Jak udělat krásnou vytynanku pro Nový rok 2019

Vytynanka pro Nový rok 2019 - to je nejkrásnější a originální způsob, jak ozdobit okna. Připravené šablony pohádkových hrdinů a symbol roku žlutého prase lze stáhnout a ihned vytisknout doma s tiskárnou. Řezání krásných kreseb bude trvat několik večerů nejen děti, ale i dospělé, a spolupráce pomůže zlepšit rodinné vztahy. Koneckonců, když se každý zajímá o přípravu na dovolenou, v domě se zrodí zvláštní radostná atmosféra.

Ozdobte okna ozdobnými výstřižky

Nejoblíbenější jsou balonové dekorace pro Nový rok 2019. Vždy přitahují pozornost a jako zdobení oken, stejně jako lidé, kteří přišli na návštěvu. Pokud doma není tiskárna a v blízkosti je centrum, kde můžete tisknout polotovary pro řezání papíru formátu A4, můžete si představit představivost a udělat si je sami.

Viz také
Šablony pro nový rok 2019 pro řezání oken: nápady s šablonami

V předvečer Nový rok, mnoho hledat vyzdobit dům, kancelář, školní třídy nebo skupiny mateřské školy. Toto zesílí ...

Dokonce i dítě bude schopno zvládnout úkol, pokud vysvětlí nebo vizuálně ukáže způsob výroby míče.

Polotovar se vyrábí pro řezání takto:

 • Vezměte list formátu A4. Může to být barevný nebo holografický papír. Ale pokud takovýto neexistuje, obvyklá kancelář bude dělat.
 • List přeložte na polovinu a ohněte.

 • Změříme délku výsledného proužku a označíme střed tužkou. Délka bude přibližně 14,5 cm.
 • Ze středového bodu nakreslíme kompasem půlkruh o průměru 6 cm.
 • Ústup 1 cm a další 1 půlkruh.
 • Aplikujeme pravítko na vnitřní část oblouku a nakreslíme hvězdu. Smazáme další řádky, ponecháme pouze obrys.

 • Nakreslete vánoční stromek uvnitř půlkruhu. Nezapomeňte, že všechny vzory by měly být nakresleny na polovinu. V rozšířené verzi pak bude výstup plnohodnotným obrazem.
 • Doplňujeme dekorativní vzor svíčkou, která stojí na větvi smrku.

 • Na volné části listu mimo kouli nakreslete hvězdu a luk. Nezapomeňte ji doplnit vnitřními vrstevnicemi.
 • Přidejte lano, které drží luk a míček.
 • Dejte prázdnou vytnanki na tabuli nebo speciální podložku pro kreativitu. Řezání přímo na ploše se nedoporučuje, protože klínový nůž bude poškrábat povrch nábytku.

 • Nejdříve vystřihněte malé detaily tapetovým nožem nebo speciálnímadministrativní pro řezání papíru. Tam, kde jsou rovné čáry, děláme všechno pod pravítkem, aby nedošlo ke zkaženosti vzoru.
 • Obracíme se na poslední linie. Když je vše připraveno, rozbalíme vytyňanku a zkontrolujeme, zda je vše provedeno správně.
Pozor!

Před prvním řezáním obrazu je lepší odstřihnout řezané plochy nožem. To zjednoduší úkol a pomůže vytvořit krásné koule bez chyb.

Symbol nadcházejícího roku

Fazetky pro nový rok 2019 lze kreslit a řezat nezávisle. Děti, které budou rádi spolupracovat s rodiči, se rádi zapojí do tvůrčího procesu. Kromě toho můžete vytnanki-čísla, které budou vynikající dekorace pro nový rok 2019. Pokud nemáte čas na kreslení, můžete si vždy stáhnout zdarma z webu a tisk hotových šablon.

Pokrok:

 • Na široké straně listu A4 označte tečkovaným pravítkem o rozměrech 3, 5, 7, 9, 11 a 13 cm od dvou okrajů.
 • Na nakreslené tečkované čáře nakreslete přímky.

 • Měříme 1 cm od okraje listu a po každém táhneme 1 řádek.
 • Od okraje měříme 4,5 cm a nakreslíme obdélníky.
 • Nakreslete čáry, které jdou dovnitř listu o 1 cm, a pak o 4,5. Takžezpůsob, jak udělat prázdné pro kreslení.
 • Vlevo a shora na levé straně listu ustoupíme o 1 obdélník a na tenké čáry nakreslíme obrázek 9. Stejným způsobem nakreslíme číslo jedna.

 • Na pravé straně nakreslete čísla 2.
 • V místě, kde má být 0, kreslíme siluetu prase v podobě oválu. Vypočítáme půlkruh, nakreslíme hlavu, pak uši, nos a oči. Nakreslíme šátek, tělo a nohy s kopytami.
 • Sledujeme načrtnuté čáry tak, aby byly jasnější.

 • Maříme přes čísla a šátek jednou barvou značky nebo barev. Tmavě vybíráme stín a přidáváme stíny podél okrajů obrázku, aby byl obraz objemnější.

 • Stínujte siluetu prase se dvěma odstíny růžové barvy a natřete kopyta černou.

 • Obrobky vyřízneme a upevníme na sklo nebo stěnu oboustrannou páskou.
Zajímavé!

