Jak umýt barvu z džíny doma

Džíny jsou vyhledávaným oděvem pro ženy i muže. Je-li džínsovina opravdu kvalitní, lze ji nosit několik let. Jediné negativní je, že je obtížné z ní odstranit barvu. Jak umýt barvu z džíny doma - přečtěte si náš článek.

Jak přivézt kalhoty za použití domácího mýdla

Čerstvé stopy barvy se odstraňují mýdlem. Držitelé novodobých džíny, kteří nevědí, jak umýt barvu z modrých nebo černých „domácích mazlíčků“ doma, budou potřebovat kartáč. Je lepší použít starý a měkký zub.

Je-li obtížné setřít stopy barvy z džíny, je věc mýdlová a nechá se tak několik hodin. Později znovu opláchněte a opláchněte. Metoda čištění kalhot se hodí k zašpinění akrylem. Pokud jsou vaše kalhoty špinavé v něčem jiném, zkuste mýdlo stejně. Je tu šance, že otře jasnou stopu.

Druhou možností je myčka nádobí. Používá se obdobně jako mýdlo. Účinek je stejný, ne-li lepší. Pro mytí by měl být použit zubní kartáček nebo speciální kartáček.

Máslo a prášek - způsob čištění mastných nečistot. Složky se míchají avtřete do látky. Počkejte 15 minut. Omyjte obvyklým způsobem psacím strojem nebo rukama.

Takže se můžete zbavit nejen barvy na džínové.

Jak se zbavit mastné skvrny

Barva je schopna čistit benzín. Potřebujete bavlněný tampon nebo lehkou bavlněnou tkaninu. Skvrnu důkladně osušte. Pod dno, dát přírodní tkaniny tak, aby znečištění nejde na čistou stranu. Ujistěte se, že je v několika vrstvách.

Po dokončení textilie ji omyjte mýdlem na prádlo. Místo mýdla, bude prášek dělat.

Petrolej a terpentýn se používají na stejném principu jako benzín. Totéž platí pro aceton. Lze jej však použít výhradně pro světlé věci. Další látky jsou vhodné pro modré a černé kalhoty.

Emulze mycí vody

Fabric promočený. Top nastříká odstraňovač skvrn. Pokud jsou modré kalhoty špinavé nebo černé, potřebujete nástroj pro barevné věci. Stezka je zcela smočená. Musíte jít trochu za hrany. Počkejte 15 minut. Po - opláchněte pod kohoutkem. Kalhoty je nutné umýt v psacím stroji s práškem.

Lékařský alkohol se také používá k odstranění emulze na vodní bázi. Oni, k straně, moci a odstranit jodové skvrny od oděvu. Zaprvé, kalhoty zvlhčené. Aplikujte látku na čistou kuchyňskou utěrku. Pohyb by měl být kruhový. Dejte džíny do stroje a běžte. Sušení na balkóně nebo v bytě na baterii.

Alternativou lékařského alkoholu je aceton, tj. Odstraňovač laků na nehty. Nepoužívejte ho na bílé oblečení. Jinak budou stopy. Nejdřív lepšínaneste látku na nenápadné místo. Pokud tkanina zůstává v pořádku, látka se používá k čištění džíny.

Jak odstranit znečištěné nečistoty?

Jak vyprat sušené barvy z vašich oblíbených džíny, pokud je nemůžete vzít do čistírny, ale je třeba je přivést do jejich původního vzhledu pouze doma? Pro akryl potřebují silnou látku. Je důležité ho nosit pouze na místě. Není třeba přenášet nečistoty na všechno oblečení. Jinak bude vše ostatní ještě obtížnější.

Tupý nůž, pilník na nehty a tlustý hadřík fungují ve stejném duchu. Netřete příliš tvrdě, protože se může tvořit díra.

Vrchní nátěr se odstraňuje kartáčkem na boty. Z výše uvedeného je barvivo ošetřeno isopropyl spinem. Nakonec se promyje silným práškem. Pokud nelze znečištění odstranit poprvé, postup zopakujte.

Můžete také vyzkoušet benzínové rozpouštědlo "Galosh". Tento nástroj lze nalézt v obchodech s chemií, ale bude se muset dobře potit. To je také nazýváno "galoše".

K práci s ním potřebují rukavice. Gáza se aplikuje na nadměrné množství. Potřebujete kartáč střední tvrdosti. Míchala stopy barvy, dokud mu nezbylo nic, co by mu připomínalo, že jeho džíny jsou znečištěné. Postup lze opakovat. Nedoporučuje se používat více než trojnásobek nástroje na stejném místě.

Aby se zabránilo rozvodu, vydrhněte místo, kde barva zůstala, a trochu za její hranice.

Poslední fází je mytí v psacím stroji práškem vhodným pro tkaniny. Vsaďte naminimální točení.

Jak se zbavit nátěrů na bílých džínách

Hospodyně, které aktivně používají glycerin v každodenním životě, vědí, jak umýt barvu ze svých oblíbených bílých džíny, pokud je třeba praní provádět doma a není možné dát věc do čistírny. Glycerin se zahřívá. Je umístěna ve sklenici nebo misce a vložena do vodní lázně. Na skvrnu se nanese tekutina. Jemně ho otřete. Přechod od okraje ke středu znečištění.

Poslední fází čištění je mytí. Budete potřebovat prášek pro obtížné odstranění skvrn.

Alternativou k glycerinu je slunečnicový olej. Pokud si to neprovádějte včas, na tkanině se objeví skvrny. Chcete-li se zbavit stezky, použijte mycí prostředek typu „Fae“.

Jak jinak, aby vaše kalhoty byly v pořádku? Potřebujete bílý jíl. Prodává se v lékárně nebo v obchodě s kosmetikou. Míchaná křída a jíl. Aplikujte na znečištění. Před tím se kalhoty nastříkají vodou. Na 20 minut zapomeňte na džíny. Tvrdá houba odstraní znečištění. Natáhněte kalhoty pod kohoutek a posílejte na stroj. Chcete-li vrátit barvu na vaše oblíbené džíny, jsou opláchnuty v bělidla.

Obecné tipy

Mytí rukou by mělo být velmi opatrné. Pokud si zkrátíte kalhoty příliš mnoho, ztratí svou prezentaci. Je lepší používat pračku. Bude se s tímto úkolem vypořádat s třeskem a bude moci umýt barvu z džíny doma (pokud je skvrna malá a svěží)

Doporučuje se umývat džíny pouze speciálními prášky aželatinové látky.

Před použitím chemie se zbavte skvrn, přečtěte si návod. Látka může poškodit pokožku rukou. Musíme je chránit. Používejte na to rukavice.

Aby se nepokazilo, zkuste se zbavit skvrn na džínách na kousku látky, ze které jsou kalhoty šity. Pokud se neobjeví skvrny, pak je vše v pořádku - můžete pokračovat v mytí.