Kdy se v Moskvě pro děti uskuteční vánoční stromky 2018-2019

O něco více než 20 dní před oblíbené dovolené dětí, Nový rok. Moskva tradičně představila nejrozsáhlejší program novoročních setkání 2018-2019 pro děti i dospělé. Vánoční stromky 2018-2019 pro děti se budou konat v Moskvě na různých místech.

Vánoční stromky 2018-2019 v Moskvě pro děti v Kremlu

Kreml otevírá každý rok více než 70 let své brány a děti z celé země se scházejí na prázdninové dny, aby oslavily tento báječný den. Děti, bez výjimky, chtějí navštívit Kreml na prvním vánočním stromě v zemi, vidět plnost dovolené a stát se účastníky představení, pobavit se při jízdách, jen hrát.

Podle spiknutí jsou protagonisty představení Danila mistr Sadko, Lefty a samozřejmě dědeček Frost a Snow Maiden. Báječná posádka se ponoří do kosmické lodi "Fantasia" na vzdálené planety. Všichni účastníci letu budou muset pochopit tajemství skryté na Modré planetě.

Diváci musí bojovat s piráty z vesmíru, jehož jediným cílem je zabránit oslavě roku. Ale diváci,Samozřejmě, že piráti vyhrají. Prezentují nejlepší mistři, kteří každý rok dosahují tvorby unikátních děl.

Viz také

Novoroční představení pro děti v Samaře 2018-2019: harmonogram akcí

Novoroční představení pro děti v Samaře v letech 2018-2019 jsou příležitostí nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče ...

Pozor!

Před představením ve vstupní hale se uskuteční zábavný program věnovaný novoročním svátkům. Pořadatelé umožní dětem vyjádřit talent a dovednosti. Děti čekají na diskotéku pro děti, jízdy, hry, výstavy.

Událost roku, ukázaná na úžasných zápletkách, navržených jako skutečný zázrak s úžasnými scenériemi, úžasnými kostýmy, jistě udrží nezapomenutelné emoce v dětské duši po celý život. Vánoční stromky 2018-2019 v Moskvě pro děti ve Státním kremelském paláci čekají na mladé publikum od 12/25/2018 do 01/09/2019. Sezóny začínají 10:00, 14:00 a 18:00. Cena: 1900-5900 rublů.

Důležité!

Cena zahrnuje služby šaten, dětský rekreační dárek, zábavu. Novoroční představení v katedrále Krista Spasitele.

Každoroční slavnostní produkce se bude konat v katedrále Krista Spasitele. Představení má osvícující poslání a pohled v okamžiku. Staging potěší děti, zábavu více než 15 let. Slavnostní představení říká dětem o pravém zázraku: Narození Krista, zavádí pravidla a základypravoslavného křesťana, jeho hodnoty.

Není divu, že názory dětí a dospělých mají obtížný kognitivní účinek. Jsou opravdu pestré, jasné, jedním slovem „naživu“. To, co se děje na jevišti, zahrnuje děti v příběhu, spolu s postavami se obávají toho, co se děje v příběhu, spěchu k záchraně, radosti z vítězství.

Původní autorský scénář, úžasné speciální efekty, nádherná hudba, to vše dohromady vytváří jedinečný zázračný efekt. V letošním roce budou diváci na prezentaci v "zimním lese", zakrývajíce kouzlo a zázraky.

Účastníci představení jsou přivítáni samotným mistrem zimního lesa a seznámí děti s pohádkami, které se odehrávají v jeho držení. Děti se ponoří do opravdové pohádky, budou se podílet na dobrodružstvích, budou se spřátelit s obyvateli lesa zázraků, budou bojovat s padouchy a jistě vyhrají přesvědčivé vítězství.

Viz také

Novoroční představení pro děti 2018-2019 ve Voroněžě: ceny

Novoroční dovolená je báječná a magická. Na něj čekají dospělí i děti. Pro mnohé je Nový rok začátkem nového života. Dokonce ...

Důležité!

Je žádoucí, aby se do hry dostal před začátkem samotného vánočního stromu, potom budou děti schopny vrhnout se do hry buffonů, hrát ceny, přijímat dary.

