Kdy je nejlepší ostříhat vlasy v únoru 2019?

Vliv zemského družice na všechny fyzikální a biologické procesy na planetě již dlouho vědci potvrdili a výzkum potvrdili. Je nutné plánovat záležitosti s přihlédnutím k měsíční aktivitě, aby se dosáhlo maximálního účinku se zapojením samotných přírodních sil.

Podívejte se na lunární kalendář, abyste vybrali příznivé dny pro účesy v únoru 2019, změnili obraz, péči o vlasy.

Vliv fáze měsíce

Dlouhodobá pozorování výsledku péče o sebe samého a nalezení měsíce v určité fázi ukázala, že vlasy rostou rychleji a přijímají různé postupy lépe pouze v určitých obdobích. Při výběru termínu rezervace na výlet do salonu krásy to udělejte v příznivých dnech pro účes pro ženy v únoru 2019. To povede ke zefektivnění všech prováděných činností.

Měsíc, doprovázející naši planetu, má energetický dopad na všechny živé organismy, způsobuje pohyb moří a oceánů a ovlivňuje povětrnostní podmínky. V lidských vlasechtaké akumuluje energii a sílu života, které interagují s obecným blahobytem, ​​tónovou aktivitou, zdravím. Střih pouze v příznivé, z hlediska měsíční aktivity, dnů, s cílem posílit svou imunitu, účtovat s úspěchem, zlepšit svůj emoční stav.

\ t \ t \ t
Fáze Měsíce Období Období stříháníObdobí barveníNepříznivé dny pro chemické postupy s vlasy
Sestupně 1-4, 20-28 20–21, 25–26 4, 20, 23, 25 1-2, 27-28
Nový měsíc 5 5 - 5
Pěstování 6-18 13-14 7, 10, 15, 18 11, 16–17
Úplněk 19 - - 19

Střih vlasů v únoru 2019, aby nedošlo k poškození biologického a duševního zdraví, by měl být v doporučených obdobích. Můžete nezávisle určit, která fáze je za měsíc. Osvětlená pravá strana měsíce symbolizuje rostoucí srp. Osvětlení zemského satelitu Sluncem vlevo ukazuje, že dochází k poklesu.

Důležité!

Pokud chcete získat ostříhat co nejméně, jděte do kadeřnictví během ubývající fáze měsíce. Střih v této době podporuje pomalý růst.

Pro dosažení požadovaného výsledku a neškodnosti zámků je nutné zvolit vhodné doby pro vlasové procedury. Držení vlasových událostí v nepříznivém dni může nejen zkazit vlasy, vyvolat křehkost,lupy, oslabují kořeny, ale také způsobují depresi, oslabenou imunitu, ospalost atd.

Znamení zvěrokruhu a vlasy

Celý únorový měsíční cyklus jako celek přispívá ke změně vzhledu pomocí nového účesu nebo zajímavého zbarvení. Kromě fáze, ve které se nachází měsíc, je také důležité zvážit umístění zemského satelitu vzhledem ke souhvězdím zvěrokruhu.

\ t
Souhvězdí zvěrokruhu Období průchodu měsíce v únoru Příznivé termíny srážek Příznivé termíny pro malování
Kozoroh 1-3, 27-28 1-2, 27-28 1-2, 27-28
Vodnář 4-5 4 5
Ryby 6-8 - 6, 8
Beran 9-10 - 9, 10
Taurus 11–13 11-13 12
Dvojčata 14-15 14-15 14–15
Rakovina 16–17 - 16–17
Leo 18-19 18-19 18-19
Virgo 20-22 20-22 22
Váhy 23 23 -
Štír 24-25 - 24-25
Střelec 26 - 26

Pokud je to možné, naplánujte si cestu k stylistovi ohledně vlivu zvěrokruhu a měsíční aktivity. Je lepší odložit návštěvu kadeřníka během působení značek Ryby, Štír a Rak. Jedná se o zástupce vodních prvků, které špatně reagují na chemickou expozici.Proto, pokud chcete barvit vaše vlasy během těchto období, pak natřete kadeře pouze přírodními pigmenty henny, odlehčete roztokem heřmánku, odstínové kávy. Je také lepší upustit od malování, zatímco Měsíc je ve Střelci a Váhu, protože účinek procedury bude krátkodobý.

