Jaké šaty na oslavu roku 2019 prasat?

Setkání nového roku není každodenní večeří, ale slavnostní oslavou. Proto musí být odstraněny tepláky a šaty, i ty nejkrásnější. Oblečení má velký význam nejen pro náladu.

Je velmi důležité řídit se doporučeními odborníků, aby bylo možné uklidnit paní nadcházejícího roku, přinést do domu prosperitu a štěstí. Proto je nezbytné vědět, co na oslavu Nového roku 2019 : v jaké barvě, co nosit pro muže a ženy.

Obecná doporučení

Prase žluté země je praktické a miluje pohodlí domova a klid. Proto, záměrně elegantní oblečení a příliš světlé barvy nebudou příliš užitečné na festivalu. Ačkoliv paní nadcházejícího roku není ochotná se oblékat, měli byste si vybrat elegantní oblečení.

Pro tuto příležitost je vhodné koupit něco nového. Samozřejmě chci koupit šaty, boty, kabelku a šperky najednou ... No, pokud to dovolí finance, ale častěji musíte vybrat jednu věc. V extrémních případech si můžete koupit alespoňšperky, zejména proto, že nyní si můžete vybrat velmi atraktivní soubor je poměrně levný.

Oblečení může být vybráno monochromaticky, s různými výtisky nebo vzory. To je irelevantní. Důležitější než barva. Měly by být co nejblíže přirozené. I když existuje výjimka. Zlato má "slabost". Opravdu má ráda zlato. Proto jsou všechny odstíny žluté a vše zářivé.

Specialisté Feng Shui tvrdí, že:

  • zlato a žlutá přiláká peněžní tok v novém roce;
  • šťavnatá oranžová barva zvýší zdraví;
  • měkké béžové a hnědé tóny přinášejí životu klid a stabilitu.

Důležité!

Každý, kdo se narodil v roce prase, se doporučuje nosit černé oblečení s lesklými prvky nebo ornamenty.

U tkanin se doporučuje zaměřit se na len a bavlnu, satén, samet a hedvábí. Neexistují žádné přísné zákazy, ale je lepší zvolit měkké materiály.

Hlavní podmínka - v novoročních šatech by měla být pohodlná.

Tipy pro spravedlivý sex

Po určení materiálu a barvy si můžete vybrat samotný outfit. Nemusí to být šaty. Můžete vypadat nádherně v obleku s sukně, kalhoty, kombinézy. Je třeba vzít v úvahu zvláštnosti postavy, stejně jako místo, kde jste pozváni na Nový rok 2019.

Pokud se jedná o restauraci, pak by bylo vhodné vybrat si šaty na podlahu. Zlatá barva, krásný účes s diadémem nebo šumivými vlásenkami, šperky aMódní kabelka vám bude skutečnou princeznou.

V kavárně nebo v nočním klubu by bylo vhodnější nosit krátké šaty s rozšířenou sukní nebo siluetou A. Mladé dívky a majitelé štíhlé postavy hodí model "baby dol".

Plánujete nosit klasické černé šaty? To je osvědčená volba. Černá se však doporučuje pouze v letošním roce. A pokud nepatříte k těmto, nezapomeňte použít další příslušenství. Vrhněte lesklou kradu, vyzvedněte si mohutné šperky nebo ozdobte šaty flitry, vyšívanými podél dna, v oblasti dekoru.

Pokud si vyberete kalhoty, pak ne džíny. Měla by to být klasická verze tkaniny, hedvábí nebo šifonu. Totéž platí pro kombinézu. Povolený světlý tisk (nejen leopard) a květinové výšivky.

Černé kožené kalhoty s elegantními objemnými halenkami vypadají elegantně.

Poradenství!

V 2019 budou trendem šaty a halenky s plným rukávem. Pokud si koupíte nové oblečení pro nový rok, zvažte to.

Příliš pozdě přemýšlet o oblékání na dovolenou? Nenechte se odradit. Každý šatník má bílou halenku. Toto je univerzální možnost. Přichází k kalhotám a sukni. Boty lepší vybrat paty. Ale jen pokud jsou pohodlné. Pokud tomu tak není, každá možnost bude dělat.

