Kam jít 31. prosince 2018 v Moskvě: billboard akcí

Silvestr přichází, ve kterém i nejskeptičtější člověk najde víru v pohádku a zázrak. Každý se musí rozhodnout, jak stráví tento nádherný čas. Ti, kdo jsou zvyklí doprovázet starý rok a setkávat se s Novými se svými rodinami, nebudou čelit problému volby. Určit způsob setkání v roce 2018 pomůže náš článek, ze kterého budete vědět, kam jít 31. prosince v Moskvě.

Hlučné nákladné strany

Pro zjednodušení rozdělíme všechny události, které lze navštívit v Moskvě 31. prosince, do několika kategorií:

  • hlučné nákladné strany;
  • zábavní akce a veletrhy s volným nebo levným vstupem;
  • místa pro klidnou rodinnou dovolenou;
  • Novoroční představení a představení.

Pokud máte prostředky, pak se otázka, kam jít 31. prosince v Moskvě, dá velmi snadno rozhodnout. Samozřejmě - na koncerty s celebritami. Nabízíme Vám seznámit se s hlavnímz nich.

„Novoroční ples“

31. prosince v 18:00 ve Státním paláci Kremlu začne ohromující novoroční ples. Akce se bude konat v nejlepších předrevolučních tradicích a odveze vás do doby císařského Ruska. Popové hvězdy vytvoří nádhernou hudební a zábavnou atmosféru, ve které si můžete vychutnat klasický i moderní tanec. Pokud se vám líbí tento program, pospěš si koupit jízdenku, i když budete muset zaplatit za to od 6000 rublů.

Novoroční ples v retro stylu

Pro nostalgické lidi je velká příležitost cestovat zpět v čase návštěvou koncertu v sále „Mir“, který se nachází na bulváru Tsvetnoy podél čísla 11 v budově č. 2. Strana začne v 22:00 a potrvá až do ranních hodin 1. ledna. Náklady na přijetí začíná od 5000 rublů.

Moderátorem bude talentovaný stand-up umělec a hlavními hvězdami, které vytvářejí hudební atmosféru, jsou dívky ze skupiny „Brilliant“, hudebníci hrající na violoncello a saxofon, umělci, kteří hrají své oblíbené hity 80. a 90. let. A profesionální DJs si již vyzvedli skvělou taneční hudbu, pod kterou se můžete rozsvítit až do rána.

Viz také

Koledy, shadrovki, výsadba na starém novém roce 2019

Z mnoha objektivních důvodů týkajících se zvláštností historického vývoje naší země lidé ztratili ...

Věnujte pozornost!

Veřejnost bude během představení ohromena.Italští cirkusoví umělci, kteří připravili spoustu zajímavých triků a čísel.

Koncerty s hvězdami

Nejdražšími stranami jsou setkání nového roku s Olgou Buzovou, která začne ve 23:00 v Icon Clubu na nábřeží Bolotnaya, 9 a koncertu „Hot New Year“. Začíná ve 21:00 a shromažďuje se v Crocus City Hall na stanici metra Myakinino na 65-66 km Moskevského okruhu, nejoblíbenějších hvězd moderní populární hudby. Vstupenky na tyto akce budou stát 100.000 rublů.

Zábavní akce a veletrhy s volným nebo levným vstupem

Nemáte-li takové prostředky na oslavu svátku, nabízíme vám další místa, kde můžete 31. prosince jet do Moskvy, získat spoustu dojmů a ušetřit peníze.

Dovolená na kluziště VDNKh

Chcete splnit Nový 2019 za přijatelnou cenu za dostupnou cenu? Pak 31. prosince navštivte kluziště VDNKh, kde od 21:00 do 3:00 1. ledna proběhne velká oslava. Kluziště bude otevřeno již od 17:00.

Důležité!

Čím dříve přijdete, tím méně zaplatíte za vstup (z 500 rublů).

