Jak vyzdobit místnost pro nový rok 2019 do-it-yourself: možnosti s fotografiemi

V předvečer nejoblíbenější zimní dovolené bude každý schopen realizovat svůj tvůrčí potenciál prostřednictvím zdobení domu pomocí ručně vyráběné výzdoby. Takové cvičení není o nic příjemnější než samotný svátek a promění se v skutečný rodinný rituál. Představené nápady, podrobné pokyny a fotografie vám napoví, jak vyzdobit místnost pro Nový rok 2019 tím, že vytvoříte originální dekorace na vánoční stromeček, okna, stěny a dveře z běžných materiálů.

Jak vyzdobit pokoje: módní nápady pro Nový rok prase

Před zahájením práce byste se měli rozhodnout pro výběr barev. Návrháři doporučují zvolit design:

 • všechny odstíny modré;
 • bílá;
 • zlato;
 • šedá;
 • terakota;
 • červená;
 • burgundské.

Poznámka!

Při použití studených a neutrálních odstínů modré, bílé a šedé jako základny můžete vytvořit barevné akcenty teplých barev.

Jak vyzdobit prostor pro Nový rok 2019 vlastníma rukama, v souladu s módními trendy interiérového designu, pohotových jednoduchých a originálních nápadů na dekor. Dekorátoři obytných prostor zvažují odvážné promíchání interiérového interiéru a ručně vyráběných dekorací v tomto roce.práce.

Přečtěte si také

Jak zajímavé je vyzdobit dům na Nový rok 2019

Je čas začít přemýšlet o tom, jak dekorovat dům pro Nový rok 2019 vlastníma rukama, takže v předvečer svátku nemusíte přemýšlet o ...

Ručně vyrobené lucerny, sněhové vločky, papírové girlandy a vánoční hračky vyrobené z přírodních materiálů pomohou zmírnit design výrobních dekorací a vytvořit pohodlnou a útulnou atmosféru pro zimní dovolenou.

Pro zdobení domu můžete použít svíčky různých tvarů, vánoční věnce, novoroční instalace na parapety, tematické kresby na oknech. Můžete se oblékat nejen obývací pokoj, který tradičně položil vánoční stromeček, ale i všechny ostatní místnosti, což v nich vytváří slavnostní atmosféru zimní pohádky.

To pomůže vytvořit papírové girlandy a sněhové vločky, ručně vyráběné vánoční hračky, květinové aranžmá z vánočních koulí a svíček, které jsou velkolepě vystaveny ve velkých průhledných skleněných nádobách.

Není nutné klást vánoční stromek do každé místnosti, aby se vytvořila odpovídající dekorace pro slavnostní interiér. Malé vánoční symboly vyrobené vlastními rukama, dokonale zvládnou tento úkol.

Je možné vyrobit malé novoroční stromy prakticky z jakýchkoli přírodních materiálů nebo co je v rukou každého domova. Mohou být zavěšeny nad okny, aby z nich byl girlanda, na okenní parapety umístěny jako pokojové rostliny, můžete na stolech nebo visetstěny nebo strop.

Stěny a stropy mohou být zdobeny:

 • papírové vločky;
 • novoroční fáborky;
 • elektrická světla;
 • klasické vánoční koule;
 • Vánoční pozlátko a déšť;
 • ručně vyráběné hračky vyrobené z kuželů, peří, kusů látky.
Viz také

Jak ozdobit stůl pro nový rok 2019 vlastníma rukama: originální nápady, fotografie

Na oslavu nového roku se každá hostitelka snaží vytvořit skutečně slavnostní atmosféru. Do této dovolené, všichni ...

Tento proces nevyžaduje mnoho času a velkých finančních investic. Zdobení dalších pokojů v domě je docela rozpočet, nevyžaduje mnoho času. Stačí zavěsit sněhové vločky z papíru na okna, dveře a stěny.