Kdy odříznout vlasy v únoru 2019

Kalendář měsíčního střihu pro únor 2019 je bohatý na příznivé dny pro nové účesy. Vyberte požadované datum, aby se stalo neodolatelným, a získejte dlouhotrvající odstín bez poškození vlasů:

 • 4. února - během vlivu zodiacal souhvězdí Aquarius, stříhání vlasů je užitečné pro jejich následný více hustý růst, léčení žárovek, a zlepšovat stav kostry. Pokud je to možné, naplánujte v tento den manipulaci s použitím regeneračního přírodního přípravku s přísadami jódu;
 • 12. února - tento den bude ovlivněn Taurus a ubývající měsíční fází. Pokud se cítíte unaveni, chybí životně důležitá energie, chcete pozitivní změny, je to nejlepší čas, abyste přilákali síly Měsíce. Střih vlasů, a tím negativní energie, která se hromadí ve vás. Dokonce i jednoduché oříznutí kudrlinek vám pomůže znovu se podívat na problémy a najít výhodná řešení;
 • 13. února je skvělý den pro změnu vzhledu pomocí kadeřnických služeb. Budete sponzorovat Taurus. Mistr nejen vytvoří ostříh, který vás přemění, ale také přispěje svými činyrychlý růst kudrlinek, posílení žárovek, zvýšení objemu vlasů;
 • 19. února je nejpříznivějším datem pro účes. Fúze Měsíce a souhvězdí zvěrokruhu Leo přispěje k růstu hedvábných, zdravých, poslušných vlasů, které si budete moci sami vytvořit ve složitých účesech. V tento den je nutné naplánovat účes pro děti chlapců i dívek;
 • 27. února je příznivý den pro odvážný, nový účes. Vliv Kozoroha přispěje k dovednosti holiče a odhodlání. Pro ty, kteří si chtějí udržet své vlasy jen ve tvaru, je lepší zvolit si jiné datum, kdy se do salónu vydáte.

Zajímavé!

Za starých časů, aby se zkrotila vzpurná žena (manželka, dcera nebo sluha), její vlasy byly oholeny, aby rozbily vazbu s přírodou a energetickými silami.

Jsou uvedeny nejpříznivější období pro návštěvu kadeřníka. Nemůžete-li se registrovat u velitele v těchto termínech, odložte postup do března nebo navštivte neutrální den.

Neutrální dny v únoru pro kadeřníka

Pokud jste si již naplánovali čas, abyste šli k stylistovi, věnujte pozornost měsíčním cyklům, abyste si vybrali období pro provádění řady procedur. V kalendáři vlivu měsíce jsou neutrální data, na kterých můžete mít ostříhat bez poškození zdraví a stavu vlasů. Během těchto období by se neměly provádět pokusy s délkou, kardinální změnou barvy. Udržet tvar účesu nebotrim tipy jsou dobré následující dny v únoru:

 • 8, 11, 12, 18, 20, 24, 25, 28 čísel.

14. února, 16, 20 můžete navštívit kosmetický salon pro barvení, tónování, curling, leštění vlasů. 15 a 26 čísel - dobrý den vytvořit styling nebo tkaní. Ale nepřehánějte to prostředky pro upevnění, vlásenky a šperky.

Kdy barvit vlasy v únoru

Optimální doba pro návštěvu kosmetického salónu pro barvení vlasů je období vlivu následujících znaků:

 • Vodnář;
 • Beran;
 • Taurus;
 • Dvojčata;
 • Leo;
 • Panna;
 • Kozoroh.

Chcete-li změnit obraz jasnými barvami, naplánujte si návštěvu kadeřníka během zodiakovského vlivu Vodnáře.

Příznivé termíny pro změnu barvy vlasů v únoru pomocí chemických barviv jsou 2, 11, 12, 14, 15, 16, 20 čísel. Nejen, že vyrazíte svou přirozenou krásu, ale také získáte energii z vesmíru, splynete v harmonii se sebou as těmi kolem vás. 21. února je příznivé datum pro barvení hromádek ve světlých odstínech, zlaté a červené barvy.