Všichni hosté budou mít nezapomenutelný koncertní program a spoustu pozitivních emocí. Kluziště bude zdobeno pohádkovým lesem, ve kterém se setkáte s divokými obyvateli a pohádkovými postavami. Zábavné maškarády, karnevalové průvody, tanec na ledě a živé flashové davy zapůsobí na každého účastníka. Žádné náklady a bez ohromující ohňostroje, která bude slavit Nový rok.

Viz také

Jak ozdobit stůl na nový rok2019 do-it-yourself: originální nápady, fotografie

Na oslavu nového roku se každá hosteska snaží vytvořit skutečně slavnostní atmosféru. Podle této dovolené, všechny ...

Trh SKAZKA

31. prosince, od 10:00 do 19:00 ve Vorontsovském parku, máte skvělou příležitost navštívit velký festival „SKAZKA Market“ zdarma. Zde můžete trávit volný čas, účastnit se různých her, silvestrovských představení a masové zábavy. Můžete si přinést báječné atmosféry doma nebo sdílet se svými blízkými tím, že koupíte dárky zde: suvenýry, oblečení, dekorace. Všichni hosté budou mít radost z vařených pokrmů a teplých nápojů.

"Novoroční dar"

Příští veletrh se nazývá "novoroční dar". Volný vstup je otevřen od 11:00 do 20:00 v Moskevském domě umělců, který se nachází na ulici Kuznetsky Most, budova 11. Svou práci začala 7. prosince. Pokud jste neměli čas na návštěvu, pak spěchat - 31. prosince bude uzavřena.

Všechny suvenýry, vánoční ozdoby a dárky prodávané zde jsou vyrobeny ve stylu autora a potěší vaše blízké. Nebuďte v rozpacích, pokud nemáte dostatek peněz na nákup zboží - akce se koná jako výstava a můžete se jen potěšit s ohledem na díla mistrů.

Viz také

Je možné jíst vepřové maso na Silvestra 2019: co dát novoročnímu stolu

Svátky jsou hned za rohem, ale podle východníkalendář, nadcházející 2019 rok prase. Dobré ženy v domácnosti už začínají ...

"Alenka v říši divů"

Ve 22:00 ve Vorontsovském parku začne vzrušující akce. Každý, kdo si přeje, bude moci cestovat bezplatně skrz Looking Glass a spolu s nesmrtelnou hrdinkou Lewis Carroll oslaví New 2018 Večírek je určen pro lidi, kteří milují klidnou a dobrou atmosféru. Nenechte se zde nudit. Zábavní program se skládá z diskotéky, ohnivé show, DJ setu od DJ Andrea Pikka a mnohem více, zejména velkých šachových her.

Zajímavé!

Není vždy nutné mít spoustu peněz na odpočinek ve třídě. Musíte být na správném místě ve správný čas!

Místa pro klidnou rodinnou dovolenou

V Moskvě jsou stromy dětí, kde můžete jít se svými dětmi. Ale nejpůsobivější pro ně bude návštěva parku postavy. Řekneme o tom později, ale prozatím nabízíme možnost seznámit se s harmonogramem dětských vánočních stromků.

„Ice Moscow, s rodinou“

29. prosince v 18:00 na Poklonnaya Hill v parku vítězství bude otevření velkolepé podívané - výstava ledových soch. Můžete jej navštívit od 11:30 do 22:00 každý den do 8. ledna včetně. Toto je jedno z nejatraktivnějších řešení, kam jít 31. prosince v Moskvě.

Za relativně malou částku (cena letenky pro dospělé je 350 rublů, jízdenka pro děti je 250 rublů, děti do 5 let jsou zdarma) se vám bude líbit vaše rodinaBezkonkurenční výhled na hlavní atrakce naší země, vyrobené z ledu. Toto je téma současné výstavy. Výška některých plastik přesahuje 6 metrů! Můžete si také vychutnat bohatý zábavní program a chutné pochoutky.

Představení a představení

Milovníci divadelních představení a představení budou mít také v Moskvě mnoho míst, kam se budou moci vydat 31. prosince. Stačí se podívat na plán a vybrat si svou oblíbenou akci.

Veselé svátky a dobrá volba na místě setkání nového roku!