Kdy bude černý pátek v roce 2018 v Rusku: seznam obchodů

Organizátoři nejvíce dlouho očekávané události pro milovníky prodeje slibují, že když se černý pátek bude konat v Rusku v 2018, kupující mohou mít žádné pochybnosti o poctivosti prodejců a ve skutečnosti nabízené slevy. Analýza loňských zkušeností ukázala, že počet účastníků mezi nákupci největších nákupů v roce vzrostl.

Lidé věřili ve velké slevy, analyzovali nabídky obchodů a aktivně zanechali své komentáře. Kromě pozitivních recenzí o globálním prodeji však došlo i k negativním hodnocením řady obchodů. V letošním roce nedochází k překrývání.

V předvečer Nového roku a Vánocům jsou ruským odběratelům nabízena osvědčená a spolehlivá tržiště, kde lze nakupovat vysoce kvalitní spotřební zboží za skutečně nízkou cenu.

Jaký je datum Černý pátek v roce 2018

Ruské kupující se v poslední době začaly účastnit hromadných nákupů, které koncem roku pořádají všechny přední značky. Ale i přes to, stále více a více kupujících v předvečer této masové akce se začínají divit, když další "Black."Pátek.

Důležité!

V běžném roce bude hromadný prodej zahájen současně na všech známých internetových stránkách v předvečer zahájení provozu - ve čtvrtek večer v 19:00 hodin Moskvy. Prodejci čekají na vrchol přílivu kupujících v pátek 23. listopadu.

Kromě zahájení masivního prodeje je třeba přesně vědět, kdy tato událost skončí, aby na ni nebylo pozdě. Finále velkých slev ve všech obchodech na internetu je oficiálně naplánováno na 26. listopadu, ale na internetových stránkách Lamod a na řadě dalších stránek je plánováno prodloužení dnů nízkých cen do 30. listopadu.

Viz také

Návod k použití odstraňovače skvrn Amway

Dříve se k odstranění skvrn použilo pouze mýdlo na praní a vaření, k odstranění skvrn bylo použito hodně ...

Začátek prodeje ve čtvrtek večer a ne v pátek ráno je čistě ruská specifika. Provádění předchozích masových nákupů ukázalo, že domácí kupující neodpověděl okamžitě na začátek nízkých cen a zaměstnanci internetových obchodů se stále nedokázali vyrovnat s velkým přílivem návštěvníků tak rychle, jak jejich západní partneři.

Tip!

Každý, kdo chce využít jedinečné příležitosti ke koupi luxusního zboží za ceny výrobků třídy Economy, by měl ve čtvrtek večer spěchat a jít do Aliexpressu nebo do Letualu. Koneckonců, jak víte, během několika minut se vynořily skvělé obchody.

Každý se rozhoduje, kdy a co chce koupit, ale v poslední dnyv sobotu a v neděli není tolik atraktivních nabídek. Aby nedošlo ke ztrátě nejvýhodnějších nabídek, musíte začít sledovat ceny a slevy v různých velkých obchodních řetězcích pro různé druhy zboží na konci října:

 • oděvy;
 • obuv ;
 • kosmetika;
 • parfémy;
 • nábytek;
 • sportovní zboží;
 • výrobky pro děti;
 • lékárenské výrobky;
 • výrobky pro domácí zvířata;
 • elektronika;
 • dary;
 • ložní prádlo;
 • bytový textil atd.
Zajímavé!

Můžete také jít na největší internetové stránky a vidět jejich plán pro černý pátek dnů. Každý obchod určuje pro sebe, jaký čas po dokončení masového prodeje bude stále držet slevy.

Například „Černý pátek“ v roce 2018 v Rusku v Eldorado se bude konat od 22. listopadu do 26. listopadu, kromě toho bude síť domácích spotřebičů do 30. listopadu držet slevy na řadu zboží.

