Jak čistit měsíční svit zápach a fixační oleje

V životě každého člověka jsou svátky a někdy se musíte vypořádat s kocovinou. Použití alkoholu s nízkou kvalitou vede zpravidla k problémům. Naši lidé však našli cestu ven ze situace - sami přišli s měsíčním svitem. Tato okupace je každým rokem stále populárnější.

Otázka, jak čistit domácí pachy a oleje pro domácí použití, je stále naléhavější. Zvažte nejoblíbenější techniky.

První metodou je mléko

.

Než začnete s očištěním, měli byste se dozvědět o síle nápoje. Bezprostředně před čištěním je nutné zředit měsíční svit vodou, až na 40 stupňů, protože čím silnější je nápoj, tím obtížnější se zbavit zápachu. Tato metoda zahrnuje použití mléka. Část kaseinu a albuminu dokonale váže škodlivé látky. Vědci tento proces nazývají koagulací.

Zajímavé!

Mléko, spadající do měsíčního svitu, reaguje s rozprašovacími oleji a mění je na vločky, které se postupně usazují na dno. Je důležité filtrovat alkoholický nápoj vatou nebo několika vrstvami gázy.

Měsíční svit po takovéto čistící metodě se stává měkkou a má příjemnou vůni. NicméněNevýhodou této metody je, že pokud si vezmete mléko s vysokým obsahem tuku, pak se měsíční svit zakalí. Pro většinu lidí to není problém, zejména v případě destilace.

Suché mléko můžete použít těsně před čištěním, rozpusťte ho vodou, nejméně dvě hodiny před procesem. Mléko je dokonale kombinováno s aktivním uhlím. Kromě toho, mléko lze vyčistit nejen ready-made měsíčního svitu, ale také kaše. Výsledek vás příjemně překvapí.

30. Metoda dvě - dřevo a aktivní uhlí\ t

Navzdory vnějšímu rozdílu působí tyto dvě složky stejným způsobem. Perfektně filtrují uvařovací směs. Na litr měsíčního svitu potřebuje 50 gramů uhlí. V procesu čištění pomocí vaty a konev. Uhlí se umístí na povrch vaty. Nevýhodou této metody je doba čištění.

Lidé, kteří zažili cestu, doporučují čistit měsíční svit alespoň měsíc, a teprve poté by měl být nápoj vypuštěn pomocí gázy. Situace s dřevěným uhlím je jednodušší - měsíční svit může být vymazán rychleji, za pouhé tři dny. Aktivní uhlí je však účinnější.

Třetí metodou je soda

.

Jak čistit domácí vůni a natavené oleje doma s limonádou? Tato metoda je velmi jednoduchá a efektivní. Dokonale čistí alkoholický nápoj z kyseliny octové, soda pomáhá zcela neutralizovat škodlivé látky. Nalijte litr sklenice měsíčního svitu a přidejte tam 1 gram. soda Tato hmotnost se rovná číslu na špičce nože.Míchejte až do úplného rozpuštění sody a počkejte 10 minut. Během této doby je alkohol naprosto bez škodlivých látek a štiplavého zápachu.

Tip!

Tímto způsobem můžete také použít, pokud chcete filtrovat měsíční svit manganistanem draselným.

Metoda čtyři - Vejce

Vejce lze použít k čištění měsíčního svitu doma. K tomu oddělte protein a zřeďte ho ve sklenici teplé vody. Tento nástroj bude stačit k filtraci 1,5 litru měsíčního svitu. Po připojení vše důkladně promíchejte a nechte 7 dní. Princip čisticích prací stejně jako mléko - tavné látky mají formu vloček a promění se v sediment. Během celého období by mělo být několik klusů. Po tom, nezapomeňte napít alkohol.

Metoda pět - zmrazení

Pravděpodobně neexistuje lepší metoda než čištění domácích zápachových a rozprašovacích olejů doma než zmrazení. O této metodě čištění alkoholu jsme se dozvěděli před několika desítkami let. Díky zamrznutí můžete získat čistý produkt i z denaturovaného alkoholu. Je důležité používat pouze hliníkové nádobí.

Nalijte měsíční svit do hrnce nebo betonu a vložte do mrazničky na 12 hodin. Tato doba bude stačit k tomu, aby se fixační oleje a další škodlivé složky zmrazily v nádobě. Výstupem bude čistý produkt. Jedinou nevýhodou této metody je zvýšení stupně po zmrazení.

Šestou metodou je mangan

.

Navzdoryobliba této metody je důležité být pozorný a opatrný. S touto komponentou jsou dva typy čištění měsíčního svitu: jednoduché a kombinované. V prvním případě stačí na jeden litr alkoholu 1 až 2 gramy manganistanu draselného. Smíchejte obě složky v misce a nechte přes noc. Po pádu sraženiny se provede filtrace.

Druhá možnost zahrnuje použití 300 ml horké vody, litr měsíčního svitu, jednu polévkovou lžíci soli a sody a 2-3 g manganistanu draselného. Ve skleněné nádobě s dřevěnou špachtlí smíchejte dva druhy kapalin. Nepoužívejte kovové předměty žádným způsobem, abyste se vyhnuli nežádoucí reakci. Nechte působit 20 minut, pak přidejte sůl a sodu.
Důležité!

Sůl by neměla být jodizovaná.

Po 10 hodinách se zahájí filtrace. Zvláštní pozornost věnujte poslední fázi čištění. Filtry si můžete vyrobit sami z konve z ořezané plastové láhve. Jako absorbent můžete použít aktivní uhlí, říční písek. Ucpané filtry vyměňte za nové.

Doufáme, že výše uvedené metody vám pomohou vyrovnat se s úkolem čištění měsíčního svitu doma.