Jak skládat balíčky?

Cellophane tašky jsou pohodlné a nezbytné věci. Používáte-li je denně, nemyslíte si, jak pečlivě jsou uloženy. Balíčky v domě hodně, někteří za odchod do obchodu. Vyberete-li vhodnou kopii z hromady zmačkaného polyethylenu, pravidelně je odmítáte - ten zmačkaný, ten roztrhaný, další není příliš čistý. Opět ne být nervózní při výběru, a nakonec rozebrat surrealistické celofánu hromadu v kuchyni, naučit se, jak okamžitě složit balení kompaktně. Nejsou zde žádné potíže, ale je zde dostatek prostoru pro fantazii. Někteří řemeslníci s kreativním pruhem mění obyčejný cluster celofánu na zajímavé designové věci pro dům. Budeme se snažit a my.

Kubismus ve vaší kuchyni

Přísné geometrické linie nejen nedráždí, ale také poněkud uklidňují, inspirují smysl pro pořádek a dokonalost. Úhledně složený obdélníkový obal se snadno ukládá, nezabírá mnoho místa v polici nebo v kabelce. Chcete-li udržet celofánové balíčky před rozptýleným chaotickým výběrem v kuchyňských zásuvkách, vyberte pro ně speciální rámeček, který tam umístíte. Omezením prostoruKrabice vám umožní skladovat polyethylenové obdélníky v perfektním pořadí.

Technika skládání do obdélníku:

 1. Položte tašku na stůl, vyhlaďte, vyndejte vzduch.
 2. Přeložte výrobek na polovinu podél dlouhé strany. Pokud je obal „tričko“, ujistěte se, že rukojeti nejsou zkroucené, ale složené.
 3. Otočením spodního okraje vytvořte čistý obdélník.
 4. Omotejte rukojeti kolem strany a vložte do otvoru vytvořeného skládaným polyethylenem.
 5. Hladká, zabalte do krabice.

Pokud vám obdélníkový tvar s něčím nevyhovuje, otočte „košili“ trojúhelníkem. Tak, vaše krabice bude naplněna i barevné rohy, které jsou vhodné se dostat, uložit a vzít s sebou. Kromě toho, že jste strávili čas skládáním trojúhelníků, budete se moci zbavit poškozených a kontaminovaných obalů, abyste se mohli zbavit nepříjemných překvapení do budoucna.

Technologie skládání do trojúhelníku:

 1. Položte pytel na stůl a rukou ho vyrovnejte.
 2. Přeložte polovinu dvakrát, aby se vytvořila tenká úzká stuha.
 3. Přeložte roh odspodu, abyste vytvořili trojúhelník s pravým úhlem.
 4. Otáčejte střídavě na levou a pravou stranu, dokud nedosáhnete úchytů na tričko.
 5. Naplňte rukojeť jako obálku uvnitř.

Kde umístit výsledné kompaktní údaje je vaše podnikání. Zakupte si speciální sáček nebo si připevněte krásnou krabičku. Nemůžete umístit subjekt příliš daleko od oka,tak, aby sousedé, kteří přicházejí k čaju, lehce záviděli svému pánovi žílu a jak krásně řídíte maličkosti.

Úspora místa

Nemůžete-li si vybrat kuchyňku pro skladování plastových obalů, je tu další cesta - točení do slámy. Složené tímto způsobem, jsou krásně uloženy. Takové obaly je možné skládat nejen v krabičce a krabičce, ale i v plastové láhvi.

Princip je jednoduchý - pamatujte si, jak jsou sáčky zabaleny v supermarketu - jen svinutý. Nabízíme mírně zlepšenou metodu.

Technika kroucení:

 1. Složte pytel na dlouhou úzkou stuhu.
 2. Překrytí, někde ve vzdálenosti 7-10 cm od pozice držadla druhé. Začněte točit polyethylenem do těsné trubky a ujistěte se, že následující pytle jsou také přeložené.
 3. Kontinuální navíjení sáčků se táhne tenkým elastickým páskem a umístí se do vhodné nádoby.

Nabízíme několik možností pro uložení balíčků:

1.Plastová láhev.Před použitím musí být oříznut tak, aby válec z obalu volně seděl. Je velmi důležité otřít hrany řezané láhve smirkovým papírem tak, abyste se nemohli zranit.

Důležité!Nejlepší je, že kapacita 2 litrů bude sloužit jako organizátor balíčků. Pokud je balení malé, můžete použít menší láhev.

Láhev odřízněte na rovném dílu a odstraňte od krku 7–10 centimetrů, poté vložte láhev s plastovými sáčky do láhve azakryjte dříve odříznutý krk. Spojení hran může být slepeno nebo zesíleno páskou, a nic neuděláte, hrany a podobně.

Se středovým sáčkem, který vyčnívá ze středu role, prochází krk. Pokud tašku vytáhnete, objeví se vedle ní držadla dalšího „trička“.

2.Stará káva s otvorem ve víku.Nezapomeňte vyčistit okraje díry, jinak je princip stejný. Banka má své výhody, je vhodné ji umístit na jakýkoliv povrch, o kterém nelze říci o plastové láhvi.

Láhev však může být upevněna také na vnitřních dveřích kuchyňské skříňky, například na pytle na odpadky. Také z láhve můžete vytvořit spoustu zajímavých postav - zajíce, prase a tak dále. Jediná věc ve vaší fantazii a dovednostech.

O domácích jednotkách

Skládání - skládání - naučili jste se točit, ale můžete problém vyřešit jinak - stačí najít vhodnou nádobu a vyrazit z ní. Základní požadavky na kapacitu - měly by být s otvorem, kterým je vhodné sehnat rukojeť. Může to být:

 • krabičku na cín nebo lepenku;
 • starou plechovku sypkých výrobků s posuvným prvkem na víku;
 • rukáv ze starého pleteného svetru, krásně vytvořený a opatřený lanovou rukojetí;
 • krabici použitých ubrousků.

Dali jsme jen čtyři příklady domácích pohonů, ale můžete si myslet na mnoho možností. Nyní o principu skládání do improvizovanéhodisk.

 1. Vyjměte úzkou stuhu z sáčku tak, aby ji bylo možné vložit do pohonu, a ponechte rukojeti ven.
 2. Projměte druhý paket držadly a také vyjměte rukojeti.
 3. Projděte sáčky jeden po druhém rukojetí, dokud nenaplníte krabici nebo jiný improvizovaný pohon.

Pokud popis není příliš jasný, podívejte se na hacky života na internetu, je jich spousta.

Domníváme se, že naše jednoduché tipy vám pomohou zjednodušit a zjednodušit váš život.