Jaké znamení zvěrokruhu se vezme v roce 2019

Vyberte si svatební taneční choreografie, vyzkoušejte si snubní prsteny, podívejte se blíže na ceny cestovních kanceláří, které nabízejí organizaci fantastických líbánkových dnů. Je to hotovo! Přišel rok, který rozšířil cestu k Mendelsovu vytouženému valčíku.

Rok prase stanoví měřítko - spolehlivost rodinných vazeb

Žluté prase, které přišlo k moci v roce 2019, má znak „ženského prvku“. Co to znamená pro hlubokou lásku a právě začal romantický vztah? Nejpřímější. Pozemní prase adherentní silné a nejodolnější rodinné vazby. Úmyslně a metodicky redukuje páry, do kterých není snadná schopnost spalovat s vášní, totiž přenášet všechny protivenství a hořkost společně - ruku v ruce.

Piggy Pry kontroluje všechny ostatní. Proto bude její rok plný bouřlivých románů, spontánně blikajících sympatií, koníčků hurikánů. Ohromující láska bude vážně přemoci pět znamení zvěrokruhu. Ale v rejstříku - pro jízdenku na dlouhotrvající rodinné plavání - tři půjdou rovně.

Scorpions nejsou yulite, je čas se oženit - tak jdi

Scorpions - banda emocía svoboda chtíče. Dělat je něco proti jejich vůli nebo když pochybují o něčem, je problém! A po tom všem, scorpion dívky dobře chtějí vyzvánět prstenec, ale jakmile partner ukáže i pokles nadměrné (podle jejich názoru) vytrvalost, okamžitě se otočí zády.

Ale ne letos! Prase se rozhodlo - to je čas, to znamená, dlouho očekávaný: "Souhlasím!", Zní z jejich rtů. Dlouhodobé vztahy budou konkretizovány a všichni příbuzní budou zapojeni do předválečného úsilí.

Pokud dívky tohoto znamení právě zahájily vztah, mohou se plně spoléhat na svou intuici a dovolit si, aby se sešli s partnerem, aby se sami otestovali, ne-li ve formálním, pak civilním manželství. A nemusíte se bát tohoto rozhodnutí - v tichých rodinných večerech, rozhovorech a čajových večírcích tete-a-tete - má své vlastní atraktivní kouzlo. A ona bude mít ráda zástupy zbožné známky.

Důležité!

Nejlepší je naplánovat kardinální přechod z svobodného do manželského života v únoru, květnu, listopadu. Hvězdy během tohoto období zvláště podporují Scorpios vstup do manželství.

Sagittarius, poslouchej své srdce

To je opravdu ten, kdo je se Sow nervózní, tak to je s dívkami Střelce. Větrné a plamenné světlice na svatbě vidí jen důvod pro neobvyklou a extravagantní zábavu. Jako, chodili, lidé byli překvapeni a tam - jak to ukáže. Unavený - můžete vždy jít. Velmi si cení své osobní, nedotknutelné svobody. Ale hvězdy tvrdí, že to tak nenímožná: je na čase usadit se a rozhodně odpovědět: „Ano!“.

Streltsov tento rok může být povolán v manželství více než jednou. Ale astrologové radí pouze, aby spojili odbor v červenci, srpnu, prosinci, bez něhož v jejich srdcích existuje skutečná, ne umělá prázdnota. Horoskop předpovídá: nechtějí konflikty v rodině, udržují svatbu tiše a klidně. Maximálně - dvacet lidí by mělo být pozváno na komorní oslavu a pak manželství požehná všechny souhvězdí najednou.

Ryby, pochod Mendelssohna - vaše

To je opravdu někdo, kdo se nemůže oženit přesně, takže tohle je Pisces for extradition! Dívky - úplné očekávání věčné lásky. Vidí to v každém, kdo projevil alespoň malou pozornost.

Východní paní se rozhodla pomáhat štěstí vodoznaku a dává jim možnost slyšet: „Vezmeš si mě?“. Ale on varuje: musíte použít pouze ty, kteří už jedli více než jednu libru soli se svým milencem. Ale s včerejší ohromující známostí nespěchejte spojit osud. Podívej se na něj - je čas. Nejlepší měsíce pro manželství: leden, červen, září.

Důležité!

Lonely Ryby jsou v létě ostražité. O vašem osudu se může rozhodnout kdykoliv - osamělost může být navždy hotová. Hvězdy jsou na vaší straně!