Letos budou zejména přísně nezávislé lokality sledovat poctivost prodejců, kteří nebudou schopni přepsat cenovky a využívat dny masového prodeje pouze ve svých vlastních zájmech. Podle zkušeností z loňského roku je zřejmé, že počet zákazníků po těchto podvodech v těchto prodejnách značně poklesl. Proto v letošním roce v období „Černého pátku“ v Rusku budou pro kupující pouze upřímné slevy.

Historie tradice prodeje

Tradice prodeje začala ve Spojených státech ve druhé polovině roku.XIX století. Začátek vánočního prodeje začal první pátek po Dnu díkůvzdání. V roce 1966 se tyto dny zčernaly. Samotný termín „Černý pátek“ se nejčastěji používá ve městech Východního pobřeží. Název vznikl ze skutečnosti, že svátek Den díkůvzdání se slaví ve čtvrtek ve čtvrtek listopadu a začátek vánočních prodejů připadá na 23. - 26. listopadu.

Z anglického jazyka to znamená „pozitivní bilance“ v populárním stylu „v černém“. Zatímco negativní zůstatek bude znít jako "v červené barvě". Význam takového názvu prodeje znamená, že prodejci, kteří dělají velké slevy, přicházejí v plusu vzhledem k objemu prodeje v krátkém období.

Zajímavé!

Navzdory skutečnosti, že v těchto dnech jsou úředníci považováni za úředníky, mnoho Američanů si v této době volno, aby měli čas koupit zboží se slevami 50 až 80%. V tento den otevřou všechny obchody na východním pobřeží v 5 hodin ráno. Největší hypermarkety začnou pracovat od 12 v noci.

Viz také

Cyklonický vysavač: který z nich je lepší a jak správně zvolit

Navzdory skutečnosti, že výskyt cyklonových vysavačů na spotřebitelském trhu pochází z roku 1968, jsou vedoucími prodejci ...

Tisíce Američanů usilují o to, aby se přiblížily ke vchodu, aby byly prvními, kdo se dostanou do vážených přepážek se slevami. Takový humbuk jednou ročně je v podstatě určen pro reklamní účely, jehož cílem je přilákat do obchodů co nejvíce lidí.

V Rusku takové rozsáhlé prodejce začali tyto akce pravidelně organizovat od roku 2010 do roku 2011. Každoročně rostl počet účastníků a dnes téměř všechny největší obchody dělají bláznivé slevy na Černý pátek v listopadu.

Viz také

Klimatizace pro domácnost: nejlepší modely

Letní teplo může otravovat ne méně než chladné počasí. Nicméně vytápění domu je považováno za nepostradatelný prvek pro život v ...

Jak nakupovat během černého pátku

Aby bylo možné skutečně získat potřebné věci během masového prodeje za příznivé ceny, měli byste se na takovou akci předem připravit. Při nakupování na prodej není čas myslet, takže byste měli jednat podle dříve vyvinutého plánu velmi rychle.

Nejdříve musíte rozhodnout o věcech, které potřebujete koupit. Poté musíte sledovat cenu tohoto zboží od různých prodejců. K tomu je třeba v říjnu vytvořit seznam obchodů, ve kterých se prodává potřebné zboží, a sledovat jejich ceny u různých prodejců. Každý kupující by měl vytvořit svůj vlastní seznam důvěryhodných společností a přesně vědět, co si koupit.

Organizátoři akce v předvečer svého podniku vytvoří speciální internetový zdroj, ve kterém jsou informace o době konání akce a je indikováno, které obchody se budou účastnit Černého pátku v Moskvě a dalších velkých městech.

Poradenství!

Po analýze informací oceny a slevy ve vybraných prodejnách, bude možné večer ve čtvrtek 22. listopadu navštívit tržiště na internetu a offline s potřebným zbožím.

Mít jasný plán činnosti vám umožní chovat se racionálně i během humbuku v obchodních patrech. Při nákupu byste měli mít na paměti, že je lepší kupovat zboží konkrétní značky od prodejce, který se specializuje na jeho prodej.