Barvení přírodními pigmenty a přírodními tinges (basma, henna, heřmánek infuze, čaj infuze) je lepší strávit 8, 13, 15, 23, 27. Tónování vlasů s odstínem balzámů je příznivý 22. února 24. února je dobrý den, aby se barva vlasů ve stejném stínu.

​​

Péče o měsíční vlasy za únor

Péče o vlasy v zimě je velmi vysokáje důležité. Nosit klobouky, povětrnostní podmínky, mráz, nedostatek vitamínů v denní stravě může oslabit kadeře. Téměř všechny únorové termíny jsou vhodné pro jejich ochranu a restaurování. Salon a nezávislé postupy péče o pokožku hlavy budou nejúčinnější v následujících dnech:

 • 5. února. Nový měsíc. Doba, kdy byste si neměli ostříhat vlasy, ale jsou dobře užívají lehké postupy péče o plic. Vytvořte si jednoduchou masku doma nebo v kadeřnictví, abyste posílili vlasy a vlasové folikuly. Používejte přírodní ingredience - aloe džus, med, oleje. Můžete posílit vlasy henny, provést masáž pro zlepšení krevního oběhu;
 • 7. února. V tento den můžete posílit vlasové folikuly s profesionálními postupy. Zeptejte se mistra, aby provedl profesionální masáž nebo aplikoval speciální složení;
 • 10. února. Příznivý den pro práci pána na posílení vlasů;
 • 21. února. V tento den bude paní příznivě vnímat jakékoliv moderní události pro posilování vlasů a žárovek, terapeutickou masáž;
 • 28. února můžete navštívit kadeřníka, který aplikuje prodloužení vlasů, rovnání a ošetření profesionálními kompozicemi.

Pro kolagenování, leštění, fixaci objemu u kořenů je dobrým datem 21. den posledního zimního měsíce.

Léčba vlasů v únoru

V zimě musí být vlasy často namáhány v důsledku suchého vnitřního vzduchu, mrazivého počasí, větru, expozicefén, na sobě klobouky. Kadeře se začnou rozpadat, ztmavnout, vypadnout. Je nutné pravidelně udržovat zdraví vlasů, vyživovat vlasové folikuly, podporovat plný krevní oběh.

Pomozte své lopatě, aby byla zdravá v následujících termínech:

 • 5. února. Udělejte masku na vejce nebo naneste na vlasy kompozici s olejem, šťávou z agávy a medem;
 • 6. února. Ve večerních hodinách budou vlasy vděčně přijímat masku nefiltrovaného živého piva. To je příznivé datum pro česání, odstranění ztracených vlasů a obnovení krevního oběhu pokožky hlavy. Vlasy si hřebenem alespoň 100 krát hřebente;
 • 10. února. Dnes můžete provést nezávislou masáž hlavy, posílit vlasy přírodními maskami s vaječným žloutkem;
 • 13. února. Ve večerních hodinách, než půjdete spát, se ujistěte, že si vlasy opakovaně čistíte dřevěným masážním kartáčem;
 • 17. února. V tento den budou vlasy dobře vnímat živné obklady na bázi léčivých bylin. Udělejte třezalku, kopřivu, heřmánek, břízu, namočte infuzi lopaty;
 • 25. února. Ve večerních hodinách připravte terapeutickou kompozici přírodních složek s přídavkem kapslí s vitamíny A a E. Nezbytná je nezávislá masáž;
 • 27. února. Dobré datum k posílení hromady opláchnutím minerální vodou.

Nezávislé postupy v příznivých obdobích lunárního kalendáře posílí vaše vlasy, povzbudí vaše tělo, podpoří úspěšné změnyosobní život a záležitosti.

