Je možné jíst vepřové maso na Nový rok 2019: co přinese novoroční stůl

Svátky nejsou daleko, ale podle východního kalendáře, nadcházejícího roku 2019 roku prase. Dobré ženy v domácnosti už začínají plánovat nabídku prázdninového stolu, aby potěšily svou domácnost a hosty.

Podle starých tradic je obvyklé sestavovat tabulku s přihlédnutím k preferencím symbolu roku. Pokud léčí, prosím, prase, pak to přinese bohatství do domu, ale pro to také potřebujete vědět, zda můžete jíst vepřové na Nový rok.

Hlavní jídla novoroční tabulky

Prase je nenáročné zvíře, není vybíravé v potravinách, což znamená, že bude snadné ji potěšit. Výběr jídel pro slavnostní večeři je velmi široký. Hosteska z roku 2019 s radostí hoduje teplé maso nebo rybí pokrmy, zeleninové řezy, okurky, saláty, ovoce a pečivo. Výjimkou z tohoto seznamu budou pouze produkty obsahující vepřové maso.

Hlavní jídla z prázdninového menu:

  • masová jídla z hovězího nebo jehněčího masa, drůbeží druhy;
  • ryby a mořské plody;
  • saláty a krájená zelenina;
  • nakládaná nebo solená zelenina;
  • dostatek zeleně;
  • ovoce a sladkosti, dezerty, želé, pečivo;
  • alkohol a nápoje.
Viz také

Jak ozdobit stůl pro nový rok 2019 vlastníma rukama: originální nápady, fotografie

Pro zasedáníNový rok, každá hosteska se snaží vytvořit skutečně slavnostní atmosféru. Podle tohoto svátku, vše ...

Na novoroční stůl jsou nežádoucí: klobása, šunka, krájené a uzené vepřové maso, sádlo, játra vepřového játra.

Existuje mnoho možností pro hotová jídla, zde prase neuznává žádná omezení. Výzdobou stolu může být celý pečený pták (husa nebo kachna), smažené nebo dušené hovězí medailonky, jehněčí špízy. Při sestavování jídelního lístku byste se měli řídit chuťovými preferencemi rodinných příslušníků a hostů, jakož i obecným programem večera.

Poznámka!

Vyberte si osvědčené a oblíbené pokrmy, ale pro změnu přidejte několik nových a originálních občerstvení. Můžete najít recepty a nápady, stejně jako najít krok za krokem pokyny k vaření na tematických stránkách.

Počet nádobí a výrobků

Prase, i když je všežravé, je na jídlo velmi vybíravé. Můžete ji potěšit množstvím slavnostních pokrmů. Nasaďte si na stůl několik druhů salátů a řezů, stejně jako velké množství různých druhů občerstvení. Při sestavování menu nesmíme zapomenout na moderování. Počet a porce pokrmů by měly být přiměřené, protože není nutné zahájit nový rok vyhozením chybějících salátů.

Stolní prostírání a dekorace

Ruští lidé mají za to, že prase se nevyznačuje čistotou. Tato mylná představa je však zásadně nesprávná. Paní z roku 2019 miluje čistotu, pořádek, pořádek a čistotuúhlednost Proto by měla být věnována zvláštní pozornost nastavení tabulky. Krásný ubrus a nádobí zdůrazňují slavnost hlavní noci v roce.

Pro speciální zušlechťování můžete použít svíčky, ale i kompozice se smrkovými větvemi a kužely. Na stole budou vhodné obrázky s obrázkem prasat. Umístěte sošku se symbolem roku do středu, a dát malý suvenýr pro každého hosta.

Tajemství prázdninového stolu v roce prase

Prase miluje ořechy. Saláty s jejich přidáním proto potěší především symbol nadcházejícího roku. Vlašské ořechy, lískové ořechy a mandle mohou být přidány k jakémukoliv pokrmu - masu, omáčkám, pečivu, ovocným salátům a dezertům.

Viz také

Salát "Prase v zahradě"

Salát s vtipným názvem "Prase v zahradě" bude zajímavý pro ty, kteří milují nestandardní, ale chutné a vydatné pokrmy.

Zajímavé!

Hýčkat prase svou oblíbenou pochoutkou - obilím. Dejte na stůl malou misku semen a nadcházející rok přinese bohatství a hojnost.

Paní příštího roku dává přednost jednoduchému a přirozenému jídlu, takže na slavnostním stole se vzdávejte rychlého občerstvení, potravin a potravin, které jsou nezdravé, s množstvím umělých barviv a konzervačních látek.

Při přípravě slavnostních pokrmů nezanedbávejte jejich výzdobu. Používejte zeleninu, ovocné řezy, tenké plátky zeleniny, ořechy a bobule, aby vám dodal rafinovaný vzhled.

Existuje mnoho videí na internetu a internetumistrovské kurzy na zdobení hotových jídel. Trochu úsilí a domácí večeře nelze odlišit od menu restaurace.

Přečtěte si také

2019 rok toho, co zvíře - co potkat a co vařit

Při plánování do budoucna je mnoho lidí ve spěchu, aby zjistilo, který rok podle východoevropského zvířete bude rok 2019. Znalost ...

Každá hostitelka chce potěšit své blízké a překvapit hosty nepřekonatelným prázdninovým stolem. Vědět, zda je možné jíst vepřové maso pro Nový rok 2019, každá žena připraví ústa-zalévání a voňavé slavnostní jídlo, které uspokojí domácnost a shromáždit celou rodinu u stolu. A ve velké a hlučné společnosti bude velkorysá hostina určitě trvat až do rána!