Jak ukládat data

Datum palmy ovoce jsou velmi zdravé a chutné. Pokud jste sladký, přijdou na vaši záchranu a úspěšně nahradí škodlivý cukr. Obsahují fruktózu ve velkém množství, tuto sladkost lze konzumovat i při diabetu. Hodnota produktu v obrovském množství stopových prvků a vitamínů, ovoce se správně nazývá produkt, prodlužuje životnost.

Je známo, že jíst pouze 10 plodů denně, nikdy nebudete trpět srdečními chorobami, hypertenzí a jinými nepříjemnými onemocněními. Data stimulují střeva, zlepšují trávení, nedávají tuk. Nejedná se o alergeny, takže děti jim mohou být poskytnuty bez obav. Silný protinádorový účinek cenných sušených plodů zabraňuje rozvoji onkologických procesů, proto nakupujte data a vstupujte do své každodenní stravy. Plody jsou uloženy doma a na dlouhou dobu a nevyžadují pro ně zvláštní podmínky.

Ale stále vám říkáme, jak uchovávat data, aby se zachovaly jejich cenné vlastnosti v podmínkách domu nebo městského bytu.

Umýt nebo ne?

Nemyslíme si, že kupujete data pro budoucí použití. Sušené ovoce je tak chutné, že se snědlo doma rychle, bez jakéhokoliv rozdělení na několik dní. Ovoce přinesené z trhu, je lepší umýt pod tekoucí vodou a suché, rozptýlené na ručník. Mimochodem, Arabové a další východníObčané nikdy před použitím sušené ovoce nesušili. Obyvatelé Východu si to mohou dovolit, protože vidí, jak data rostou a jak suší na palmu. A my nevíme, kolik nám sladké ovoce šlo, ať už bylo řádně vysušeno - bylo to ponecháno, takže to nebudeme riskovat.

Průmyslová data spadají do našeho regionu. To neznamená, že na slunci nebyly úplně suché, pravděpodobně se použily pece, komory a předúprava. Nakoupené sušené ovoce se proto stále umývá.

Pojmy, místo, nádobí

Doba použitelnosti dat v chladničce je dostatečně dlouhá, sušené ovoce na spodní polici v lednici může trvat až rok. Pokud chcete výrobek udržet ještě déle, pošlete ovoce do mrazničky v mrazáku.

Skladovatelnost sušeného ovoce v mrazničce se prodlužuje na 5 let!

Doba použitelnosti čerstvého, neusušeného produktu je opět 2 měsíce na dně chladničky.

Sušené ovoce je možné zabalit do papíru, ale je vhodnější ho skladovat ve vzduchotěsné plastové nádobě. Vhodnou nádobou je také skleněná nádoba s uzavřeným víkem.

To je všechno moudrost ukládání dat. Promluvme si o zákazech. Následující podmínky jsou kategoricky kontraindikovány pro skladování sušeného ovoce doma:

  • Nedostatek obalu.
  • Teplá a slunečná místa.
  • Před uskladněním umyjte k dlouhodobému skladování.

Tyto podmínky nejenže snižují životnost výrobkudoma jsou také tvrdé a bez chuti. Musíte si ovoce umyt, než ho sníte, ne dříve.

Naučte se vybrat

Jak ukládat doma užitečné sušené ovoce, rozebrali jsme, kolik času to nebude zkazit, také diskutovalo. Zbývá se naučit, jak si vybrat nejkvalitnější data při nákupu. Takže:

  1. Vysoce kvalitní sušené ovoce má jednotnou hnědou barvu, na povrchu nejsou žádné poškození a praskliny. Zralé ovoce je dost tmavé, pokud si koupíte lehké sušené ovoce, je možné, že byly odstraněny z palmy nezralé.
  2. Jsou-li sušená data lepivá na dotek, jsou poškozena nebo se snadno odlupují, znamená to, že byly zpracovány ve speciální peci. V tom není nic hrozné, nestaly se škodlivými. Užitečné vlastnosti však ztratily. Proto nakupujte sušené ovoce bez poškození a prasklin.
  3. Lepivost je důsledkem předběžného namáčení v cukrovém sirupu před sušením. Pokud nemáte zájem konzumovat hodně cukru, nekupujte příliš lepkavé sušené ovoce. Správně sušené ovoce je měkké na dotek, jeho povrch má matný odstín.
  4. Je-li sušené ovoce lesklé, pak je předem ošetřeno tukem. Skladovat po dlouhou dobu doma tyto plody nebude fungovat, budou rychle zhoršovat. Koupit suché ovoce.

Termíny mohou být považovány za delikatesy. A jsou užitečné pro výrobu pasty ze sladkého ovoce, kterou lze přidávat do koláče a používat místo cukru. Orientální lidé se scházejíovoce milých hostů. Pokud data zdobí stůl, znamená to, že jste spokojeni s majiteli Dobrá tradice, nic nebrání tomu, aby to přijalo pro sebe.