Kde plavat na křest v Moskvě?

Městští úředníci a duchovní identifikovali místa koupání v Epiphany 2019, s ohledem na hygienické požadavky a bezpečnostní normy. Ortodoxní tradice předepisují ponoření do osvětleného písma 19. ledna.

V předvečer noci získává voda zvláštní vlastnosti. Ten, kdo se rozhodne ponořit, se očistí od nemocí a černých myšlenek. Lékaři vám připomínají, že návštěva terapeuta nebude před ponorem zbytečná.

Příprava písma Epiphany

Nejprve je údajné místo kontrolováno zaměstnanci ministerstva pro nouzové situace a sanitární službou. Jejich úkolem je zajistit, aby nedošlo k ohrožení lidského života a zdraví. Jakmile je vybrán bod, kde je dovoleno koupat se na svátku Zjevení Páně v Moskvě, je z ledu vytesáno písmo tvaru kříže. Dalším stupněm je vodní osvětlení. Lékaři jsou upozorněni na bezpečnostní pravidla. Lidé se vykoupají ve vybavených místech:

 • vstup do vody je vybaven zábradlím a protiskluzovou podložkou;
 • kabiny pro výměnu oděvů;
 • Body s horkými nápoji se nacházejí v blízkosti písma;
 • místo péče;
 • záchody;
 • stan pro vytápění.
Poznámka!

Alkohol by neměl být opit nebo kouřit 4-5 hodin před ponorem. Vsaďte na kalorií. Bude dávat sílu.

Pravidlaponory

Nově příchozí se může v roce 2019 potápět v Moskvě za křest na dobu nejvýše 20 sekund. Pro profesionály je délka ošetření vody nastavena na 2 minuty. Následující tipy umožní minimalizovat pravděpodobnost nouze při plavání v křtitelném ledovém otvoru:

 • písmo vstupuje rychle - zpoždění způsobí podchlazení;
 • ortodoxní tradice přikázala křížit první;
 • osoba je třikrát ponořena;
 • rychle přichází na břeh;
 • je zakázáno okamžitě se utírat ručníkem - nebezpečí poškození kapilár je velké;
 • je zakázáno používat alkohol k oteplování - volba je volena ve prospěch čaje;
 • lidé rychle nosí teplé oblečení - předem připraví šatní skříň s minimálním počtem spojovacích prostředků.
Viz také

Jaký den v roce 2019 Setkání Pána

Každoročně věřící křesťané po celém světě slaví Setkání Páně, připomínající vzpomínku na oběť ...

Osoba, která se rozhodne koupat se na svátku Epifany, sleduje jejich zdraví. Výskyt křečí nebo bolesti - důvod okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.

Vyberte datum

Epiphany voda má maximální energii během prvních 1,5 hodiny 19. ledna. Lidé, kteří nemají lékařské kontraindikace potápět sazu po nástupu půlnoci. Druhou podmínkou je, že potápění je povoleno po obřadu zasvěcení. Pro párdní před svátkem je obyvatelstvo informováno o místech, kde může každý obřad provést. V metropolitní oblasti, fonty jsou řez ve všech administrativních územních jednotkách.

Okres hlavního města Připravená místa
Střed Náměstí revoluce, poblíž chrámu Povýšení svatého kříže, na Suvorově náměstí a tak dále.
Sever Je povoleno se potápět v oblasti Velkého zahradního rybníka a přehrady Khimki.
Severovýchod Okres rybníka Ostankino.
Severozápad Kirovská niva, park Mitino, park Severnoe Tushino.
Východ Vybavené plavecké plochy pro svátek Zjevení Páně v roce 2019 se nacházejí na jezeře Beloye a Svyatoe, písmu Vernissage, parku Sokolniki.
Jih Blízko chrámu ikony Matky Boží, oblasti Nakhimov Avenue, rybníků Chernyavsky a Vorontsovsky.
Západ Při křtu se koupáme v Rublevo, Filevském bulváru.
Poznámka!

Místní úřady si vyhrazují právo změnit seznam míst, kde je povoleno se koupat při křtu. Aktuální informace okamžitě upozorňují obyvatele.

Zdravotnický personál zasáhne

Úprava vody 19/01 má dlouhou tradici. Minimalizovat pravděpodobnost zdravotních problémů - úkol lékařů. Jsou ve službě po celou dobu obřadu. Povinnosti lékařů zahrnují vysvětlující práci. Dodržování pravidel přípravy, potápění a výstupuz písma - jediný způsob, jak se ublížit. Druhá nuance je, že velká města, jako je například Moskva, jsou plná bezohledných lidí.

Viz také

Obřady, tradice, znamení v roce 2019 na zasedání Pána

Na pravoslaví, kromě Velikonoc, Vánoc a Epiphany, existuje mnoho různých církevních svátků po celý rok, jeden z ...

Občané přicházejí na písmo pod vlivem alkoholu nebo drog. Přítomnost zánětlivých procesů nebo chronických onemocnění automaticky ohrožuje lidi. Ministři církve doporučují nejprve mluvit s lékařem, a pak - jít do vody. Několik minut strávených je vážnou investicí do vlastního zdraví.

Informace o místech koupání na svátku Zjevení Páně 19. ledna 2019 jsou zveřejněny v nejbližší církvi nebo výkonném orgánu. Prošli předběžným šetřením zaměstnanců ministerstva pro mimořádné situace a zdravotnictví. Osoba, která bude tam, aby se ponořila, neriskuje nic. Navštivte písmo ihned po půlnoci 19/01.