Můžete také použít tematické interiérové ​​textilie a doplňky k vytvoření novoroční atmosféry v domě:

 • bílé umělé kožešinové koberce;
 • dekorační polštáře s novoročním potiskem;
 • ložní prádlo, ručníky do koupelny a kuchyně se sněhovými vločkami a jinými zimními symboly;
 • květinové kompozice z jehličí a listnatých stromů, které mohou být zdobeny elektrickými girlandami a skleněnými vánočními kuličkami.
 • Papírové dekorace vlastními rukama vám pomohou učinit podrobné pokyny krok za krokem. S jeho pomocí jsou objemové sněhové vločky vyrobeny poměrně rychle. Práce bude vyžadovat:
 • 6 čtvercových listůjakékoli barvy;
 • nůžky;
 • lepidlo;
 • nitě nebo tenké hedvábné stuhy pro smyčku.

Pracovní etapy:

 1. Každý list by měl být složen šikmo a vytvořit rovnoměrný trojúhelník, odříznutý přebytečný papír. Jeden vrchol pro vytvoření reference pro řezání.
 2. Proveďte řezy v trojúhelnících jako na fotografii a vytvářejte pruhy.
 3. Složte nejmenší pruhy dohromady a upevněte je lepidlem.
 4. Otočte polotovar vzhůru nohama na druhé straně a také lepidlo.
 5. Stejným způsobem upevněte dalších 5 dílů.
 6. Kombinujte tři části navzájem a vytvořte půlku sněhové vločky.
 7. Spojte dohromady dvě hotové poloviny výrobku a zavěste je na správné místo v místnosti.

Tip!

Pro výrobu bílých, modrých a modrých sněhových vloček, které dokonale zapadají do klasických a moderních interiérů, můžete použít kombinace barev papíru. Lze je doplnit papírovými nebo textilními srdíčky, vánočními stromky a obrazy symbolů nadcházejícího roku 2019 - veselým prase.

Výzdoba obytného prostoru doplní jedlé dekorace vyrobené ze sušenek, citrusových plodů, ořechů, jablek, hřebíček a skořicových tyčinek. Lze je zavěsit na vánoční stromeček, vložit do průhledných skleněných váz, vytvořit z nich novoroční skladby a účinně je vyložit na podnos kolem svíček.

Ozdobte okna papírovými šablonami

Dům pro Nový rok 2019 můžete krásně a rychle ozdobit vlastníma rukama pomocí papírových šablon,které jsou aplikovány na skleněné novoroční kresby.

Prezentované fotografické šablony vám pomohou najít správný obrázek.

Vyzdobte okna jinou technikou:

 • řezané výkresy z bílého papíru a lepit na sklo;
 • použít šablony pro kreslení na sklo (je lepší udělat to s bílou barvou, která bude vypadat dobře jak odpoledne a večer na okně);
 • stick tematické obrázky ze silikonu, které si můžete koupit v obchodě.
Viz také

Jak ozdobit kancelář pro Nový rok 2019: instrukce, fotky, nápady krok za krokem

V předvečer Nového roku chci, aby byla slavnostní atmosféra všude. Stojí za to přemýšlet, jak vyzdobit kancelář na ...

Před zahájením práce musíte provést předběžný náčrt. To pomůže vytvořit kompletní skladby:

 • ze sněhových vloček různých velikostí a vzorů;
 • z postav Santa Claus, sněhuláci, Sněhurka a další novoroční postavy;
 • silueta veselého prase - symbol 2019;
 • vánoční stromky;
 • zasněžené pohádkové domy a města.

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit kresby na skle, je vložit obyčejné papírové šablony, které lze stáhnout z internetu, vytisknout a vystřihnout z obyčejného bílého papíru.

U výkresů můžete použít techniku ​​kontury nebo postřik barviva přes celý prostor šablony. Bílá pro kvalitu nátěrukvaš nebo dokonce zubní pasta, která se jednoduše ředí vodou. Templát se připevní ke sklu otřenému předalkoholickým roztokem nebo roztokem stolního octa. Po tom, kartáč vytvoří obrys nebo úplně vyplní prázdný prostor uvnitř šablony. V posledně uvedeném případě může být pro nanesení barvy použita houba nebo starý kartáček na zuby.