Chcete-li, aby kresba na obrazovce byla barevnější a zajímavější, můžete kreslit tečkované čáry podél okraje čísel a kreslit sněhové vločky. Je lepší použít značku s tenkou tyčí nebo akrylovými barvami a štětcem číslo 0. Je lepší nepoužívat kvaš při malování, protože může proudit pod vlivem kondenzátu vytvořeného na skle.

Čtěte také
Pohlednice pro nový rok 2019 to udělejte sami se symbolem roku Prase

Máte-li zájem o tuto otázku, co dát milovanému člověku na Nový rok 2019, musíte si udělat vlastní kartu s ...

Vytynanki pro novoroční prasata: vzory pro tisk na okně

Nemáte-li čas na to, abyste se sami mohli vydat do prodejen, můžete pro nový rok 2019 použít hotové šablony pro řezání. Chcete-li to provést, stáhněte a vytiskněte nebo zkopírujte obrobek z monitoru počítače a poté jej střihněte pomocí papírového nože.

Aby se původní vzory staly ještě zajímavějšími, můžete prasata tisknout z různých karikatur a různých velikostí. Takže na oknech se objeví nejen symbol roku spěchající s dárky, ale i celá rodina prasat. Taková dekorace bude vypadat velmi vstřícně a zábavně.

Kromě potkanů ​​můžete lepit vlnitou vlnu, takže je sněží a sněhové koule. Tyto zimní dekorace budou vypadat velmi působivě. Obraz můžete doplnit padajícím sněhem rozprašováním zubního prášku a vody smíšené ve stejném poměru na sklo. Pokud ho napíšete na starý kartáček na zuby s načechranými štětinami a spustíte ho prstem, rozstříkne se na sklo. Tento sníh bude vypadat zajímavě a lákavě.

Prolamované sněhové vločky

Když chcete vzdát hold starým starým tradicím a vyříznout krásné sněhové vločky z papíru, můžete vždy použít šablony. Mistři po celém světě každoročně přicházejí s novými vzory, které jsou známé pro všechny dekorace a připravují hotové šablony.

Můžete si je stáhnout přímo z webu a vybrat si ty, které se vám nejvíce líbí. V roce prasezejména prolamované sněhové vločky, kde protínaly mnoho tenkých zakřivených čar. Aby bylo možné tak krásnou vytynanki pro Nový rok 2019 snížit, je nejlepší použít speciální nůž z obchodu pro kreativitu. Manikúrní nůžky na řezání prolamovaných sněhových vloček je poměrně obtížné.

Mrazivé vzory pro tisk a řezání

Pokud nechcete použít vatu, houby nebo zubní pastu jako dekoraci, která se rychle rozptýlí pod vlivem kondenzátu, můžete z papíru vystřihnout mrazivé vzory. Ve většině případů jsou umístěny ve spodní části okna, nebo jsou objemné a umístěny na parapetu.

Aby dekorace vypadala opravdu magicky a slavnostně, za nimi můžete upevnit LED pásek nebo obvyklý věnec. Jako podsvícení se také často používají tlusté svíčky nebo malé tabletové svíčky.

Viz také
Prase z papíru vlastními rukama: diagramy a šablony

V předvečer novoročních svátků Dům má útulnou atmosféru. Protože žlutá milenka bude ...

Jak vyzdobit okna pro nový rok: krásné šablony a schémata ve formátu A4

Po vyzkoušení a zvládnutí techniky řezání vytynanok, můžete přejít na složitější vzory, kde několik obrázků lze umístit na stejné číslo:

 • jelen, spěchající doručit Santa Claus dětem a včas doručit všechny dary;
 • domy vsníh s prolamovanými střechami a střechami pokrytými sněhovými pokrývkami;
 • smrkové větve, se závěsnými míčky, kužely a jinými zajímavými vyznamenáními, nebo na nich sedí zimní ptáci;
 • Mrazík a Sněhurka, jízda kolem tance s dětmi nebo využití jelena na saních;
 • Vánoční věnce s Davidovou hvězdou, svíčky nebo zdobené krásnými ozdobami;
 • zvony s obrázky v podobě hvězd a jiných geometrických obrazců, bahtů nebo větví.

Všechny verze vytnanok lze vytisknout a úhledně vyříznout klerickým nožem. Jsou upevněny mýdlovým roztokem nebo oboustrannou páskou. Mohou být také vyříznuty duplikátem s odsazením nahoře a dole a na okenním parapetu se provede odměrná dekorace.

Fotky Zimní krajiny

Ve zvláštním trendu v roce 2019, obrovské vytynanki kresby, které jsou řezané z listu formátu A3 a další. Lze je stáhnout a vytisknout ve fotocentru nebo tiskárně, kde je možný velkoformátový tisk. Takové zimní krajiny budou na stěnách a záclonách vypadat velmi krásně. Můžete je upevnit anglickými jehlami nebo šít rybářskou šňůru.

Vánoční stromek

Pokud je obytný prostor malý a není možné umístit živý nebo umělý vánoční stromek, lze jej vytisknout na několik listů papíru formátu A4 nebo A3. Vyjmout a sestavit jednotlivé části stromu Nový rok je poměrně jednoduché. A jako dekorace, můžete použít déšť, pozlátko a skutečné koulepro zdobení živého vánočního stromu.

Příprava domova na Nový rok je příležitostí k realizaci nejodvážnějších tvůrčích nápadů. Je možné přistupovat k procesu zdobení vytnankami odlišně, takže scenérie pro každý vkus. Hlavní je naučit se řezat vzory na požadovaných linkách a nebát se experimentovat.