Ve kterých městech se bude konat

„Černý pátek“ v roce 2018 v Rusku se bude konat ve všech velkých a středně velkých městech, kde jsou otevřeny zvláštní otázky týkající se zboží zakoupeného prostřednictvím internetu. Také všichni obyvatelé měst se budou moci zúčastnit takové akce, kdy jsou prodejci připraveni doručit objednávky ruskou poštou a kurýrní službou.

Seznam velkých měst, která budou zapojena do hromadného prodeje, zahrnuje:

 • Moskva;
 • St. Petersburg;
 • Jekatěrinburg;
 • Novosibirsk;
 • Kazan;
 • Nižnij Novgorod;
 • Samara;
 • Krasnojarsk;
 • Ufa;
 • Čeljabinsk;
 • Volgograd;
 • Omsk;
 • Perm,
 • Voroněž;
 • Rostov na Donu a další města.

Dnes všechny známé obchodní platformy na internetu dodávají své zboží zákazníkům v různých městech Ruska a snaží se rozšířit počet svých zákazníků. Pro tento účel se obvykle používá post Ruska, který může doručovat zásilky a balíky do všech koutů Ruské federace. Díkydostupnost internetu v současném "Černém pátku" se bude moci zúčastnit všech Rusů, kteří chtějí koupit potřebné věci se slevou.

Důležité!

Na rozdíl od Spojených států jsou masivní prodeje v Rusku od samého počátku prováděny prostřednictvím internetu. Díky elektronickému maloobchodu má každý Rusek možnost uskutečnit od 22. do 26. listopadu výhodný nákup.

Seznam členských obchodů

Seznam zúčastněných prodejen, největších internetových stránek a světoznámých značek pomůže při velkém nakupování. V Rusku „Černý pátek“ neotevírá vánoční, ale také novoroční trhy, jako v Evropě a USA.

Je to doba, kdy je ruský kupující připraven provést více nákupů, obchody ho chtějí využít v maximální možné míře a nabízejí velké slevy na různé typy skupin výrobků. Níže uvedené informace vám pomohou vybrat správnou kategorii produktu, značku a prodejce.

Černý pátek Seznam účastníků:

 1. Hypermarkety AliExpress, Ebay, Ozon, Amazon, Auchan.
 2. Domácí spotřebiče a obchody s elektronikou.
 3. MTS, U ulmart.ru, Tefal, K, Nikon, Citylink, Svyaznoy, Redmond, Beeline, Tele2, Samsung, Philips, Euroset, atd.
 4. Obchody s oblečením pro dospělé: Lamoda, KupiVip.ru, Sněhová královna, Lacoste, Tom Tailor, O`stin, LO, La Redote, Patrizia Pepe, Yours, ARMANI, COLIN`S, Lacste, atd.
 5. Prodejny obuvi: Econika, Lamоda, Kari, BashMag, Evropská obuv pro celou rodinu, ecc, Pazolini atd.
 6. Obchody s módními doplňky: Bronnitsky klenotník,Altyn, Sokolov, 585 zlatých, Majorica, SEIKO, Valtera, Adams, Lines of Love, Lensmaster a další.
 7. Prodejny kosmetiky a parfumerie: ProfMatreshka, L'Etoile, Yves Rocher, kožní lékaři, Odiva, Ile de bot, Vichy, Rive Gauche, Přítelkyně, Lankom, atd.
 8. Obchody s dětským zbožím: Gulliver, Dcery-syny, Kangaroo, Mami, myToys, crocs, Clever Girl, porodnictví atd.
 9. Obchody se sportovním zbožím: Adidas, Reebok, Nike, Puma, Sportmaster, Planetasport atd.
 10. Prodejny nábytku: Brownie, Maksidom, Ascona, Petrovich, 220 V atd.

Úplný seznam účastníků masového prodeje je uveden na specializovaném webu věnovaném černému pátku.