Jak krásný je ozdobit vánoční stromek pro Nový rok 2019: fotografické nápady, jaké barvy použít

Dlouho před hlavní noc v roce, začneme přemýšlet o tom, co se obléknout tak, aby naši hosté a příbuzní vzali dech od naší rafinovanosti. Za tímto povoláním bychom ale neměli zapomínat, že původní vybavení potřebují nejen majitelé domu, ale také symbol nového roku - vánoční stromeček. Jak krásné a originální ozdobit vánoční stromek pro Nový rok 2019 ?

Výběr vánočního stromu

Říká se, že skromnost zdobí, když je ozdobena ničím jiným. Proto se letos móda vánočních ozdob nahromadila v mnoha trendech. S výjimkou papírových girland „a la osmdesát devět mateřských školek“ a skleněných kuliček namalovaných pod „kosmonauty“ a „veverkami“ nebylo místo. Poptávka nyní vychutnat zvony, luky, květiny, peří, stuhy, suvenýry, náhrdelníky, svíčky a dokonce i panenky. Jediná věc je, jak to všechno moudře použít. Koneckonců, všichni sní, že jejich strom bude vypadat jako elegantní dáma, ne cirkusový klaun.

Nejdříve musíte pečlivě přemýšlet o tom, na kterém stromě se má stavět. Dnes má avantgarda bláznivou poptávku. Například, pletené proutí nebo dokonce drát konstrukce, ve které s pomocí fantazie můžete vidět vánoční strom. Obecně může být vyroben z jakéhokoliv materiálu po ruce. V obchodech s oděvy, například z ramínka a ve fotoateliéru - z fotorámečků a rámů.

Dnes, nejen pro noční kluby, ale i pro obytné prostory, se stal hitsyntetické lesní krásy různých barev. Ve prospěch zlatého, oranžového a fialového.

Mnoho lidí potěší sebe a své děti krásami z umělých vláken, kdysi považovaných za VIP produkty, které jsou svou strukturou a barvou blízko skutečných jehličnanů.

Někteří letos v estetice upřednostňují tzv. Byzantský kužel. Takové figurky ve tvaru pyramidy mohou být sklo, papír, síťovina ... Hlavní je je ozdobit něčím originálním a roztomilým. Designérským obdivovatelům nestandardních řešení se doporučuje připevnit takové konstrukce ke stropu - pověsit je lanem, nebo dokonce otočit vzhůru nohama.

Vánoční dekorace na nový rok 2019

Když jsme se rozhodli pro vánoční stromeček, je čas vzít si hračky. Je zde spousta možností, protože rituál zdobení stromů v zimě dosahuje dávných dob. Stále častěji se však návrháři uchylují k neobvyklým zimním trikům - používají skořápky, mořské hvězdy, keramické nebo skleněné ryby. Na rozdíl od již známých zlatých kuželů, ořechů a svazků popela, oceánské dary přinášejí svěží atmosféru léta do mrazivé noci. Rozprávková lesní krása dá na větve peří a náhrdelníky.

Již několik let neztratil v západním stylu minimalismus popularitu. Pro dokonalý efekt potřebujete pouze několik monochromatických nebo dvoubarevných kuliček. Tyrkysové, stříbrné a růžové ornamenty mají krásný výhled. Méně romantický vzhledNovoroční výzdobu příznivců gotiky. Obývací pokoje jsou zdobeny předměty bílé a černé barvy. Požadované atributy - krystal, zrcadla, lehký porcelán a tmavá kůže.

Oblíbeným z dnešních drahých dárků jsou novoroční ozdoby v antickém stylu, vyrobené z nádherné tkaniny, zdobené ručně vyšívanými kamínky a korálky. Mohou to být postavy vojáků, víly, elfové a princezny.

Slavnostní strom, „obydlený“ fantastickými postavami, bude vypadat luxusně. Dekorace zimní krásy s jednobarevnými zvony a míčky, ke kterým můžete přidat luky, je považována za stylovou, ale mírně omezenou.

Pro ty, kteří se snaží odchýlit se od konzervatismu a přidat něco, co je vlastně vlastní, odborníci doporučují nákup oblíbených živých květin. Souhlasím, je to hezké, když červené růže, žluté chryzantémy a oranžové "čínské lucerny" (Physalis) kvetou na jehličnatých větvích na slavnostní noc. Ale tak, že tato krása nebude rychle vadnout, budete často muset kropit kompozici vodou. Existuje však jednodušší verze - kytice sušených květin, svázané stuhami.

Několik kapek cedrového nebo citrusového oleje, aplikovaných na větve, pomůže lesním krásám opojnou vůni. A samozřejmě je velmi důležité nezapomenout na někoho připojit figurku psa, která bude podle východního kalendáře patronem příštího roku. Říká se, že lidé, kteří budou oslavovatjí žlutý pes pomůže ve všem a ochrání rodinu.

Stejně důležité je správně umístit novoroční osvětlení. Každý od dětství si pamatuje, že nádherná atmosféra tajemství a pohádky panující v blízkosti vánočního stromu, jiskřící z hlubin větví s barevnými světly.

Ale tak, že vlastními rukama nezkazí krásu, je třeba znát několik základních pravidel, která pomáhají plně cítit kouzlo světla. Aby bylo možné rovnoměrně rozdělit věnec na strom, musí být zavěšen. Takže je snazší distribuovat lucerny nejlepším možným způsobem a dobře ukrýt drát.

Vánoční strom se začíná oblékat shora, aby se zabránilo tzv. Efektu špinění. Ze stejného důvodu nemůžete minout ani jednu větvičku, kromě toho, že strom je velmi načechraný. Pak umístěte věnce přes větev a nezapomeňte na to symetricky. Není nutné, aby všechna světla byla venku, naopak, světlo přicházející dovnitř lesní krásy ho bude objemné. Módní přívěsky na okna s žárovkami jsou v módě. Design těchto věcí, každý si může vybrat svou oblíbenost - zářící složení umělých jehel, nebo postavy Sněžných dívek, Santa Klause a andělů.

Móda na výzdobu dárků se letos poněkud změnila. Obvyklé boxy, barevný papír a stuhy se vydaly na mistrovství. Je čas stát se Santa Clausem. Dárky neinvestujív ponožkách (v západním stylu) a ve většině reálných sáčků. Šijte je z různých tkanin, některé jsou zdobeny aplikacemi, vyšívané korálky a přelepené kamínky.

Viz také
Myšlenky na zdobení bytu pro Nový rok 2019

Máte-li zájem o otázku, jak se má ozdobit vlastníma rukama byt pro Nový rok 2019, stojí za zvážení nejoblíbenějších nápadů. V ...

Samozřejmě ne každý přijme takovou inovaci "s třeskem". Není divu, je to, kolik překvapení je třeba připravit pro přátele a rodinu! Pro ty, kteří neplánovali taková „široká gesta“ pro prázdniny, si můžete vybrat jednodušší variantu - malé sametové kabelky, kde se prstence nebo náušnice dokonale hodí.