Jaký by měl být strom pro Feng Shui v roce 2019

Před-novoroční spěch se blíží: plánování událostí, výběr dárků, domácí dekorace. Ale jaký Nový rok bez jeho hlavního symbolu - velký krásný vánoční stromek? Většina lidí věří, že vánoční strom je nezbytným atributem svátku a každý rok ho dá doma. A následovníci doktríny Feng Shui jistě vědí, že zelená krása může přinést nejen slavnostní náladu do vašeho domova, ale také štěstí, lásku, finanční blahobyt a dokonce i kariérní růst. Pokud věříte v kouzlo alespoň trochu, mistři východní filosofie jsou připraveni vám poradit: jaký druh vánočního stromu Feng Shui by měl být v roce 2019 - umělý nebo živý?

Který strom zvolit

Každý rok přechází většina lidí na stranu umělých stromů. Někdo se stará o přírodu, jiní, aby se zachránili (protože je levnější nakupovat umělý smrk jednou za mnoho let než nakupovat každý rok živě) a pro některé lidi jsou alergičtí na jehly. Trh navíc nestojí v klidu a je stále obtížnější rozlišovat umělé stromy od živých stromů. Dnes se prodávají i speciální spreje, které dodají vašemu vánočnímu stromupřírodní aroma borovice.

Ve skutečnosti to učení Feng Shui nezdůrazňuje, vánoční stromek může být umělý nebo živý, nic na něm nezávisí. Pokud jste nuceni dát skutečný smrk, ale nedává vám žádnou slavnostní náladu, pak si můžete udělat kytici nebo splétat věnec několika větví živého stromu.

Varování!

Jediné, co se má řídit tímto učením, je to, že strom by neměl být příliš vysoký a neměl by žádným způsobem spočívat na stropě - to zcela blokuje veškerou jeho pozitivní energii. Ideální volbou by byl strom střední velikosti, takže na něj můžete umístit vánoční ozdobu, například hvězdu.

Mnohem důležitější je však odhalit všechny magické síly tohoto novoročního atributu právě tím, ve které části bytu nebo pokoje bude jedle na všech svátcích. Dále z tohoto článku se dozvíte: kam umístit a jak správně ozdobit vánoční strom Feng Shui v bytě v roce 2019 přilákat hodně štěstí, peněz a lásky. Člověk má jen rozhodnout, co z výše uvedených chcete nejvíce.

Pro finanční blahobyt

Pokud příští rok plánujete zlepšit svou finanční situaci nebo zbohatnout vůbec. Správné uspořádání vánočního stromu vám ve vašem směru pošle příznivý finanční tok. K tomu musí být umístěn v jihovýchodní části bytu. Bude také nainstalovat svou zelenou krásu vv levém dolním rohu místnosti (úhel je uvažován při pohledu od dveří do této místnosti).

Zdobící větve potřebují hračky, zejména zlaté a stříbrné tóny, navíc k nim přiléhají zelené, fialové a fialové.

Vynikající možností by byla feng-shui cash talismans:

  • ropuchy;
  • pejsek;
  • ryby;
  • zlaté a stříbrné mince;
  • bonbóny v lesklých obalech (dobrá volba by byla čokoládová mince ve fólii);
  • , jakož i bankovky připevněné sponkami na papír.

Důležité!

Pokud chcete v příštím roce zajistit pohodlný a plný život - zavěste na vánoční stromeček co nejvíc jedlých dekorací. Garland by měl pověsit přesně toho, kdo je zodpovědný za rozhodování v rodině.

Přilákat lásku

Toto poradenství bude vyhovovat nejen osamělým lidem, kteří očekávají, že v Novém roce najdou svou lásku, ale také těm, kteří se chtějí vzdát svého pocitu. K tomu, aby vánoční strom v jihozápadní části bytu. Pokud mluvíme o konkrétní místnosti, pak je ideální krajně pravý roh. Hračky červených a růžových odstínů jsou vhodné pro dekoraci.

Zajímavé!