Co na sebe muži

Ženy tradičně věnují větší pozornost svému obrazu. Ale v čemoblečení budou muži příliš důležití. Silnější požadavky na podlahu o něco jednodušší. Mohou být jako v klasickém obleku, jen v kalhotách, košili, kalhotách a jumperu.

Stále však existují určité požadavky. Ujistěte se, že nosí nějaký druh dekorace. Může to být zářivě barevná kravata, lesklé manžetové knoflíčky nebo krásné hodinky.

Důležité!

Je zakázáno používat kožené pásy. To může dráždit pozemské prase.

Znamení zvěrokruhu

Říká se, že je nutné naslouchat při výběru šatů pro vnitřní hlas. Pokud by však tvrdohlavě „mlčel“, nebylo by na škodu používat radu astrologů. Pomohou vám vybrat si sváteční oblečení podle znamení zvěrokruhu.

Beran

Ti, kdo se narodili pod tímto symbolem, mají ohnivou energii, takže musí být mírně tlumený. Doporučujeme zvolit zlaté odstíny nebo jemné žluté barvy. Je lepší odmítnout červenou a nasycenou oranžovou. Tekuté lehké hedvábí je pro tento materiál nejlepší.

Taurus

Toto znamení Země by mělo na intuitivní úrovni porozumět tomu, co by měl nosit pro dovolenou. Optimální barvy - všechny odstíny jantaru. Doporučuje se používat více zlata nebo šperků.

Dvojčata

Můžete si vybrat libovolný outfit, je nutné mít pouze párované prvky. Ne nutně v oblečení. Mohou to být dva identické vlásenky, sudý počet kuliček.

Rakovina

Nejskromnější znamení zvěrokruhu nebude zasahovat do osvobození aSvítejte před ostatními ve své slávě. Jednoduchý outfit musí být doplněn zářivým lesklým doplňkem.

Leo

Je třeba zdůraznit královský charakter označení. Nejlepší je vyrovnat se s úkolem diadémů ve vlasech ženy nebo manžetového knoflíčku s korunou v člověku.

Virgo

Všechny odstíny pastelových, lehkých vzdušných siluet, tekoucích linek budou vyhovovat zástupcům tohoto znamení zvěrokruhu.

Váhy

Na Silvestra není nutné „vyvážit“ obraz, astrologové vám doporučují hrát na kontrastu. Vypadá skvělá kombinace bílé a černé, kožešiny a tekoucí šifon, diskrétní šaty a vzdorné doplňky.

Scorpio

Hlavní zaměření na obuv! Vysoká vlásenka, neuvěřitelné barvy, světlé přezky, ořezávání kameny nebo kožešiny - to vše přitahuje pozornost paní nadcházejícího roku. Šaty mohou být klasické černé.

Střelec

V tomto případě bude hlavní na obrázku účes. Vlasy musí být krásně položeny a ujistěte se, posypeme lakem a jiskry. Můžete použít spoustu pinů, vlásenek, pásek.

Kozoroh

Pro novoroční představu o tomto znamení zvěrokruhu jsou dekorace velmi důležité. Měly by být jasné masivní. Vypadá to dobře. Pozornost by měla být věnována make-upu. Volající by neměl být používán, ale oči a rty by měly být jasně označeny.

Aquarius

Aby se zdůraznila lehkost značky, musíte ji nositozdoby z průhledných kamenů. Diamanty, kamínky, kubické zirkony budou dělat.

Ryby

Aby bylo možné vytvořit obrázek jako zemské prase, musíte použít kombinaci zlata a stříbra. To může být šperky ze dvou ušlechtilých kovů, barvy v oblečení nebo manikúru.

Nyní víte, kde se setkat s novým rokem 2019 roku prasat. Jen mějte na paměti, že každý outfit může zničit neupravenou manikúru nebo účes.

Červená, černá a další pozoruhodné barvy laku je lepší zapomenout. Nejlepší je pokrýt hřebíky třpytkami nebo vytvořit skvrny jiskry, kameny nebo kamínky. Účes by měl být jednoduchý. Mušle, buchta s několika zámky uvolněny, krásně pletené cop nebo volné vlasy je nejlepší volbou. Žádné komplikované návrhy! Šťastný nový rok!