Jak správně skladovat a nosit norkový kabát

Neexistuje žádná žena, která by neměla sen o norkovém kabátě nebo luxusním plášti této kožešiny. A když se splní váš sen, chcete jít na procházku co nejdříve - ukázat ostatním luxusní a drahou věc. Mink kožešina může dokonce změnit charakter svého majitele! Dáma v takových šatech vždy vypadá elegantně, chová se důstojně, klidně a sebejistě.

Ženy, které se podaří nosit norkové sezóny 8-10, vědí, jak správně skladovat kožich, jak se o něj starat. A to je důležité, protože kožešinová kůže je velmi citlivá - reaguje na podněty.

Další nákupy

Existují věci, které musí být přítomny v každodenním životě, pokud máte luxusní kožich. Toto je:

  1. Vak na skladování. O polyethylenu a jiných materiálech, které neumožňují zapomenout vzduch. Kupte pouze látkový obal. Pokud jste si zakoupili bílý kožich a nezáleží na tom, zda se jedná o moutonový nebo norkový plášť, měl by být látkový obal modrý. Tmavé kryty spolehlivě chrání jak mouton, tak norek před škodlivými účinky světla. Lehké výrobky jsou obzvláště rozmarné - mohou být žluté, pokud jsou uloženy bez krytu. Věnujte pozornost kvalitě pouzdra - v žádném případě by neměla být namalována!
  2. Štětec. Jeho účelem je vyčistit a rozčesat srst. V obchodě s kožešinami se prodávají. Pokud anoV obchodě nejsou žádné kartáče, jděte do obchodu se zvířaty - určitě tam bude. Vyberte si kartáč se zaoblenými zuby, je to ideální pro vás.

Skladování

Kromě otázky, jak skladovat kožich, vzniká další - kde jej uložit? Doma, pro tento nejlepší šatník. Ale norka a skříňka představí některé požadavky.

Zaprvé, skříňka by neměla stát vedle baterií ústředního topení, klimatizačních jednotek a jiných domácích spotřebičů.

Za druhé, ve skříni musí být dostatek místa. Svobodný milenec by neměl být v kontaktu s jinými oděvy. Pokud je kožich s kapucí, bude potřebovat více místa.

Zatřetí, přírodní srst musí neustále „dýchat“. Pravidelně proto bude nutné vysílat norkový luxus.

Roční období

V zimě se norka cítí dobře. Samozřejmě za předpokladu, že v něm nebudete chodit pod deštěm. Pokud se však podařilo chodit ve vlhkém počasí - srst je třeba zaschnout. Bez použití vysoušeče vlasů a jiných zařízení. Sušení srsti může jen přirozeně. Je-li mokrý, předmývejte ho měkkým hadříkem, který není stlačený ani zkroucený.

Po sušení důkladně protřepejte oděv a hřeben.

Neměli byste si ošetřovat kožich s vodoodpudivými spreji. Je nepravděpodobné, že to uděláte rovnoměrně. Nejlepší ošetření před vlhkostí a molem se provádí v čistírnách.

V létě, na jaře a na podzim je srst nucen odpočívat. Uloženo vprostorný, tmavý a chladný šatník. Věšáky pro skladování norek vybrat silné, dřevěné. Pokud je kožich s kapucí, ujistěte se, že je dobře natažený a leží rovně. Mírné vrásky na ramenou pod kapotou jsou odstraněny štětcem.

V létě potřebuje vaše luxusní oblečení pozornost. Slunce je pro ni špatné, teplo - ještě více. Nejlepší je v létě uložit kožich. Tyto služby lze nalézt v některých kožešinových dílnách a čistírnách. Tam, kožešiny jsou uloženy ve vhodných podmínkách - při teplotě ne vyšší než 9 stupňů, s vlhkostí ne více než 60%. Souhlasím, že v létě doma, takový režim je těžké vytvořit.

Samozřejmě, že řemeslníci doporučují skladovat norku v mrazáku. Ano, pouze potravinářský mrazák na srst není vhodný, pokud si nekoupíte speciální. Ale tento nákup zasáhne rozpočet ne méně než kožich.

Pokud však norku uchováváte po celý rok doma - pravidelně ji vyjímejte z obalu, vytřepejte a hřeben.

Je-li předmět uložen v pouzdře, může být vyslán na prosklený balkon. Je lepší to udělat v noci, kdy je teplota vzduchu nižší než během dne. V mokrém počasí byste výrobek neměli větrat ani na balkóně.

Ochrana před můrami

Moderní chemický průmysl vyrábí obrovský sortiment molárních produktů. Ano, pouze pro přírodní kožešiny, většina z nich neplatí. Abychom se mohli chránit před mory doma, můžeme udělat následující: šít plátěné pytle, do kterých se vloží suché pelargónie nebo sušené pomerančové kůry. Několik takových sáčkůdejte ji do skříně, kde je uložen norek, vložte je do kapes samotného oděvu. Do skříně můžete vložit několik kusů toaletního mýdla - aroma moth mýdla je destruktivní. Dobrá pomoc od můry a speciálních pilulek. Jsou vhodné dát do kapes oblečení.

Nezapomeňte, že produkty na sprejování moru pro přírodní srst nelze použít!

Před sezónou

Nork není srst, kterou nosíte, když vidíte první sníh za oknem.

Nejdříve musíte zařídit hledání kožichu - zkontrolujte, jak se mu podařilo zachránit až do zimy. Po vytřepání a hřeben. Zvláště opatrně to udělejte pod kapotou, tam je srst často zatoulaná. Kožešinový srst smíchejte pouze s růstem hromady a opatrně. Před opuštěním domu nezapomeňte na deštník. Přírodní srst nemá rád vlhkost, takže chrání vaše oblíbené kožešiny.

Máte-li v úmyslu vzít si s sebou kabelku, vezměte ji pouze v ruce. Nosit na rameni povede k tvorbě ošklivých plešatých náplastí, které již nejsou správné.

Myslíme si, že jsme jasně vysvětlili, jak skladovat norkový kabát. Zacházejte s ní opatrně, nezapomeňte na vzduch, pokud budete doma. S dobrou péčí vám luxusní zboží vydrží velmi dlouhou dobu.