Jak a co umýt fukorcin s kůží

Téměř každé dítě má jako dítě plané neštovice, papuly jsou potřeny antiseptiky jako antiseptikum, dříve používaly zelenou barvu, ale nyní je jedním z nejpopulárnějších léků Fucorcin.

Léčivo obsahuje tři hlavní účinné látky: aceton, resorcinol a kyselinu boritou. Pomocnými látkami jsou destilovaná voda a purpurová, což jí dodává jasnou karmínovou barvu. Fukortsin se také používá při kožních onemocněních plísní, erozi, jsou ošetřeny řezy a oděry. Pokud však nesouhlasí se složkami obsaženými v přípravku, neměl by se používat.

Důležité!Vyrážky se mohou objevit i na sliznicích a jediným povoleným prostředkem je Fucorcin.

Po léčbě nemoci vyvstává otázka, jak umýt karmínové skvrny z kůže dítěte?

 1. Vitamin C- v lékárně se prodává ve formě tablet a prášku, aby se z nich odstranil Fucorcin z kůže. K tomu se prášek zředí v teplé vodě, navlhčí bavlněným tampónem v roztoku a otře růžové skvrny.
 2. Mýdlo na praní+peroxid- z těchto složek se připravuje kejda, mýdlo na prádlo se rozdrtí a přidá seperoxid, pak výsledná směs rozmazává místo lékem a opatrně otřete houbou nebo měkkým kartáčkem.
 3. Kyselina salicylovás alkoholem se smísí a nanese se na kůži vatovým tampónem, přičemž se tato metoda používá s péčí o malé děti.
 4. Čpavek+ peroxid v poměru 1: 2 - za účelem změkčení vůně a pokožky nevyschne, můžete přidat trochu tekutého mýdla na mýdlo, pak použijte výsledný prostředek k ošetření kůže a omýt zbytky teplé vody.
 5. Odstraňovač make-upuaplikujte s opatrností, každé dvě hodiny, otřete vatovým tamponem tam, kde je lék aplikován.
 6. Napařování- jak je známo, vlhký horký vzduch dokonale čistí pokožku před nečistotami, pro tento postup je ideální vana. Pokud existují kontraindikace, můžete se dostat napařením obličeje, protože tato horká voda se nalije do pánve, osoba se nakloní nad párou a zakryje se silnou látkou, po 15 minutách aplikují trochu mýdla a třením štětcem na obličej, pak se umyjí teplou vodou.
 7. Aspirin- dokonale se vyrovná s lékem vypuklým do kůže, proto je několik tablet hněteno do práškového stavu, přidává se trochu vody a výsledná směs je potřena na kůži.
 8. Lemon- má vynikající bělící účinek, může dokonce rozjasnit věkové skvrny. Pro ošetření špinavé kůže, měli byste si plátek citronu a třít se skvrnami.
 9. tinktura kalendula- pomáhá čistit aDezinfikujte dermis, protože působí velmi šetrně a může být aplikován na děti. Ona může otřít kůži nebo udělat pleťové vody. Tinkturu si můžete zakoupit v lékárně nebo si sami připravit na tyto květiny infuze po dobu dvou týdnů.

Jak odstranit skvrny z léku z kůže na obličeji?

Vzhledem k tomu, že kůže tváře je něžnější, je pro ni lepší zvolit jemné způsoby

.
 • Pokud se přípravek Fukortsin aplikuje ne tak dlouho, můžete použít tučnědětský krém , rozprostřít ho na obličej a počkat, až se vstřebá, a poté jej otřete krémem.
 • Nejcitlivějším způsobem jemýdlo,které musí být strouháno a zředěno vodou, tato směs by měla být třepána do kůže obličeje nejméně 20krát denně.
 • Rostlinný olejby se měl aplikovat na bavlněnou podložku a každou hodinu se setřela místa, kde jsou stopy drogy, pokaždé, když se skvrny zblednou.
 • Vazelínataké působí jemně na kůži, jako je rostlinný olej, jsou rozmazané barevnými skvrnami a po chvíli opakování procedury počkejte asi 5 minut.

Jak prát Fukortsin z pokožky hlavy?

K tomu, mýdlo na mřížku a trochu zředit vodou a naneste bodově na barevné oblasti, pak smíchejte ve stejném poměru citronové šťávy a šampon na vlasy a pokožku hlavy, počkejte 10-15 minut, pak si důkladně omyjte vlasy.

Co je vhodné pro jemnou dětskou pokožku?

Aby nedošlo ke vzniku popálenin a alergických reakcí, je lepší, aby nedošlo k popáleninám a alergickým reakcímpoužívat agresivní prostředky, můžete omezit dětský krém, vazelína a rostlinný olej, můžete také použít mýdlo.

Závěr

Je třeba mít na paměti, že můžete odstranit pouze vady z již zahojených oblastí kůže, nemělo by dojít k poškození kůže, jinak by mohlo dojít k zánětlivým procesům. Také po odstranění skvrn se doporučuje mazat pokožku dětským krémem. Samozřejmě, pokud existuje příležitost, jak se zbavit skvrn, zmizí v průběhu času.