Jak nezískat další libry během novoročních svátků

S nástupem prosince jsme stále více přemýšleli o tom, jak mít čas na hubnutí o Nový rok a udržet naši váhu během novoročních svátků. Večeře s rodinou, přáteli, obědy s kolegy, slavnostní pokrmy a sladkosti - to je vše, co přichází během tohoto magického slavnostního období. Začneme konzumovat velké množství extra kalorií, takže po Novém roce, šipka hmotnosti ukazuje několik kilo více než naše ideální váha.

Člověk by neměl odmítnout užívat si novoročních svátků, ale je nejlepší, aby se začaly jíst všechny slavnostní delikatesy předem, ale nechat je na pokoji až do specifických dnů Vánoc a Nového roku. Do téže doby, aby nedošlo k zotavení, musíte dodržovat správnou výživu.

Tipy pro výživu na dovolené

Existují stovky receptů na přípravu zdravých a chutných jídel, které můžeme připravit na novoroční svátky. Kromě toho vám dáme tipy, které vám pomohou vychutnat si oslavu Vánoc a Nového roku, bez viny a přidáním kil.

Číst také

Je možné jíst vepřové maso na Silvestra 2019: co dát novoročnímu stolu

Svátky nejsou daleko, ale podle východního kalendáře, nadcházejícího roku 2019 roku prasat. Dobré ženy v domácnosti už začínají ...

 • Dejte si pozor na velké porce

Během slavnostní večeře, kde jsou všechna jídla umístěna ve středu stolu a každý si vybere, co chce, použijte malý talíř. TakžeOmezíte tak množství potravin, kalorií a co je nejdůležitější, nebudete se přejídat.

 • Přestat jíst, když jste plný
Poznámka!

Všechny potraviny by měly být přítomny na talíři, ale v malých porcích, a co je nejdůležitější, když se cítíte naplno, přestaňte jíst.

Často se stává, že během svátků je pro nás velmi cenově dostupné množství pokrmů a myslíme si, že bychom měli každý z těchto pokrmů vyzkoušet. Uděláme vážnou chybu, protože přidáváme spoustu extra kalorií, protože ve skutečnosti už nechceme jíst.

Přečtěte si také

Jak si vybrat vánoční stromek pro Nový rok 2019: kde a co koupit, tipy

Hlavním atributem novoročních svátků spolu s mandarinky je zelená, načechraná krása vánočního stromu. Může to být smrk ...

 • Vyhněte se alkoholu

Pokud je to možné, vyhněte se konzumaci alkoholu, neboť se jedná o prázdné kalorií, které nám nepřinesou nic dobrého. Můžete nahradit alkoholické nápoje ovocnými šťávami, minerální vodou nebo limonádou.

Tip!

Pro ty, kteří milují šampaňské, je tento nápoj během slavnostní večeře krásný, ale nesmíte zapomenout pít vodu a naplnit sklenici šampaňským pouze během přípitku.

 • Lehká jídla

Doporučujeme připravit na slavnostní stolové občerstvení a pokrmy, jako je polévka z mořských plodů, stejně jako snadno připravitelná hlavní jídla, ideální pro slavnostní večeři.: celer a avokádo s ořechovou náplní, pečený krocan s rozmarýnem nebo vynikající filet z lososa.

Viz také

Jak odpočívat v prosinci 2018, leden 2019: kalendář produkce

Do nového roku zbývá jen velmi málo času. Děti jsou unaveny každodenními aktivitami a nekonečnými domácími úkoly ...

Již pro dezert a pro uzavření menu, chutné, ale bez kalorií, není nic lepšího než jablečný koláč, který neobsahuje mnoho kalorií a je zdrojem vlákniny, nebo nízkokalorický sorbet ze šampaňského, citronu a pomeranče je opravdovým potěšením.

 • Čistící strava

Pokud jste navzdory vynaloženému úsilí překročili kalorický obsah potravin během Nového roku a Vánoc, pak není nic lepšího než čistící strava, abyste se cítili lépe a odstranili pár kilogramů.

Snídaně:

 • 1 šálek zeleného čaje (můžete infuzi pampelišky nebo artyčoky);
 • 1 sklenice pomerančové šťávy.

Oběd:

 • čerstvý salát a rajčatový salát s olivovým olejem, citronovou šťávou a solí;
 • 69) plátek jakéhokoli ovoce;
 • šálek zeleného čaje.

Večeře:

 • čerstvý ovocný salát (papája, jablko, třešeň, hruška);
 • pomerančová šťáva.
Viz také

Jak ozdobit stůl pro nový rok 2019 vlastníma rukama: originální nápady, fotografie

Na oslavu Nového roku se každá hosteska snaží vytvořit skutečně slavnostní atmosféru. Totento svátek je ...

Před spaním:

 • infuze balzámu z citronu, který vám pomůže v klidu po celou noc.

Den po Novém roce nebo Vánocích se doporučuje pít dostatek vody a vždy si vybrat jednoduchá a lehká jídla, pokud chcete očistit a nezatěžovat trávicí systém.