Fóliový míč vám pomůže s praním ...

Ani ty nejdražší a moderní pračky vám nepomohou vyhnout se některým problémům při praní. Změkčovače tkanin bohužel ne vždy zvládají svůj úkol a nikdo není imunní vůči takovým jevům, jako jsou tvrdohlavé skvrny, skvrny od oplachu a zatuchlý zápach. Než projdete všemi známými značkami chemikálií, zkuste neobvyklou, ale velmi účinnou metodu v boji proti elektrifikaci prádla.

Při mytí vám pomůže běžný fóliový míč, který najdete v každém obchodě. Aby prádlo nebylo elektrifikováno, vraťte malý kousek fólie do kuličky o více než 5 cm a pošlete jej přímo do bubnu spolu s plátnem.

Hliník, ze kterého je fólie vyrobena, má tendenci neutralizovat statický náboj elektřiny. Díky tomu zvyšuje účinek pracího prášku. Věci omývají mnohem snadněji, a to i při minimálních dávkách pracího prostředku. Kromě toho je fólie hypoalergenní, takže i dětské věci mohou být omyty.

Tento míček může být opakovaně používán a měněn nejvýše jednou za šest měsíců. Zkoušet tuto metodu stojí jen jednou a vy budete navždy odmítat drahé prostředky, které navíc ne vždy fungují.