Jak složit košili v kufru tak, aby se nezvrásnila

Pokud se na výlet potřebujete zúčastnit schůzky nebo odpovědné akce, je důležité, aby košile byla dokonale vyžehlená. Zabalte věci tak, aby se nedostaly rozdrcené, ne těžké! Odhalíme tajemství, jak skládat košili v kufru tak, aby se to neřeklo.

Tradiční způsob

 1. Nejprve upevněte košili na knoflíky.
 2. Otočte ji tak, aby bylo opěradlo nahoře.
 3. Přeložte rukávy rovnoběžně s předmětem. Musí být naproti sobě.
 4. Přeložte košili po stranách.
 5. Opatrně narovnejte a zabalte do poloviny.

Jednou z podmínek kladení oblečení je žehlení oděvů. Pokud nemáte dostatek času na to, abyste si ho vyžehlili, napařte ji, abyste si vybrali požadovaný tvar.

Existuje trik, který zajistí, že obojek neváhá. Uzavřete proužek lepenky. Speciální zařízení - kosti. Obvykle přicházejí s košili z obchodu.

Za předpokladu, že potřebujete vložit několik takových věcí do sáčku, zabalte si košile na sebe obojky v různých směrech.

Podrobný návod k fotografování: balíme košili do sáčku nebo kufru

Do kufru: tipy z kanálu 1

Mistrovská třída je čtenářům věnována pozornost, jak dát své oblíbené tričko do kufru.(mužský nebo ženský - nezáleží na použité technice) tak, aby přesně neblikal.

Viz video, kde domácí průvodce ukazuje, jak správně přepravovat košile:

 1. Tlačítko oblečení na všech tlačítek.
 2. Otočte ji nahoru.
 3. Pod límec položte lesklý zásobník A4.
 4. Omotejte jednu stranu košile přes něj.
 5. Otočte objímku.
 6. Nyní otočte druhou stranu a zabalte druhou objímku.
 7. Opatrně zastrčte dno.
 8. Když je vše připraveno, odeberte záznam. Pokud se obáváte, že se košile stále rozpadá, pak by měl být zásobník ponechán uvnitř.

Podobně „zabalte“ dámské halenky a košile. Za předpokladu, že jsou pečlivě vyloženy z kufru, nemusí být položky žehlicí skříně.

Foto skládací role

Profesionální tipy

Konzultanti, prodejci a ředitelé obchodů s oblečením vědí, jak obtížné je někdy skládat věc opatrně, aby se při složení nekrčila.
 1. Způsob skladování balení košile do sáčku vyžaduje, aby byl koš umístěn na hladkém povrchu.
 2. Položte oděv lícem dolů a nahoru.
 3. Levá část věci se valí do středu ramene.
 4. Obal rukávu (umístěného na levé straně) ve třech vrstvách.
 5. Nechte manžetu otevřenou.
 6. Udělejte totéž s druhou částí. Věnujte pozornost. Produkt je vizuálně rozdělen do středu ramene. Zabalte každou část, jak je popsáno výše.
 7. Nevkládejte druhou objímku, ale zabalte ji paralelně. Manžety podle potřeby narovnejte nebo doplňte. Spodní část výrobku, který je zastrčen do kalhot, přeložte. Přeložte věc na polovinu.
 8. V této formě by měl být umístěn do sáčku pro přepravu.

Podobným způsobem se do skříně sbalí trička, pokud existují.

Zabalte si košili ve 4 krocích - tak to nebude přesně zamotané

Co dělat, aby nedošlo k váhání

Jak dokonalý by produkt nebyl složen, stále najdete několik záhybů. Jak se tomuto problému vyhnout? Praxe několikrát doma, aby se košile v kufru tak, že to není vráska. Je lepší vyzkoušet několik technik najednou a zjistit, který z nich je nejúčinnější. Jakmile jste přišli na to, jak dát věci do sáčku, vyberte si jeden a použijte ho.

A hlavním tajemstvím naprosto hladké věci je její materiál. Ti, kteří často musejí cestovat z jednoho města do druhého, by měli dostat několik základních prvků skříněk z tkaniny bez vrásky. Takový výrobek zůstane dokonale dokonalý, i když byl neopatrně složen.

S naším doporučením nebudete muset červenat před ostatními za zjevnou neopatrnost!