou lze snadno postavit pouhým otočením těsnění měkkou stranou k očím a ven, kde je lepicí páska, k přilepení nitě nebo lana.

  • Osvěžení pokožky pod očima bez náplastí pomůže snížit na malé kousky těsnění namočené v olivovém oleji. Těsnění se používají z hořlavých materiálů, to ví každý. Ale ne každý si myslí, že by ho použil pro své vlastní účely. V přírodě mohou být snadno použity jako prostředekzapalování, šetří spoustu času.

Těsnění je univerzální výrobek, který šetří v jakékoli situaci. Hlavní je vědět, v jaké situaci je vhodné ji použít.