Kde oslavit Nový rok 2019 v Petrohradě

Jasná světla girland, vůně mandarinky, dětský smích a krásně padající sněhové vločky - to vše je nedílnou součástí nejkrásnější dovolené - Nový rok! Nádherný výhled na nábřeží, krásně zdobené náměstí s neobvykle příjemnou atmosférou, Petrohrad nás vítá! Pokud jste se ještě nerozhodli, co dělat v poslední den odchozího roku psů a kde se setkat Nový 2019 v Petrohradu, pak je čas podívat se na náš výběr.

Romance

Co by mohlo být lepší než romantika na Silvestra? Doporučujeme vám, abyste se setkali s nadcházejícím rokem na nejpravděpodobnější lodi a plavte se po Baltském moři nebo jezeru Ladoga. Můžete si vybrat libovolný formát po dobu trvání této cesty:

 • pouze na jednu noc nebo neopouštět loď na několik dní v řadě;
 • pro blízký okruh přátel nebo velkou společnost kolegů;
 • hlučná zábava nebo tichý domácí komfort.
Varování!

Vy rozhodujete! Rezervujte si loď předem na exkurzních agenturách. Cena vstupenky se pohybuje od 7000 rublů pro korporátní klienty a až 40 000 rublů s návštěvou několikaměst.

Možnost rozpočtu

Již dlouho je známo, že nejkrásnější místa ve městě lze nalézt během procházky. Tak proč nechodit na náměstí?

Palácové náměstí

Chcete, aby se na Silvestra oslavil rozpočet a nezapomenutelná možnost? Je čas jít na palácové náměstí! Zde se konají všechny hlavní slavnosti. Svátek začne několik hodin před hodinami chimpingu a skončí až do 4 hodin, postupně se šíří do Malaya Konyushennaya Street a Gostiny Dvor.

Dobrým bonusem je, že stanice metra v Petrohradě na Silvestra funguje celou noc a nemusíte se obávat, jak se dostat do vašeho domova. Ale pro turisty je vhodné koupit nájemní bydlení někde v centru, i když to bude o něco dražší, ale bude možné dosáhnout místa bydliště pěšky.

Jaký nový rok bez setkání s hlavním čarodějem Santa Clausem? Po překonání dlouhé trasy v Petrohradu, počínaje náměstím Vosstaniya podél Něvského prospektu a končícím na Palácovém náměstí, Mrazík, červený nos slavnostně rozsvítí světla na hlavním stromě města!

Důležité!

Ale nezapomeňte na zákaz přivést alkohol na území Palácového náměstí. Bezpečnost všech hostů bude zajištěna donucovacími orgány v blízkosti místa konání oslav.

Náměstí Haymarket

Další vzrušující místo k oslavě nového roku. Pro kouzelnou dovolenou zde všichni zdobí girlandy, zářící postavy, povinný atribut - vánoční stromeček.Nejžádanější výzdobou je samozřejmě hřiště. A pokud zamrznete, můžete si zahřát a pít horké nápoje v potravinovém areálu v nákupních centrech PIK a Sennaya.

Viz také

Kam jít 31. prosince 2018 v Moskvě: billboard událostí

Silvestr se blíží, ve kterém i nejskeptičtější člověk najde víru v pohádku a zázrak.

Potřebujete více míst pro setkání s Novým rokem v Petrohradu v roce 2019? Pak Vám představíme Pioneer Square! Právě zde se koná hlavní vánoční veletrh, kde si můžete koupit novoroční a nezapomenutelné suvenýry, zajímavé sladkosti a dárky pro své blízké a přátele, stejně jako vyzkoušet skutečné horké svařené víno.

Vzpomínáte si, jak jste v dětství vytvarovali postavy sněhu a zatopené tobogány? Pokud je vlna nostalgie, doporučujeme navštívit pevnost Petra a Pavla, kde jsou pokaždé nejzajímavější a nejkreativnější sochy z ledu a můžete aktivně trávit čas jízdou na ledovém kopci.

Plné létání

Do kategorie zábavy patří tyto možnosti, kde se můžete setkat s Novým 2019 v Petrohradu.

GORKI Golf & amp; Rezort

Rozhodnuto o zahájení roku novým listem? Pak můžete bezpečně jít naGORKI Golf & amp; Středisko ! Pro dospělé i děti je k dispozici zábavní program s tanci, soutěžemi a příjemnou atmosférou. Nebudeš se nudit! Dostanete šanci užít sinádherné malebné výhledy, strávit nezapomenutelnou noc se svými přáteli a blízkými, hrát zimní golf, projet se na lyžařské trati, uspořádat ledovou show na stadionu. Veškeré potřebné zásoby budou poskytnuty. A pro malé hosty připravili legrační animátoři opravdové novoroční dobrodružství! Přibližná cena se pohybuje od 22 500 do 30 500 rublů

.

Adresa:Leningradská oblast, Lomonosovsky District, pos. Gorki.

