Jak složit ponožky ve skříni

Každá dívka chce vždy objednat v prádelníku a skříni. Ale pokud budete postupovat podle staromódních metod čištění, pak je jen malá šance, že za týden nebudete muset znovu uklízet. Nyní bylo vynalezeno spousta lešení, jak skládat a ukládat věci a spodní prádlo. Zjistíme, jak skládat ponožky tak, že nezabírají spoustu volného místa a bylo vhodné je dostat.

Doporučení pro skladování punčochového zboží

V každé domácnosti jsou ponožky často ztraceny při mytí nebo sušení. A nejen muži, ale i děti a ženy, kde zmizí neznámé. Většina hospodyňek vložila jednotlivé ponožky do samostatného úložného prostoru s nadějí, že druhá najdeme. Ale ve většině případů se to nestane a vy je musíte vyhodit. Jak je ztratit:

  • omytí punčochového zboží odděleně od jiných věcí pomocí síťového sáčku;
  • koupit několik stejných ponožek ve stejném barevném schématu, pokud ztratíte ponožku, můžete si ji vzít z jiné dvojice;
  • po umytí ihned zavěsit ve dvojicích;
Viz také

Jak na tomycí ponožky

Zdá se, že je obtížné umýt ponožky? Populace však neustále čelí dvěma problémům: tyto produkty ...

Existuje další problém - skladování. Ani pravidelné čištění na policích a boxech nezachrání před zmatkem. Na záchranu přijdou různí organizátoři prádla, které lze zakoupit na internetu iv železářstvích. Jsou vyrobeny z textilií, silikonových nebo tlustých transparentních fólií, snadno umístěných na jakémkoli místě, nevyžadují instalaci. Výběr barev a materiálů je prostě obrovský.

Můžete si koupit závěsné konstrukce s kapsami, které jsou upevněny na vnitřní straně dveří skříně, jsou vhodné nejen pro ukládání ponožek, ale také punčochových kalhot nebo punčoch. Cena těchto gizmos je nízká, může se lišit od sto do dvou set rublů, v závislosti na velikosti a kvalitě, takže nákup nebude mít vliv na rodinný rozpočet. Můžete také použít krabice na boty, malé proutěné nebo plastové koše, jsou odolné, pohodlné a snadno se vejdou na polici. Je pravda, že pro uspořádání úložného prostoru v šuplíku prádelníku se nevejdou, bude problematické sbírat je ve velikosti. Pro ženy s jehlou je možné uspořádat prádelnu jiným způsobem, pomocí vhodných materiálů můžete vytvořit vhodný organizátor požadované velikosti.

Pět jednoduchých způsobů skladování ponožek

Domácnosti se v každém případě snaží o zjednodušení péče o domácnost. A pro čištění použijte malé trikyve skříni. Koneckonců nechci dávat veškerý volný čas na obnovu pořádku, zejména pokud se rodina skládá z více než čtyř lidí. To platí i pro skládací prádlo. Vynalezl obrovské množství zajímavých způsobů, jak krásně skládat ponožky.

č. 1 Cross

Aby byly ponožky úhledně složené, měly by být vyrovnány a vloženy do kříže tak, aby se paty vzájemně dotýkaly. Pak musí být noha ponožky umístěna pod patou nahoře. Poté by měla být provedena stejná manipulace s druhým výrobkem, před tímto ohýbáním manžety. Zbývající manžety se musí schovat v kapse. V důsledku toho by měly vypadat jako čtverec.

Poznámka!

Je lepší skládat je vertikálně, pak bude vhodné získat požadovaný pár.

č. 2 Podle metody ConMari

Mnozí si přečetli zábavnou knihu „Magic Cleaning“ a nyní používají tipy, které jsou v ní popsány. Napsala dívku z Japonska, jejímž jménem je Marie Kondo. A jak víte, Japonci se snaží zabírat málo místa s věcmi a dodržovat minimalismus ve všech sférách života. V knize píše, že ponožky by měly být složeny ve třech bodech a umístěny do strany. Pokud budete postupovat podle těchto doporučení, pak i malé oddělení se vejde do velkého množství spodního prádla. Získání správné dvojice je také velmi pohodlné.

Viz také

Skvělé nápady, jak skladovat spodní prádlo ve skříni, pokud nejsou žádné zásuvky

Každá dívka ráda drží spodní prádlo v pořádku. Pečlivé skladování pomáhá udržet ji ve výborném delším čase ...

№ 3 Na nesprávné straně

S touto jednoduchou metodou se dvojice ponožek nikdy neztratí, rychle se složí a obnovení pořádku nebude trvat dlouho. Je nutné vzít ponožky, aby se na sebe položily na rovném povrchu a složily na polovinu. A pak otočte horní výrobek směrem ven, aby druhá ponožka byla uvnitř. Tato jednoduchá metoda značně usnadní hledání požadované dvojice.

№ 4 Násypky

Dvojice ponožek by měla být položena naplocho na sebe a pak válcována po délce jako role. Když je kompletně složen, manžeta spodní ponožky je otočena dovnitř a výsledný válec je v ní skryt. Tato metoda je vhodná pro kompaktní skládání věcí v kufru, na služební cestu, hosty nebo dlouho očekávanou dovolenou.

Č. 5 Obdélník

Ponožky jsou položeny rovně, jedna na druhé patě zároveň by měla směřovat k pružině. Pak jsou na jedné straně a na druhé straně ponožky složené a schovávají jednu polovinu do manžety. Výsledkem je obdélník, je velmi výhodné ukládat ponožky v této formě, jsou umístěny svisle na polici nebo zásuvku.

Tip!

Je lepší umýt a skladovat ponožky každého člena rodiny odděleně, což zjednoduší hledání potřebného páru a chrání je před plísňovými chorobami.

Závěr

Udržet pořádek v osobnímŠatní skříň není obtížná, i když je skříň malá a je v ní spousta věcí. Hlavní věcí je kompaktní skládání všeho a pak žádné problémy s ukládáním a nedostatkem místa. Nejdůležitější podmínkou pro udržení pořádku je správně složené ponožky, pokud splňují doporučení, nezabírají mnoho místa a nebudou ztraceny.