Jak upgradovat starý kabát

Některé ženy, které každoročně přezkoumávají svůj šatník, se dívají na své oblíbené věci s velkým smutkem, který již nezvratně ztratil svůj význam. Přirozeně, ne každá žena zvedne ruku, aby odhodila oblíbenou věc, která nejen sloužila několik let, ale také si zachovala hezký vzhled. Nápady, jako od starého kabátu, aby se nový módní, se naučíte čtením článku.

Ano, a ty věci byste neměli vyhazovat, protože stylisté, není divu, že říkají, že móda je dobře zapomenutá stará. Pokud je kus oděvu dokonale zachován, ale momentálně to není relevantní, můžete ho uložit do jakéhokoliv boxu až do lepších časů.

Módní oděvy ze starých oděvů

\ t

Navíc každá praktická hosteska ví, že se můžete pokusit dát druhou šanci jakékoli věci, a to platí i pro svrchní oděvy. Tak například mnozí v šatníku vždy najdou starý kabát, který může být změněn tak, že se stane módní novinkou. Neodstraňujte tedy srst, i když na ní má odření.

V současné době existuje mnoho zajímavých nápadů, které pomohou změnit starý a poměrně opotřebovaný kabát na světlé, krásné a módní oblečení. Stačí si vybrat pro sebe myšlenku, která je vhodná pro konkrétní případ, a navíc můžete zjistitPouze s nápady domácích, ale i zahraničních designérů. Kromě toho mohou další praktické uživatele internetu nabídnout skvělé nápady.

Tak například mnoho designérů nabízí šití krásného kombinovaného svrchního oděvu ze dvou nebo tří nepříjemných nebo opotřebovaných kabátů. Je třeba poznamenat, že kombinovaný svrchní oděv je na samém vrcholu popularity dvou nebo dokonce tří sezón.

Patchwork

Nejoblíbenější, nejjednodušší a také nejrychlejší způsob, jak změnit starý kabát na módní a velmi stylový kus, je styl patchwork. Chcete-li přistupovat k problému přepracování starých vnějších oděvů, musíte být kreativní, v tomto případě bude snadné změnit vzhled srsti, okamžitě ji osvěžit, přidat jasné barvy.

Obecně, patchwork se nazývá quilting technika v šití, který je v současné době považován za nejlepší možnost v případech, kdy potřebujete obnovit věc, která má jakékoli zjevné odření. Technika je známa mnoha ženám, které z první ruky vědí, jak vyrobit nový módní kabát ze starého kabátu.

Ženy, které si zvolily tuto konkrétní možnost využití výrobku, si musí vybrat ty látky nebo materiály, které jsou navzájem dokonale kombinovány. Dále, z vybraných tkanin potřebujete pouze řezat čtverce nebo jiné geometrické tvary, které mohou být různých velikostí. Tyto kusy různých tkanin, které mají podobu různýchgeometrické tvary, budou muset být použity jako světlé skvrny pro nátěry.

Tip!

Všechny náplasti musí být rozloženy v určité vzdálenosti od sebe v celé srsti. Jakmile jsou tyto náplasti distribuovány v požadovaném pořadí, musí být zajištěny pouze kolíky, a pak velmi pečlivě šité nahoře.

Můžete také použít jinou variantu tohoto patchworku, a to tak, že vyříznete kusy látky z nátěru a vložíte je do otvorů, které je třeba dodatečně naplnit hadry.

Před zahájením obnovy srsti pomocí této techniky vyšívání nebo jiným způsobem musí být vnější oděv nejprve uložen do pořádku, například vyčištěn nebo omyt.

Aplikace

Vynikající možností pro přepracování starého nátěru je odizolování všech aplikací. Kromě toho lze tuto metodu použít nejen pro obnovu celé, ale nepříjemné srsti, ale i svrchního oděvu, který má odření nebo jiné poškození.

Nejdříve musíte přemýšlet o tom, které aplikace bych chtěl použít v konkrétním případě, pak stačí jít do nejbližšího řemeslného obchodu a najít nejvhodnější variantu pro sebe. S aplikacemi nyní nejsou žádné problémy, protože v každém obchodě s výšivkami lze zakoupit takové produkty nejrůznějších předmětů a velikostí. Po výběru nejvhodnějších oprav nebo aplikací můžete pokračovatrestaurování starého kabátu.

Předčistěte produkt a poté vyberte místo, kde bude náplast nebo aplikace umístěna. Některé aplikace musí být šity nahoře s nejvhodnějšími barvami a tloušťkami. Jiné aplikace musí být pouze žehleny shora, jsou zde i takové pruhy, které potřebují pouze odstranit podložku, a pak naneste lepidlo na povrch nátěru.

Pokud se plánuje obnovit nátěr pomocí termoaplikace, pak budete potřebovat železo, ručník nebo kus tlusté tkaniny, který bude muset být položen na povrch aplikace. Pak bude nutné žehlit pouze několikrát horkým železem, které je na termoaplikaci.

Důležité!

Ti, kteří se obávají, že se aplikace časem odloupne nebo v nejnepříznivějším okamžiku, mohou dodatečně a velmi opatrně přišít nitěmi.

Kožešinový lem

Tento druh restaurování starého kabátu byl v sovětském období neuvěřitelně populární. Mnozí si pravděpodobně pamatují, že oblečení v naší zemi nebylo prodáváno v tak širokém rozsahu. Ve stejné době, každá žena a v těch dnech chtěl vypadat ohromující, tak mnoho dám šlo na různé triky, například, šil kožešinový límec na kabát, tak, aby svrchní oděv vzal na luxusní vzhled.

Nyní můžete dělat totéž a není nutné používat přírodní kožešinu. Mnohovýrobci vyrábějí nádhernou umělou kožešinu, která je při bližším zkoumání téměř nemožné odlišit od přirozeného protějšku.

Tip!

Dokonce i hostitelka, která nemá speciální dovednosti v oblasti vyšívání, se může vyrovnat s obnovou srsti pomocí přírodní nebo umělé kožešiny. Kousky kožešiny určité velikosti lze přišité nejen na límci, ale i na rukávech, stejně jako na kapsách.

Jakmile je dokončena práce na ořezávání kožešin, zbývá jen doplnit si aktualizovanou srst a obdivovat se v zrcadle.