U šablon lze použít zbytkový papír z výřezů a vzorů papíru. Můžete také vytvořit šablony vhodné pro práci na individuálně vytvořených náčrtcích výkresů na skle. Hotové okno bude vypadat něco takového.

Dekorace na vánoční stromeček

Lesní krása je stálým atributem novoroční dovolené. Mnoho dnes se snaží vyzdobit dům pro nový rok 2019 Feng Shui. K tomu je třeba zvolit správné barevné schéma a místo, kde je v domě instalován vánoční stromeček.

Hlavní barvy žlutého hliněného prase 2019 budou

 • žlutá;
 • šedá;
 • hnědá;
 • zlato

Jako hlavní odstín, například zlatou barvu, si můžete ozdobit tento vánoční stromek.

Existuje několik způsobů, jak ozdobit zelenou krásu:

 • Feng Shui;
 • v ruštině;
 • v evropském jazyce.
Poznámka!

Čínská věda nevyžaduje tolik dodržování některých zásad při výběru hraček. Zde je nejdůležitější dát vánoční stromek správně orientovaný na světové strany. Pomůže tonaplnění tužeb ovládáním vitální energie Qi. Vánoční strom stojící uprostřed místnosti pomůže posílit vaše zdraví.

Chcete-li najít lásku v příštím roce, nebo se oženit, musíte dát strom v jihozápadní části místnosti, oblékat ho párovanými hračkami. K tomu, můžete vázat kuličky stejné velikosti s mašlí a kravatu krásné luk na vrcholu.

Aby bylo dosaženo slávy a veřejného uznání, měl by být strom umístěn v jižní části místnosti, zdobené červenými velkými kuličkami.

Aby se dosáhlo vzájemného porozumění v rodině a mezi blízkými, měl by být strom instalován ve východním prostoru místnosti. V tomto případě musíte opustit rampouchy a jiné ostré hračky, symbolizující hádku a konflikt.

Ti, kdo čekají na tvůrčí postřehy z Nového roku, by měli dát nový rok strom v západní nebo severozápadní části místnosti, zdobí ho zvony a koule. Toto místo pomůže najít více přátel v novém roce. Ti, kdo sní o kariérním růstu, budou muset na vánoční stromeček přidat zlatý déšť jako dekorace.

Viz také

Šablony pro nový rok 2019 pro řezání oken: nápady s šablonami

Na Silvestra se mnozí snaží vyzdobit domov, kancelář, školní třídy nebo skupiny mateřských škol. To posiluje ...

Pomoc při získávání moudrosti a nových znalostí je slibována stromem, který je instalován v severovýchodní části místnosti. Pomůže dětem zdokonalit si studium ve škole, pokud ji alespoň ozdobíjedna hračka ve tvaru koule. Pokud ne, můžete pod strom umístit obyčejný glóbus.

Vánoční strom v evropském stylu je vyzdoben v jedné barevné paletě pomocí lučních, kulových a andělských figur. S touto metodou dekorace je důležité zachovat zdrženlivost a stylistickou jednotnost. Je povoleno používat maximálně tři barvy. Můžete kombinovat modré nebo červené se zlatem nebo stříbrem.

Když oblékáte vánoční stromeček, měli byste nejprve zavěsit velké hračky na dno. Je nutné zavěsit v rozloženém pořadí, ve spirále nebo podél svislých čar. S pomocí dekorací můžete vytvořit různé vizuální efekty. Pokud je umístíte na strom ve tvaru pyramidy tak, že vzrostou směrem vzhůru, zvětší se její objem.

Poradenství!

Každá hračka by měla vyčnívat z pozadí jehličí, takže není nutné umístit vedle šperků stejného odstínu, tvaru, velikosti. Smrk, který je řádně vyzdoben v evropském stylu, vypadá luxusně.

