Cool nápady, jak ukládat spodní prádlo ve skříni, pokud nejsou žádné zásuvky.

Každá dívka ráda drží spodní prádlo v pořádku. Pečlivé skladování pomáhá udržet ji ve výborném stavu déle a také usnadňuje nalezení správné věci. Pokud nejsou žádné skříně ve skříni, musíte si vymyslet, jak si vybrat prádlo.

Zajímavé způsoby uložení spodního prádla ve skříni, pokud nejsou k dispozici zásuvky

Malé detaily oblečení, jako jsou kalhotky, podprsenky, ponožky a punčochové kalhoty, by měly být odděleny od hlavního šatníku. Pokud skříň nemá zásuvky, můžete věci udržet v pořádku s pomocí některých triků:

  • na nákup speciální tkaniny organizátor (skládá se z buněk různých velikostí - pro každou kategorii prádlo je lepší zvolit si vlastní organizátor);
  • použití plastových obalů (dobře, pokud jsou stejné, budou schopny ušetřit místo umístěním nad sebou);
  • připevněte textilní nebo plastový svislý organizér s průhlednými kapsami na vnitřní stranu dvířek skříněk (můžete uložit nejen oblečení, ale i vlasové pružiny a další drobnosti, které jsou v nepořádku);
  • pokud si nemůžete koupitspeciální nádoba pro skladování, běžná krabice s botami nebo drobnými domácími spotřebiči (může být vložena hadříkem nebo papírem a umístěna na polici).

Kategorie, ve kterých je prádelna rozdělena:

  • jmenováním;
  • podle sezóny;
  • barevně;
  • podle události atd.

Poradenství!

Různé kategorie spodního prádla jsou skladovány odděleně: například kosti z podprsenek mohou poškodit krajky, punčochy a vlněné ponožky.

Jak skládat prádlo kompaktně?

V každé skříni je velmi důležité šetřit prostor a správně uspořádat prostor. Objednávka ve skříni usnadňuje navigaci a nalezení požadované položky. Pokud nepoužijete rozumný systém skladování spodního prádla, hrozí nebezpečí, že postupně zabere veškerý volný prostor a ztratí svůj atraktivní vzhled.

Možnosti skladování kalhotek

Kalhotky jsou důležitým prvkem dámského šatníku. Musí být skladovány tak, aby byly všechny viditelné a úhledně složené. Pro tuto kategorii prádla je vhodná japonská metoda "Konmari", která zahrnuje skladování ve složené formě. Poté, co jsou kalhotky složeny, jsou umístěny svisle do krabice nebo organizátoru s malými buňkami.

Možnosti skladování podprsenek

Podprsenky vyžadují opatrné zacházení. Jsou drženy odděleně od ostatních věcí a také od sebe odděleny. Podprsenku nelze složit na polovinu, jeden šálek v jiném. Tento druh skladování deformuje předmět a listypromáčknutí.

Organizátoři se širokými podélnými buňkami se používají k ukládání bust. Můžete také použít víceúrovňové závěsy, vzájemně svázané.

Možnosti skladování punčochových kalhot a ponožek

Punčochové zboží je vhodné skladovat ve válcované formě. Tak, aby nechodili po polici, jsou také uloženi v organizátorech s malými buňkami.

Poradenství!

Buňky v organizátoru ponožek mohou být pravoúhlé, čtvercové nebo voštinové.

Nylonové punčochy vyžadují jemný postoj. Minimální hák je může trvale poškodit. Proto je nejlepší skladovat je v individuálních průhledných sáčcích - na zip nebo přímo v těch, které byly prodány. Tyto sáčky jsou umístěny svisle do každé krabice nebo krabice.

Závěr

Existuje mnoho skvělých nápadů, jak ukládat oblečení i bez zásuvek. Každá dívka si vybere svou verzi na základě životního stylu, pohodlí a příležitostí. Nejlepší je uskladnit oblečení v organizátorech s buňkami. Mohou být zakoupeny v obchodě s hardwarem nebo vyrobeny sami.