Nepříznivé dny v únoru pro stříhání vlasů

Poslední zimní měsíc je obecně příznivý pro experimenty s jeho vzhledem. Je pouze nutné vyloučit řadu manipulací s vlasy, aby nedošlo k narušení zdraví, stavu vlasů, nevyváženosti emocionálního stavu. Máte-li rezervaci kosmetického salónu pro určitá data, upravte postupy s přihlédnutím k měsíčnímu vlivu:

 • Večer 3. února je jedním z nejnepříznivějších období pro stříhání kudrlinek, jejich překreslování, propouštění, leštění, kolagenování. Lepší se nedotýkat vlasů vůbec. V noci je povoleno jen lehké škrábání;
 • 5. února - období přechodu měsíce z fáze do fáze. V novém Měsíci byste se měli vyvarovat stříhání kudrlinek. Tím porušujete spojení s vesmírem, bráníte vstupu do života něčeho nového. Pokud jste k tomuto datu registrováni v salonu krásy, udělejte si pro sebe relaxační a opravné procedury - masky, máchání a aplikaci zpevňujících prostředků. To za tento den nestojí za to, aby mě trápilo pokládkou, laky silnou fixací. Udělejte ocas ocas, cop, prostě bodněte prameny neviditelné;
 • 7. února. Špatné datum pro stříhání vlasů. Lehké zabarvení je přípustné. Také se nesmí vystavit nárazové vlně perm;
 • 9. února. Měli byste experimentovat s délkou k tomuto datu. I když se jedná o jednoduchý postup pro ořezávání špiček;
 • 13. února. Existuje riziko, že nedostanete požadovaný výsledekúčesy Navíc umístění hvězd a měsíce pomáhá uvolnit kadeře;
 • 16. února. Maximum, které může být povoleno s nůžkami na vlasy, je mírné oříznutí konců;
 • 22. - 23. února - nepříznivé dny pro řezání kudrlinek. Vlasy se obtížně vejdou do vlasů, ztrácejí hladkost a hedvábnost.
Důležité!

Astrologové doporučují zdržet se stříhání vlasů pro nový měsíc. Od starověku existuje víra, že stříhání vlasů na nový měsíc znamená kratší životnost.

Pro výstřižky a barvení je lepší zvolit příznivé dny týkající se měsíční aktivity. Je nutné přilákat přirozenou a kosmickou energetiku ke svému prospěchu, aby nedošlo k nežádoucím změnám osudu, negativním změnám v emocionálním stavu a zhoršování pohody.

Když v únoru můžete drasticky změnit vzhled

Pro ženy, které chtějí změnit svůj život, emocionální náladu, řešit své problémy, psychologové, astrologové a stylisté doporučují nápadně změnit svůj vzhled. Toho je dosaženo nejen změnou šatníku, ale i novým, neobvyklým účesem. Příznivé termíny, s přihlédnutím k měsíčnímu vlivu na stříhání a malování vlasů, jsou čísla - 1, 3.

Pokud se bojíte neúspěšného experimentu s novým účesem, vyberte si cestu do kadeřnictví pro rostoucí fázi měsíčního cyklu. Zastřihávání vlasů během tohoto období přispěje k rychlému růstu vlasů a budete potřebovatvyčkejte jen měsíc nebo dva, abyste si vyzkoušeli nový obrázek. Rada se vztahuje i na milovníky častých změn obrazu. Naplánujte si návštěvu 12. nebo 13. února. Samostatně je třeba poznamenat 17. února. Astrologové se domnívají, že sestřih vyrobený v tento den může zcela změnit osud v pozitivním i negativním směru.

Pro ekonomické praktické dámy, které si cení svého času a financí, stejně jako těch, kteří jsou přesvědčeni, že budou spokojeni s kardinálem a přiblíží se k obrazu, je lepší se registrovat jako stylista na klesající měsíc. V průběhu tohoto období vlasy zkracují pomaleji, tvar účesu vydrží déle. Dalším plusem této volby je skutečnost, že po kadeřnických procedurách v těchto termínech se vlasové folikuly stanou silnějšími, nadměrné vypadávání vlasů se zastaví. Rezervujte si čas s mistrem 20. února nebo 25-26.

Použijte přírodní síly a kosmickou energetiku pozemského satelitu k ovlivnění stavu vašeho zdraví, vašeho osudu, nálady a tónu vitální činnosti. Můžete nezávisle řídit svůj život ve směru, který potřebujete, pokud plánujete svou práci na sobě a na svých vlasech správně.