Jaké je datum křtu v roce 2019

Epiphany mrazy a tradice ponoření do díry jsou známé každému věřícímu a ne jen. To je jedna z dávných duchovních oslav, které se každoročně slaví nejen křesťanští věřící. V roce 2019 se tedy očekává, že se tisíce věřících občanů budou odvážit přiblížit k nádržím s vanou. Jak se správně připravit, kolik křtu, když potřebujete ponořit se do díry a zda ji potřebujete, stejně jako se dozvědět více z tohoto článku.

Křest v roce 2019

Poznámka!

Slavnostní svátek je považován za nezměněný, proto se tento rok koná svatá svátost 19. ledna.

Křest, i když považován za velkou náboženskou oslavu, ale ne za den volna. V roce 2019 připadá na oslavu v sobotu, takže mnoho lidí, kteří pracují podle obvyklého pětidenního systému, bude moci oslavovat plně.

Kdy plavat v díře

Mnozí se zajímají, zejména neinformovaní mladí lidé, když potřebují plavat v ledové díře. Epiphany fonty jsou otevřeny po modlitbě a jsou platné celý další den. Koupání v ledových dírách není nezbytné pro křest v2019 .

Předpokládá se, že v této době každá voda obsahuje zázračné síly. Není-li tedy možné ze zdravotních důvodů nebo z jiných důvodů ponořit se do díry, stačíumývat a vědět, kolik oslav a zasvěcení Jordánu.

Hlavní věcí je dodržování zvláštních pravidel:

 • je zakázáno vstupovat do vody s nadměrnými a nečistými myšlenkami;
 • před každým křtem se musíte třikrát ponořit do vody;
 • na těle má kříž.

Je třeba pochopit a pamatovat si, že na tomto svátku je nutné navštívit chrám a mít čistou víru v sebe, a ne jen se ponořit do vody.

Jak čerpat vodu

Neexistují žádná zvláštní pravidla pro sběr svaté vody Zjevení Páně. Nicméně, prohlášení některých lidí říkají, že pokud ji kněz neprojevil, nemá léčivé účinky. I když evangelium říká, že voda shromážděná v tento den je svatostí.

Poznámka!

Po zkoumání mnoha pramenů lze tvrdit, že poslaná Milost přijímá veškerou vodu bez ohledu na místo shromažďování.

Bez ohledu na zdroj sbírky, voda Epiphany:

 • se nesráží;
 • netvoří dary;
 • se již několik let nezhoršuje;
 • je bez zápachu i po dlouhodobém skladování.

Jak správně ponořit do vody při křtu

Epiphánská tradice svatého tajemství koupání nemá žádná zvláštní pravidla. Poté, co sesedli do vody, musíte třikrát ponořit hlavu, když ji přejdete a řeknete: "Ve jménu Otce, Syna a Ducha svatého."

Snížení těla do chladného Jordánu hovoří o síle božské víry, protože každý křesťan je přesvědčen, že Boží milost ho ochrání před nemocemi a dá tělesné a duchovní zdraví.

Navzdory skutečnosti, že se mnoho obav o jejich zdraví bojí potopit se do ledové vody. Při absenci kontraindikací, krátké ponoření do Epiphany ledové díry nepředstavuje ohrožení zdraví.

Nezanedbávejte však tipy:

 • Pokud jde o písmo Epiphany, doporučuje se vzít si pantofle, malý koberec a měkký ručník. Šaty vřele a volně.
 • Oblečení sundejte pouze před vstupem do vody.
 • Oblečení by mělo být odstraněno zdola nahoru a mělo by být nošeno shora dolů a samozřejmě by mělo být prováděno velmi rychle.

Zakázáno:

 • Ponoření do písma v nahých a plavkách. K tomuto účelu se tradičně používají dlouhé košile.
 • Po požití alkoholu je nebezpečné ponořit se do ledové vody! Kromě toho je považován za projev neúcty k svatyněm.

Pozorování nejjednodušších tipů, budete mít nesrovnatelný pocit zapojení do oslav, navštívíte nezapomenutelnou spiritualitu oslavy.