Datum nového měsíce v lednu 2019: kdy

Nový rok začne 26. den, kdy je měsíc v sestupné fázi. To bude trvat do 01/05/19, do 03:29. Než celý měsíc zůstane asi den, v této fázi se všechny procesy zpomalí, včetně lidské energie. Lednový nový měsíc přichází 6. ledna v 04 hodin 28 minut. V této době, mnoho z ortodoxních věřících bude sloužit Vánoce v bohoslužbě.

Jak dlouho trvá nový měsíc, závisí na fázích měsíce. Konec konců, podle konstantního toku času vesmíru, od úplňku, Měsíc vstoupí do rostoucí fáze. Proto, od kterého data bude nový měsíc trvat v lednu 2019, kdy jeho začátek již určují astrologové, se počítá na začátku růstové fáze satelitu Země.

Čekáme na nový měsíc v lednu!

6 čísel v 04 hodinách 28 minut.

Je satelit viditelný ze země

Nový měsíc satelitu pouhým okem ze Země není viditelný, protože v této době je Měsíc, plně otočený vzhledem k Zemi, pro Sluneční osvětlení nepřístupný. Astrologové srovnávají plný nový měsíc se zatměním slunce.

Poloha Měsíce není srovnatelná se zatměním, ale stává se častěji než podobná kombinace planet. Satelit, pohybující se podél trajektorie ve vesmíru, začíná s časem růst a pak člověk vidí úzký měsíční srp. To je už mladý měsíc,fáze růstu. Toto je pozoruhodné v 2019: Měsíc vstoupí do tohoto stavu, brát v úvahu znamení zvěrokruhu a míru rotace k Zemi, 1 čas v 18.5 roky.

Viz také

Jak odpočívat v prosinci 2018, leden 2019: kalendář produkce

Velmi málo času zbývá do nového roku. Děti jsou unaveny každodenními činnostmi a nekonečnými domácími úkoly ...

Kalendář obsahuje cyklus změny 4 fází. Měsíc měsíce zahrnuje 29-30 dnů, jejich počet je dán délkou prvního dne, jak blízko měsíce sestupuje k horizontu. Dny Měsíce se liší délkou trvání, proto dokončený čtyřfázový cyklus zahrnuje 29,5 dní Sluncem.

Začátek lunárního měsíce je určen nástupem nového měsíce. První den nového měsíce v lednu 2019 potrvá od jeho nástupu, od 6. dne, od 04 hodin 28 minut do doby prvního vzestupu měsíce, kdy astronomická data budou 07.01.1919, poledne. To lze vidět v tabulkách, které tvoří astrologové. V tento den můžete učinit přání, která se podle předpovědí astrologů vždy splní.

Varování!

Srovnáváme s tabulkou nového měsíce v lednu.

Viz také

Kdy budeme pracovat v lednu 2019?

Svátky ještě nezačaly a většina Rusů se o otázku zajímá, když jdeme do práce v lednu 2019. Mnoho ...

Tabulka New Moon z ledna 2019

Začátek Nového Měsíce Začátek fáze růstu
Neděle Pondělí
6. ledna 2019 7. leden 2019
04:28 moskevský čas Midday Moscow time
Souhvězdí zvěrokruhu - Kozoroh

Den měsíce je delší než den slunce, vzestup měsíce je vždy pozdější než předchozí den. To se může stát na jasné obloze, kdy můžete současně vidět obě nebeská tělesa. Tento jev byl pozorován mnoha na obloze.

Poznámka!

Nový Měsíc nebude trvat déle než jeden den. Ze Země to nebude vidět.

Viz také

Vánoční místo 2018–2019 rok: jaké datum, jak jíst

Zatímco většina obyvatel čeká na Nový rok, věřící se připravují na Advent. Co a ...

Vliv nového měsíce na osobu

Nový měsíc se týká především silné poloviny lidstva. U mužů se to projevuje agresivitou nebo úplnou lhostejností vůči životnímu prostředí. Ženy musí vzít tento čas v úvahu při komunikaci se svými vyvolenými, aby se nedostaly do hrubosti nebo nedostatečnosti v akcích.

Po dobu trvání nového měsíce není dlouhý měsíc - jen několik dní, ale v tento den byste neměli brát tvrdou práci s velkou fyzickou námahou. Musíme přeskočit jednu lekci ve fitness centru, sportovní trénink. V novém měsíci zvyšuje pravděpodobnost zranění, spadající do konfliktů.

Nový měsíc vyžaduje pečlivé zváženíblahobyt, zejména pro osoby se srdečním onemocněním. Slabí lidé mohou podlehnout depresi. Muži, kteří mají silnou vůli, snadno snášejí období nového měsíce, nebo na něj vůbec nereagují.

Viz také

Vánoční příspěvek 2018-2019: kalendář denních potravin

Pravoslavní křesťané od nepaměti dodržují Narození Páně, neustále se modlí, dávají ...

  1. Doporučení astrologů. Nezačínejte s implementací nových případů, jen si připravte plán na následující dny, kdy měsíc vstoupí do fáze růstu.
  2. Doporučení psychologů. Odstraňte depresi, ošetřujte všechno, co se v tento den děje, klidně. Důležitý bod: nespěchat, vlastnit stav mysli. Sebeovládání pomůže pochopit, že rostoucí měsíc může radikálně změnit rozhodnutí.
  3. Doporučení lékařů. New Moon je nejlepším dnem na očištění těla, které přinese svěží sílu ve fyzických a psychologických aspektech. S velkou náladou vstoupit do dne, kdy začíná nová fáze měsíce.
  4. Nutriční doporučení. Zvláště pečlivě sledujte denní režim, nenarušujte jídlo. V tento den, můžete jíst hodně cukru, aby si vykládání ovoce menu.

Nový měsíc je skvělý den, jak se zbavit špatných návyků, přechodu na zdravý životní styl. V tento den se nedoporučuje startovat dlouhé cesty. Řidiči na dlouhé vzdálenosti potřebují přestávky na cestě k dobrému odpočinku.

Pozor!

Všichni odborníci dávají své rady, měli by je poslouchat ti, kdo věří v lunární kalendář.

Co dělat v den nového měsíce v lednu 2019

Budoucí plánování, řešení současných problémů a pasivní odpočinek budou příznivě prováděny.

Klesající Měsíc radí lidem, aby prováděli neškodné čištění domu, obnovovali pořádek na policích všech skříní a zbavovali se zbytečných věcí. V den nového měsíce není nutné plánovat nákupy, investice. Měli byste odložit komunikaci s přáteli a s rodinnými příslušníky, aby byli pozornější a zdrženlivější.

Realizace nových projektů a řešení závažných problémů bude nepříznivě dokončeno. V tento den není nutné plánovat změnu zaměstnání, realizaci velkých domácích prací. Je nutné odložit výlet na kadeřníka a kosmetičky.