Jak natáhnout kožené rukavice doma

Elegantní kožené rukavice jsou důležitým atributem šatníku. Vypadají stylově a elegantně pouze tehdy, když dokonale sedí na paži. Každý ví, že při dlouhodobém nošení je kůže mírně natažená, a proto často dostáváte rukavice na velikost podlahy menší. V zásadě je to správné.

Není však vždy možné správně určit tyto stejné velikosti pohlaví a ukazuje se, že zakoupená položka upřímně stiskne. Podobná situace může nastat, pokud vám bude předloženo drahé kožené příslušenství, ale ukázalo se, že je malé. Nespěchejte okamžitě odmítnout nosit, protože kožené rukavice se mohou natáhnout a my vám řekneme, jak to udělat.

Primární diagnostika vady

Před pokusem o natažení kůže určete typ úlohy.

  1. Pokud je výrobek dostatečně úzký na šířku kartáče, můžete pokračovat v natahování doma.
  2. Jsou-li rukavice malé, např. Prsty jsou krátké - manipulace nebude úspěšná. Neztrácejte čas, kůže se neroztahuje po délce, produkt okamžitě prezentujte své mladší sestře.

Ne všechny tahové výrobky, které budeme popisovat, jsou vhodné pro kožené zboží na podšívce nebo na kožešině. Nezapomeňte, že všechny tuky obsahující látky obložení a srst uvnitř nevyhnutelně zničí. Je třeba si to uvědomit, když čistíte kožené rukavice.

Důležité! Pouze produkty odpravá kůže. Dermatin, jiné náhrady kůže nemění velikost.

Viděli jste, že vaše příslušenství je vyrobeno z pravé kůže? Takže můžete začít postup natahování.

Nejběžnější metody

Nejjednodušší způsob je jít do obchodu s obuví a koupit si nástroj pro natahování bot. Tyto produkty jsou vyráběny ve formě plechovek - aerosolů. Vaším úkolem je jen je správně používat. Získání natahovacího aerosolu je výhodné, protože bude vždy použito v domě. Můžete jej použít k natažení nových bot a rukavic s podšívkou nebo bez podšívky. Přečtěte si návod a použití.

Kromě průmyslových aerosolů můžete doma:

  • odkapávejte malý produkt obsahující alkohol. Může to být kolínská voda, parfémy, toaletní voda a další roztoky na bázi alkoholu. Mohou také vyčistit semišové rukavice.
  • Pokud rukavice nemají srst nebo podšívku, otřete je krémem na ruce nebo dětským hydratačním krémem. Položte ho na ruce a neodstraňujte, dokud se krém zcela nevstřebá. Metoda je vhodná pro tenké kožené předměty.
  • univerzální metoda - zvlhčování. Kožené příslušenství navlhčete vodou nebo zabalte do vlhkého ručníku. Určitě si všiml, že poté, co jste tak moc namočili, se věci z kůže trochu natáhly? Podle stejného principu „mokrý ručník“ funguje. Pokud v něm budete držet kůži po dobu 3 - 4 hodin a po zaschnutí ji položíte na ruce, velikost se zvýší.
  • aktualizace a natažení glycerinových rukavic dobře. Vnější povrch pokožky promažte, dobře ji absorbujte.

Nepožádejte svého manžela, aby nosil věc s cílem protáhnout. Za prvé, výrobek se nezvyšuje o více než velikost, a za druhé, po ruce někoho jiného nebude originální kůže dokonale sedět na vás. Ano, a roztrhat tu maličkost ve švech není překvapující, pokud se na to moc snažíte vytáhnout na velkou ruku.

Pamatujte, že při dlouhodobém nošení se výrobky z kůže samy mírně zvětšují, stávají se měkčími. Aby vám věci sloužily více než jednu sezónu, udržujte je v pořádku.

Před odstraněním kožených doplňků na léto je nezapomeňte namazat ricinovým olejem. Počkejte, až se olej dobře absorbuje, setřete veškeré zbytky bavlněným hadříkem. Neukládejte kožené věci do plastových sáčků - bez přístupu vzduchu ztratí svůj vzhled. Nemá rád kůži a přímé sluneční světlo, takže nevysušujte věci na otevřeném slunci.

A co je nejdůležitější, při nákupu si dobře vyzkoušejte rukavice. Nekupujte je ve spěchu, sofistikovanosti a stylu netolerují spěch. Vybrané správné věci nebudou muset ani zvyšovat ani snižovat.