„Laboratoř 31“

Pro ty, kteří rádi chodí v plném rozsahu a pro ty, kteří mají rádi chemii ve škole, doporučujeme navštívit bar "Laboratory 31". Na Silvestra bude pro návštěvníky uspořádána opravdu chemická přehlídka a pod zvukem baňek nám pomohou proniknout do nového roku 2019! Večer se neobejde bez tradičního projevu prezidenta, zábavného moderátora a neobvyklých soutěží. Přibližné náklady na vstup jsou 500 rublů na osobu, vkladové stoly. Všechny podrobnosti naleznete na webu.

Adresa:ul. Marata, d.35

Zimní zábava

Kde jinde můžete kreativně splnit Nový rok v roce 2019 v Petrohradu?

Pro informaci!

Například Silvestr můžete strávit prohlídkou města. Přibližně 2 hodiny před hodinami se vydává výletní skupina na malou cestu.

Zkušený průvodce vám vypráví o známých místech Petrohradu a místních legendách, ukazuje nejkrásnější místa a památky města a také dává novoroční náladu. Do půlnoci bude doručena celá skupinaKatedrála sv. Izáka, odkud se snadno dostanete na Palácové náměstí, kde jsou lidové slavnosti již v plném proudu.

„Lesní stadion“ v Ohta-Parku

Pokud jste neměli tu čest bruslení na ledové dráze poblíž vysokých stromů a příjemnou hudbu, určitě navštivte toto místo! Kluziště je o víkendech otevřeno od 9:00 do 22:30, od 11:00 do 22:30 ve všední dny. Pro děti do 14 let je zde jízdné pro děti. Ve všední dny stojí jízdenka pro děti 250 rublů, dospělý - 550; o víkendech a svátcích se náklady zvyšují na 350 a 750 rublů. Pro návštěvníky je zde také půjčovna sportovního vybavení a půjčovna skříněk.

Kluziště Mega Ice

Je příliš chladné jezdit? Tam je vždy možnost uspořádat si vlastní led show v teplé místnosti, začít školení v krasobruslení nebo hraní hokeje, a ochranné vybavení bude vždy zachránit od modřin, a těžké zimní oblečení nebude zasahovat do elegantní ladění na ledě. Jedno zasedání bruslení stojí 200 rublů pro děti, 300 rublů pro dospělé; Půjčovna bruslí - 150 rublů. A pokud chcete zařídit romantické datum pro svého soulmate, pak vám s tím jistě pomůže příjemné osvětlení a příjemná atmosféra. Je tu další plus - v této instituci existuje ziskový předplatitelský systém.

Přečtěte si také

Novoroční představení v Kazani 2018-2019

Zimní prázdniny poskytují rodinám vynikající příležitost k zábavě.trávit čas a navštěvovat řadu zábavy ...

Adresa:Pulkovskoye sh., D.25, korp. 1a

Ve ​​městě je spousta ledových ploch. Tyto stránky jsou stále na následujících místech:

 • v Tauride Garden;
 • v aréně Grand Canyon Ice Arena;
 • na stadionu Spartak;
 • v On-Center;
 • v Ice City;
 • v Ice-parku;
 • v Ledovém paláci.

Pro lyžaře v silvestrovské funkci:

 • Park Tavrichesky;
 • Zvláštní park;
 • Sosnovka;
 • „Rudé jezero“;
 • Igor;
 • Alexandrijský park;
 • Sportovní komplex Yubileiny se speciálně určeným prostorem pro děti, kde za jeho bezpečnost odpovídají vysoce kvalifikovaní odborníci.

Než půjdete do lyžařského střediska nebo do sjezdovek, měli byste upřesnit harmonogram událostí a zobrazit předpověď počasí.

"Mimo Lembolovo"

Pokud jste se nikdy nesnažili jezdit na saních, a dokonce ani jezdit na saních psů - jděte do chovatelské stanice "From Lembolovo". Zde má každý skvělou příležitost jezdit na dobrých a okouzlujících psech plemene "Husky". Vyzkoušejte sami sebe jako obyvatele Dálného severu, vyberte si trasu a pokračujte v dobývání zasněžených údolí!

Věnujte pozornost!

Pro turisty, kteří se rozhodnou zůstat v hotelu v Petrohradu, existuje několik možností. Pro dvoulůžkový pokoj ve tříhvězdičkovém hotelu budete muset zaplatit asi 2000-4500 rublů, pokud plánujete žít v hotelu nacházejícím se v historickémčásti města. Ale u hotelů s vyšší úrovní komfortu je míra vyšší a začíná od 4000 rublů za pokoj. Je to levnější najít hotely ve vzdálených oblastech.

Orientační cenovka v restauraci se pohybuje v rozmezí od 3 000 do 25 000 rublů, v závislosti na výběru instituce a jídel.

Nový rok je nejkrásnějším svátkem, v tento den se chce, aby se naplnily všechny touhy, zázraky mohou být prováděny tady a teď, zázraky byly jednou provždy zapomenuty a poblíž byli jen nejbližší blízcí.

Jak víte, rok 2019 je rokem prase (divočák). Vyznačuje se výjimečnou vytrvalostí a usilovností, schopností rozvíjet a zlepšovat své kompetence. Pro některé z nich je možné zvýšit nebo úspěšně změnit zaměstnání, někdo najde svou lásku a další splní svůj sen!

Podívej, možná je zázrak někde poblíž ...