Jak mýt brilantní zelenou pokožkou rukou, tělem doma

Brilliant green je lék, jehož univerzální vlastnosti umožňují účinně zvládat různá poranění kůže. Je vysoce rezistentní vzhledem k obsahu anilinového barviva, ale může být zcela odstraněn doma pomocí improvizovaných prostředků. Před praním Zelenky z kůže je třeba zvážit, na které části těla jsou stopy umístěny a individuální toleranci organismu ke specifickým chemickým roztokům.

Jak rychle prát brilantní zelenou doma

Pro rychlé umytí Zelenky z kůže použijte mýdlový roztok. Jako základ doporučujeme na to použít mýdlo. Pokud tomu tak není - vezmeme obvyklou toaletu. Zaléváme vodu a aplikujeme pěnu na zelenou stopu, vyčkejte 3 minuty, otřete plochu žínkou a poté opláchněte. Opakujte postup, dokud nezmizí znečištění. Navíc můžete použít křovinořez. Naneste ji na mokrou pokožku a jemně ji masírujte. Tyto metody jsou účinné při odstraňování čerstvých skvrn, které nejsouse podařilo uschnout.

Zbytky zeleného roztoku omývat mokrými ubrousky je možné také pouze v případě, že nejsou zcela suché. Použijte alkoholové utěrky a důkladně otřete nečistoty.

Pokud se lék usušil a vstřebal do kůže, odstraňte zelené skvrny podle následujících metod.

Olejový krém

Kontaminovanou oblast namažte krémem a nechte působit několik minut. Poté ji odstraníme houbou a zbytky přípravku omyjeme mycím nebo mycím prostředkem.

Zubní pasta

Díky bělícímu účinku vám zubní pasta umožňuje rychle setřít nečistoty. Bereme měkký nebo střední tvrdost štětce, naneste pastu na to, třít znečištění, a pak omyjte vodou.

Citronová dřeň a citronová šťáva

Citronová buničina umožňuje šetrné a rychlé vyčištění znečištění. Odřízněte velký plátek, otřete skvrnu, dokud nezmizí. Můžete také použít citrónovou šťávu - namočte do ní bavlněnou podložku a aplikujte ji na stopu výrobku, počkejte několik minut a jemně otřete skvrnu.

Bleach

Před praním brilantní zelené barvy z rukou a jiných částí těla bělícím způsobem doporučujeme vyzkoušet jiné, méně agresivní metody.

Zředí se vodou v poměru 1: 1,navlhčete vatový tampon, otřete nečistoty a pak důkladně omyjte. Dále ošetřujeme oblast bavlněnou podložkou namočenou v octě, která neutralizuje zbytkové chlorové složky.

Peroxid vodíku

Tato metoda umožňuje bezpečně odstranit stopy z roztoku. Jeho jedinou nevýhodou je, že to trvá dlouho. Produkt naneste na vatový tampon a pečlivě otřete skvrnu. Jak jej odstraníte, zesvětlíte a ztratíte bohatou a intenzivní barvu.

Rostlinný olej

Namažeme je zelenou značkou a necháme je několik minut. Poté ji odstraníme houbou a zbytky skvrny omyjeme prostředky na mytí nebo mýdlo.

Soda

Smýt Zelenku z těla pomůže sodu. Přidá se k ní voda, dokud se nezíská suspenze, a kruhovými pohyby se vmíchá do skvrny a opláchne. Nedoporučujeme tuto metodu používat na obličeji a v jiných citlivých oblastech, protože soda má vlastnosti sušení.

Alkohol a citronová šťáva

Zelenka z kůže a jiných částí těla pomůže odstranit roztok alkoholu smíchaný s citronovou šťávou. Zmáčkněte citrusy a promíchejte s vodkou /alkoholem v poměru 1: 5, jemně vmíchejte do znečištění.

Poznámka!

Tato směs výrazně zasychá na kůži, proto doporučujeme ihned po aplikaci důkladně opláchnout vyčištěnou oblast vodou a naneste na ni krém.

Čištění obličeje

Čistou pokožku obličeje čistíme následujícími produkty:

 • drhnutí;
 • olej;
 • krém;
 • kosmetika na odstraňování mléka.

Odličovací mléko je účinný a delikátní způsob čištění obličeje od zelených značek. Naneste na znečištění a po 4-9 minutách odstraňte vatovým tamponem.

Zpracování nehtů

Odstraňovač acetonu nebo laku pomůže odstranit zbytky léku z nehtů. Nejdříve namočíme prsty do lázně vodou a citronem a pak nečistotu namočenou v roztoku vyčistíme bavlněnou podložkou.

Můžete také použít zubní pastu. Naneste na štětec, jemně tři stopy, počkejte 5 minut a opláchněte vodou.

Odstranění zelených vlasů z vlasů

Vymyjte částice léku z povrchu vlasů a rostlinný olej. My ho vmícháme do znečištěného místa, necháme ho několik minut a pak ho důkladně omyjeme šamponem a opláchneme vodou.

Dále lze použít tyto metody:

 • roztok citron-voda;
 • mírně zahřátý kefír;
 • mýdlo na prádlo.

Nasycíme houbu jakýmikoliv prostředky a zabalíme do ní špinavou kadeř. Čekáme 5 minut, jemně třepáme a pak si mytí hlavy šamponem a důkladně opláchněte.

Jak prát brilantní zelenou z kůže po planých neštovicích

Zelené řešení účinně bojujevyrážky na kůži dítěte v době planých neštovic. Má sušící, desinfekční účinek, který také zmírňuje svědění. Navíc umožňuje sledovat výskyt nových lézí.

Před odstraněním zelených stop po planých neštovicích u dítěte se musíte ujistit, že se již neobjevují nové pupínky a dítě je zcela zdravé. Použijte následující nástroje:

 • bohatý krém;

Naneste na nečistoty a vykoupejte dítě po 15 minutách v mýdlové vodě, jemně otřete stopy měkkou žínkou.

 • kyselina askorbová;

Rozpustit dvě tablety ve vodě, navlhčete vatový tampón roztokem a poté ošetřit skvrnami.

 • olej;
 • soda;
 • odstraňovač make-upu.

Tyto metody jsou dětmi dobře snášeny a nezpůsobují podráždění kůže.

Chcete-li odstranit stopy brilantní zelené doma nepotřebuje mnoho času a úsilí. Řídíme se základními pravidly a doporučeními, která vám umožní rychle a efektivně vyčistit stopy roztoku. Kromě toho doporučujeme používat speciální značkovače, aby se při otevírání bubliny udržovaly čisté ruce.