Plánovač svateb

Žlutá ZeměHryunya miluje nejen když jsou mladí oblečeni do svatebních obleků, má ráda rodiny, v nichž dlouho neodkládají rozhodnutí o narození dětí. Opravdu má ráda mluvení a smích. A ty děti, které se narodí během její vlády, čekají na odměnu: laskavost, odvahu a zdravé vytrvalosti. Upřednostňuje racionálnost manželů, tak diktuje svá pravidla všem novomanželům - taková je její vůle:

 • ti, kteří se rozhodnou legitimizovat vztah, by měli dostat rodičovské požehnání, pokud se tak nestane, Sowův hněv riskuje, že zkazí první tři roky rodinného života - konflikty, nedorozumění, slzy;
 • svatební oslavu je žádoucí uspořádat v ekologickém stylu - krásná příroda, vintage věci, svíčky, živá nenápadná hudba, přírodní látky na oblečení;
 • páry by měly být sjednoceny jediným koníčkem, takže je pro prasata snazší sledovat je a mladí jsou pro život zajímavější.

Bude mnoho svateb. Ale konflikty v rodinném životě během kola - minimum. Každý, kdo se ožení v roce 2019, je prostě odsouzen k mírovému řešení všech problémů a nalezení kompromisu v nejobtížnějším nespojování postav a pohledů.

Předpovědi zvěrokruhu

Tři znamení se vezmou, ale co ostatní nevěsty?Není čeho se obávat, hvězdy a pro ně mají v rukávech trumfy. Zvláště pro ty, kteří se s proudem neplývají, ale nenápadně, ale s jistotou berou kontrolu nad svou touhou a skutečným stavem pod mosty. Pospěšte si a družičky, vysoko na jejich nosy, Gilt se nelíbí, ale na zbytek, připravená překvapení:

 • Beran je čas na přípravu svatebních projevů - hvězdy důrazně doporučují uvažovat svou pýchou a vidět, kdo je tam vždy, jejich společník, a ne jen přítel - čeká (a svatba je lepší hrát v březnu, červenci a listopadu);
 • Taurus se doporučuje minimalizovat četnost služebních cest a dlouhodobých nepřítomností z domova - zasahují do nastartování rodiny, čekají na vás, chtějí učinit nabídku, a pokud přehodnotíte svůj pracovní rozvrh, vydejte se na jaře nebo na podzim (letní měsíce nejsou vhodné);
 • Je žádoucí, aby Gemini sjednal manželství v únoru, dubnu nebo v červnu, září (zúžený už dlouho ho chtěl nabídnout, ale bojí se vás vyděsit vlastním tlakem), pouze s jedním „ale“ - pouze ty páry, které již dokázaly otestovat své pocity , ale „novorozená“ láska k manželství není dobrá;
 • nezdokumentovaná Raki, pokud jste vážně přesvědčeni o spolehlivosti svého partnera a jste ochotni svému osudu svěřit (a nesetkali se na večírku, který byl právě v minulosti), nebojte se ho požádat o přímou otázku - hvězdy ctí vaši unii, ale pouze v zimních měsících;
 • Lvi, chceš se oženit, pak už neztrácíš čas a zoufale si vážíšnezávislost - tři měsíce jste dostali rozhodnutí: duben, září, říjen, a pak hvězdy nejsou ochotny vám pomoci;
 • Panna, nebojte se své impulzivnosti, ve skutečnosti je to diktováno přirozenou opatrností, která je ve vás obsažena ve všem, a jakmile máte pocit, že je to druhá polovina, řekněme ano, příprava na svatební nákupy v létě a na podzim (ne později ne dříve);
 • Váhy Libra, konečně její mísy v srpnu, říjnu a listopadu, jste jediným znamením, že žluté prase dovoluje svěží oslavu svatební oslavy - přestat postrádat svou šanci;
 • Kozorohové dívky, pokud se vzdáte pragmatismu a věčného předvídání každého kroku, šance na úspěšné uzavření manželství se vyrovná v srpnu a září - vedle vás, který je nejen připraven se oženit, ale také se stát spolehlivým obchodním partnerem (naučit se důvěřovat) trochu více těm, kteří jsou blízko);
 • Vodnář je nejtěžší utáhnout do manželství, pokud obraz nebyl plánován na rok 2019, ale mějte na paměti, že byste neměli znovu odkládat svatbu, měnit plány a jít do Svatební paláce v červnu nebo na podzim.

Hvězdy, stejně jako symbol roku, mohou pouze navrhnout svou vizi budoucnosti, rozhodnout, jak a co dělat - pouze vy. Ale pokud je v prognóze svatba, a vedle vás vybraný člověk není v dohledu, podívejte se kolem, možná je to člověk, kterého jste přenesli do zóny přátel a přestali si všímat? V každém případě otevřete své srdce k lásce a ona určitě najdevy