Jak vyčistit pytel z pravé kůže před nečistotami a skvrnami

Kožená taška je nepostradatelným atributem každé ženy, která rozumí módě a kvalitním věcem. Výrobek není levný, ale slouží dlouhou dobu, což dává věci zvláštní hodnotu. Někdy ženy módy dokonce uráží - model je zastaralý a taška je naprosto celistvá a vypadá velmi důstojně. Ale pokud to rozpočet dovolí, vždy bude důvodem k náhradě - tam je skvrna tam, a tam je odření. No, protože můj manžel nechápe, že je prostě neslušné chodit s takovou taškou! A chápou!

Pro ekonomičtější, které dávám, a máme většinu z nich, bude naše poradenství velmi užitečné. Dnes budeme hovořit o tom, jak čistit koženou tašku s vlastními pracovitými rukama. Ukazuje se, že můžete dát dobře-upravený vzhled, a můžete zbavit své oblíbené věci špíny a skvrny s pomocí nejběžnějších prostředků. Pokud tyto nenajdete v kuchyni, můžete je snadno najít v nejbližším supermarketu a lékárně.

Vyčistěte pytel tmavé barvy

Existuje několik způsobů, jak vyčistit kožený sáček tmavých odstínů. Pokud je váš výrobek černý, hnědý nebo kaštanový, nezapomeňte na nic víc než na kávu. Najděte měkkou, hygroskopickou látku, zabalte do ní hustý šálek kávy a rovnoměrně otřete povrch kůže. Budete překvapeni metamorfózouse stalo s tou věcí! Obnovit barvu, znečištění zmizí, taška bude vypadat téměř znovu!

Buďte opatrní - nedovolte žádné intenzivní tření - kůže snadno ztrácí svůj tvar.

Poté, co předmět vyschne a má to udělat přirozeně, naneste na něj vodoodpudivý sprej, který se používá na boty a boty. Po této úpravě nebude pytel dlouho potřebovat žádnou péči.

Odstraňte jednoduché skvrny

Pokud na sáčku nebo kufříku najdete nějaké skvrny, budete je muset před čištěním kávy odstranit. To lze provést následujícími metodami:

S antibakteriálními vlhkými ubrousky. Pokud skvrna není stará, ubrousky se s nimi bez problémů vyrovnávají.

Za použití roztoku obsahujícího tekuté mýdlo, vodu a amoniak. Ve sklenici teplé vody přidejte lžíci mýdla a lžičku amoniaku. Strávíte domácí odstranění skvrn na balkóně, protože přijaté řešení necítí velmi dobře. Mimochodem, použijte k čištění obložení. Pokud čistíte podšívku, můžete si vzít štětec na oblečení nebo tvrdou houbu, ale na skvrny na povrchu kůže používejte pouze měkké materiály, aby nedošlo k poškození kůže. V ostatních případech může být tkanina jednoduše opláchnuta, aniž by se dotkla horní části vaku.

Nezapomeňte - k čištění kůže není možné použít aceton, rozpouštědla a benzín! Výrobek změní barvu, kterou poté obnovíte.

Mimochodem, můžete také osvěžit koženou bundu. Faktura, ve skutečnostitotéž. Čistá kožená bunda bude trvat déle, ale výsledek stojí za to.

Odstranění starých a složitých skvrn

Je těžké vyčistit koženou bundu a pytel starých nečistot. Stopy mastných skvrn se velmi obtížně odstraňují doma. V tomto případě vám mohou pomoci následující nástroje:

  1. Nasycený roztok domácího mýdla.
  2. Mýdlo samotné.
  3. Alkohol mírně zředěný vodou.

Nejprve se pokuste ošetřit sako nebo sáček roztokem domácího mýdla. Mýdlo rozetřete, trochu zředěte vodou a tato směs zpracuje sako nebo sáček. Dejte pokožce čas, aby se ponořila do roztoku, opláchněte ji hadříkem navlhčeným v čisté vodě. Ohodnoťte výsledek.

Pokud vás neuspokojí a skvrny zůstanou, zkuste je přímo ovlivnit mýdlem. Po navlhčení ve vodě, jen třením je skvrny a zapomenout na produkt na noc. Ráno odstraňte stopy mýdla - skvrna by měla nakonec zmizet.

Můžete se pokusit odstranit skvrnu alkoholem. I on si dobře poradí s tukem. Někteří řemeslníci zředili 70% alkoholem čpavkem a tvrdili, že před takovým ošetřením jsou jakékoliv skvrny bezmocné. Argumentovat, že je to tak, nebudeme, nesnažili se.

A pokud je taška bílá?

Béžová nebo bílá taška z pravé kůže je ještě těžší na čištění. Ani kávová sedlina se nevejde, ani vhodné mýdlo na prádlo v čisté formě. Tyto látky mohou zanechat stopy, změnit barvu nebo poškrábat barvu na bílé kůži.

Ale mít bílý pytel je stejnýbylo by to žádoucí, tak velmi stylová věc! Jakýkoliv výrobek vyrobený z bílé pravé kůže vypadá dobře, pouze pokud je dokonale čistý. Proto se naučíme čistit bílou koženou tašku. A lehká bunda.

Kůži můžete čistit doma pomocí ohřátého mléka, které je ve vaší chladničce. A pokud k tomu přidáte vaječný bílek a upravíte produkt z kůže touto směsí, věc se změní před očima.

Čerstvé skvrny na bílém sáčku lze odstranit vlhkými antibakteriálními ubrousky. Prodávají se v galanterních odděleních.

Metoda je zajímavá a úžasná. Snažte se vyčistit bílou tašku s kosmetickým mlékem, abyste odstranili make-up. Kůže na kosmetice je velmi citlivá.

Prostředky lékárny

Doma, potřísněný světelným vakem nebo sakem pomůže vyrovnat se s 3% peroxidem vodíku. Skvrnu odstraňte měkkým hadříkem nebo vatou. Po osušení ošetřené plochy vysušte.

Osvěžující vak

Existují dvě účinnější metody čištění, které lze použít doma. Neodstraňují skvrny, ale barva je osvěžující.

Postupy obnovy mohou být prováděny pomocí krájené cibule nebo stěrače. Žárovky jednoduše otřete bílý pytel a stěrač se aplikuje měkkým hadříkem. Specialisté na domácí suché čištění zajišťují, že vůně po takové úpravě rychle zmizí. Ale pochybujeme, a proto doporučujeme tyto metody ponechat v rezervě.

Kůže alaser

Laserové ošetření pleti je velmi módní jev. Na pravé kůži sáčku nebo boty jsou použity laserové kresby a výrobek okamžitě začíná patřit do kategorie exkluzivních. Pokud se rozhodnete pro takový nákup, pak nezapomeňte, že jakýkoliv kontakt s vlhkostí je pro něj kontraindikován - ať už jde o procházku v dešti nebo mokré čištění.

Výrobky pro zvláštní péči se prodávají laserem ošetřené kůži, používají se pouze.