Většinou by to mělo být: spárované hračky (jak s jednou postavou, tak s navzájem propletenými nitěmi), srdce, krystaly, stuhy. V horní části stromu je třeba zavěsit symbol hlasitosti lásky červené nebo růžové barvy.

Další postupžebříček kariéry

Feng Shui vánoční strom v bytě v roce 2019 na jižní straně přinese štěstí v jeho kariéře příští rok. Také strom, který se nachází naproti vchodu do pokoje v centru, vám pomůže získat slávu a čest při práci. Pro úspěch, aby se k vám, umístěte fotografii na jedle nebo pod ním. Zbytek šperku by měl odpovídat stylu vaší práce. Pokud je práce čistě obchodní povahy, pak by dekorace měla být přísná. Pokud jste tvůrčí osoba, udělají to všechny jasné, pobuřující hračky.

Důležité!

Nezapomeňte postavu postavit ve tvaru orla nebo hřebce. Příznivější barvy hraček - zelená a červená.

Pro rychlé těhotenství a vzhled dětí v domě

Pokud jste ve svém domově dlouho snili o tom, že se budete smát v dětském smíchu, můžete věřit staré metodě Feng Shui a nastavit vánoční stromek v pravém rohu místnosti. Pokud mluvíme o světových stranách, pak je západní část bytu tím pravým místem. Nejlepší je ozdobit takový vánoční stromek hračkami z rukou dětí. Nezapomeňte pověsit postavu Madony a dítěte a andílků.

Pozor!

Za kreativitu odpovídá také Západ vašeho domova. Proto, aby se zlepšil váš talent (nebo talent někoho z člena rodiny), ozdobte vánoční strom na Západě symboly, které odpovídají vaší sféře umění. Například, umění nebo hudební doplňky, malé pointe boty.

Pro ty, kteří sní o cestování

Smrk, situovaný na severozápadní straně bytu, bude vynikajícím aktivátorem cestovní zóny, zejména pokud se jedná o střed stěny na pravé straně vchodu. Chcete-li zvýšit magické vlastnosti fit šperky ve formě symbolů těch míst, kde chcete jít. Například fotografie a kouzla atrakcí této země nebo města, magnety, suvenýry a dokonce i vstupenky.

Pro ty společenské a přátelské

Ve Feng Shui zodpovídá severozápadní strana bytu nejen za oblast cestování, ale také za přátelské vztahy. Proto ti, kteří chtějí strávit dovolenou ve velké, přátelské společnosti, musí dát vánoční stromek tam. Také pro zvýšení přátelství vhodné v blízkosti levého rohu. Šaty vánoční stromeček s hračkami darované svými přáteli nebo ty atributy, které si myslíte, že bude odpovídat osobě, se kterou chcete navázat přátelství. Například, manžetové knoflíčky nebo kravaty, pokud váš zamýšlený přítel je muž.

Pro informaci!

Aby se zlepšila akademická výkonnost, hodně štěstí s přijetím do prestižních vzdělávacích institucí, umístěte na severovýchodním okraji bytu vánoční stromek. V tomto případě jsou vhodné číslice ve tvaru slona a draků žluté a hnědé barvy. Můžete také viset svázané s červenou páskou poznámky s touhami.

Pro ty, kteří chtějí vše najednou

Chcete-li posílit všechny aspekty svého života - neváhejte dátVánoční strom ve středu místnosti. To vám přinese nejen štěstí ve všech výše uvedených oblastech, ale také posílí vaše zdraví. Šperky musí být umístěny na straně stromu, který vypadá v požadovaném úhlu.

Tip!

Nemáte-li místo pro strom vůbec, pak zdobená kytice smrkových větví nebo krásný věnec tkaný z nich nebude mít o nic méně magie. Můžete udělat několik takových dekorativních kytic a místo kolem bytu.

V jakékoli oblasti života si přejete hodně štěstí, hlavní věc při zdobení vánočního stromu podle Feng Shui v předvečer roku 2019 a příprava domova na dovolenou je pozitivní postoj! Koneckonců, jakou energii si účtujete, tak vás nesou. A snažte se, aby váš lesní host byl co nejelegantnější a nejjasnější, takže příští rok bude takhle!