Smrk můžete ozdobit ve stylu Provence pomocí bílé, modré, modré nebo levandule. Toto barevné schéma je velmi harmonicky kombinováno s přírodními odstíny tmavě zelené.

Hračky mohou být ve formě kuliček, jedlí, sněhových vloček a sněhuláků.

Pod stromem Nový rok můžete vytvořit slavnostní instalaci ze správně vybraných hraček, zasněžených domů, dřevěných hraček, krásně zabalených dárků, Santa Claus Snow Maiden.

Je možné ozdobit strom nejen zakoupený, aleručně vyráběné hračky, které můžete udělat sami. Je možné kombinovat ručně vyráběné průmyslové šperky, pokud jsou správně vybrány podle barvy a tvaru

Při zdobení vánočního stromu sledujte určitý sled v jakémkoli stylu:

 1. Nejprve musíte pevně upevnit zelenou krásu tak, aby nespadla. To je důležité zejména v případě, že rodina má malé děti, kočky a psy. Můžete použít těžký kovový stojan, který dobře vycentruje strom. Stánek by měl být maskovaný ozdobnými pláštěmi na téma Nový rok nebo déšť.
 2. Po instalaci byste měli na vánoční stromeček zavěsit věnec, který předtím zkontroloval jeho pracovní stav. Musíte žárovky zavěsit tak, aby šňůra snadno dosáhla zásuvky.
 3. Poté můžete začít pověsit hračky a zvolit pro tento účel jednotný materiál pro připevnění k nohám jedle. Místo dekorace by měly být rovnoměrně po celé ploše stromu. Nemusíte se snažit umístit všechny dekorace. Vánoční strom by měl být viditelný kvůli hračkám.
 4. Posledním krokem je instalace koruny. Jako taková dekorace se používá pěticípá nebo šesticípá hvězda, štika nebo velký luk.

Poradenství!

Při výběru stylu novoročního smrku byste měli vzít v úvahu zvláštnosti domácího interiéru. To vytvoří skutečně jedinečný interiér před novým rokem.

Jak zařídit nábytek v místnosti pro Nový rok 2019

Je důležité předávat environmentální informacekaždodenní nastavení vhodného vzhledu. Transformace nábytku pomůže domácím textiliím s vhodnými potisky potřebného odstínu. K tomu můžete dát deky z bílé umělé kožešiny na pohovky a křesla, zdobí je dekorativními polštáři modré, stříbrné, zlaté nebo modré odstíny.

Na přední straně obálek může být tematický vzor ve formě sněhové vločky, sněhulák nebo jiný obrázek na téma nového roku. Ložnice v ložnici pomůže vytvořit atmosféru blížící se zimní dovolené, jejíž barva bude kombinována s interiérem místnosti a připomene vám dovolenou.

Stoly a komody mohou být zdobeny kompozicemi svíček a vánočních věnců, textilních hraček, ručně šitých, vánočních girland. Na zrcadlech můžete zavěsit pozlátko v rozích, aby bylo možné připevnit prolamované sněhové vločky. Také vhodné ubrousky s tématem dovolené. Hlavní věcí v zdobení nábytku je vydržet celkový stylista již vytvořeného interiéru a správně vybrat odstíny bytového textilu.

Novoroční výzdoba na dveřích

Nezapomeňte ozdobit vstupní dveře vánočním věncem větví jedlí, stuh a koulí. Můžete také použít elektrické osvětlení, které z nich vytváří tvar vánočního stromu. Takže můžete ozdobit dveře v dětském pokoji.

Vhodné jsou tematické postavy Santa Clausa, sněhuláků a jelenů. Můžete z nich udělat girlandy a pověsit je nad vchod.

Poznámka!

Vnitřní dveře mohou být zdobeny sněhovými vločkami,řez z vícebarevné papíru. Stačí zvolit správnou barvu.

Video ukazuje možnosti návrhu vstupních dveří v soukromých domech. Tyto příklady pomohou vytvořit originální dekor pro své dveře.