Jak používat feng shui v domě

Jaké zajímavé věci mohou říct domů o jeho pánovi? Každý odborník na feng shui vám po návštěvě řekne hodně. Porucha v domě indikuje přítomnost obtíží. Zlomený nábytek označuje rozpad naděje nebo nesouladu ve vztazích. Každý sektor obydlí je zodpovědný za určitý aspekt života hostitele. Díky tomu, že zlepšujete životní prostředí doma, můžete svůj život zlepšit.

Jak používat feng shui ke zlepšení života

  • Vstupní dveře, které lze nazvat „ústy“. Prostřednictvím toho qi (životní energie) proniká do domu, který napájí váš domov. Ve spoustě qi pronikají vysoké, nezřetelné dveře. Malé, nevzhledné - nepřitahuje qi. Chcete-li opravit, malovat v krásné barvě, aby krásné číslo. Oprava volání. Doporučuje se vyrobit lampu tak, aby dveře svítily ve tmě. Neobvyklý design dveří přitahuje qi a mnoho hostů.

  • Koridor. Místo, které se nachází hned za dveřmi. Měl by být volný. Pokud chcete pochopit, jak se qi cítí na chodbě, zkuste to auru tohoto místa. Polotmavá, posetá chodba nezpůsobuje pozitivní emoce. Zlepšete svou chodbu. Osvětlení je jasné.
Tip!

Odstraňte přebytečné položky. Skříňka by měla být čistá.

  • Obývací pokoj je „hlavním“ místem pro všechny domácnosti. Zde komunikují všichni členové rodiny a hosté. Stav obývacího pokoje přímo ukazuje náš vztah ve společnosti. Světlý a pohodlný pokoj má pozitivní účinek anepohodlné, temné - omezuje společenský život majitele. Aby bylo možné vše opravit , položte nábytek tak, aby byl pohodlný v obývacím pokoji. Cesty za uvolnění. Neinstalujte velké pohovky nebo skříně v blízkosti vchodu, protože je blokují. Osvětlení je nutné dobře.
  • Ložnice je nejdůležitějším místem v bytě. Tady je náš osobní život. Útulná a krásná, říká, že majitelka si ve svém osobním životě vede dobře. Nepořádek označuje disharmonii. Další ložnice souvisí s vaším zdravím. Tady spíme a obnovujeme naši sílu. Pro zlepšení těchto oblastí by mělo být lůžko umístěno tak, aby bylo vidět vchod a zároveň být daleko od dveří. Věci zpod postele by měly být odstraněny.
Důležité! Nábytek musí být neporušený. A stejně jako kdekoli jinde, osvětlení by mělo být provedeno a uličky vyčištěny.

  • Kuchyně. Místo, které je zodpovědné za finanční blahobyt. Čisté, vybavené, říká, že finance jsou dobré. Nečistá, špinavá kuchyň ukazuje, že majitel má finanční potíže. Kamna musí být umyté a funkční. Kuchyňský prostor musí být uspořádán tak, aby veškeré nádobí leželo ve skříních nebo policích.

  • Vana a instalatérství je očištěním našeho těla. Přicházejí všechny druhy odpadu. Musíme být opatrní, protože může jít a energie qi. Je-li umyvadlo kohoutku nebo toalety, je třeba je opravit. Voda dominuje, jinová energie. Světlo je jang, které pomůže obnovit rovnováhu.
Tip!

Pokuste se zavřít víko. Okno v koupelně vytáhněte oponu, ušetří energii qi.

Pomocí těchto jednoduchých technik vytvoříte kolem sebe harmonii. Většina problémů v životě po tom přestane existovat.