Vstupenky lze zakoupit pouze pro děti. Budou pod dohledem správců sálu, kteří budou pomáhat svlékat, řídit je běhempředloží, a pak budou přijata k rodičům.

Výkon se koná od 12/23/2018 do 08/01/2019. Cena od 500 do 5000 rublů.

Novoroční strom v sále sloupců Domu odborů

Báječný příběh o „Ochránci tradic“ vypráví novoroční pohádka v Domě odborů. Zjistil, že bez vysvětlení magickou cestou hudba všude zmizí. Nikdo nemůže pochopit, co se stalo, kde by hudba mohla zmizet, jako by byla rozpuštěna ve vzduchu. Může to být tajný černý záměr zlých čarodějů? A jaká může být dovolená, pokud v ní není hudba, písně, tance?

Dospělí a děti budou muset odpovědět, kam se hudba vydala. Pro jeho hledání budou děti a dospělí mířit do různých částí světa, někdy i nejvzdálenějších. Bude nutné vynaložit velké úsilí, abyste se tam dostali. Budou ukázány správným způsobem poznámkami, houslový klíč bude plnit svou úlohu a otevře zámky. Luky se promění v šípy, rozbíjejí nepřátele, trubky se stanou děly a bicí budou ukazovat prvky přírody.

Všechno budou hrát nejlepší herci a hudebníci. Bez nejnovějšího technologického vývoje to samozřejmě neudělá, zvláštní díky IT specialistům. Celá akce se promění v velkolepý slavnostní koktejl, aby nejmladší divák pocítil kouzlo a zapojení do aktuálního pořadu s vyprávěcím titulem „Chasing the music“.

Představení se uskuteční v Domě odborů 12.22.2018-06.01.2019 Cena 2000–4150 rublů.

Cirkus Jurije Nikulina

Cirkus na bulváru Tsvetnoy zve na novoroční setkání.Představení se jmenuje „Při hledání dovolené“. Cirkus Yuri Nikulin, především, je původní produkce a spiknutí, magická dobrodružství probíhající na různých místech. A vroucí a vtipní klauni, nádherná hudba. Jako vždy se bude konat setkání s dědečkem Frostem, Sněhurkou.

Děti samozřejmě ocení cirkusová čísla různých žánrů, protože vánoční stromek se bude konat v cirkusu. A přesto ti malí, kteří přijdou do hry, dostanou pestře zdobené sladké dárky. Dodáváme, že před prázdninami se v hale konají jízdy, formou bufetu a fotografové fotografují slavné herce.

Svátek se koná 04.12.2018-13.01.2019. Cena od 600 do 3500 rublů

Viz také

Novoroční představení v Kazani 2018-2019

Zimní prázdniny poskytují rodinám vynikající příležitost pobavit se a navštívit řadu zábavných ...

Sportovní areál "Olympic"

SK "Olympic" je zábavné představení s prvky beletrie, které bude pro děti zajímavé. Říká se mu "Tři hrdinové v Novogodu". Báječné kreslené postavičky o hrdinech ruských eposů a jejich dobrodružství budou vystupovat na pódiu před veřejností.

Dobrynya Nikitich, Ilya Muromets a Alyosha Popovich půjdou na dobrodružství plné nebezpečí, aby pomohli a zachránili prince z Kyjeva a jeho koně Julie z smrtelné hrozby. Hrdinové budou muset vyjít z dobrodružství se ctí, pomoci svým přátelům vrátit se domů, včas se s nimi setkatNovoroční rodiny.

Záchranná operace bude úspěšně dokončena, pokud její hrdinové pomáhají mladí diváci, chlapci a dívky. Měly by pomoci zjistit, co je tajemstvím kouzelné koule a samozřejmě vrátit se do země „Novogodie“ - oslavy a svátky.

Představení, vystupující jako trojrozměrný multimediální program, vytváří pro účastníky vynikající náladu, nezapomenutelné dojmy a dlouhodobě udržuje emoce v paměti.

Inscenace bude trvat pouze 4 dny 27-30.12 2018. Cena: od 650 do 3800 rublů.

DS Megasport, ukázka „Scarlet Flower“

Palác sportu "Megasport" od 21.12. 2018 až 07/01/2019 pořádá premiéru novoroční show na ledě Tatiany Navky "The Scarlet Flower". Prezentace byla připravena na základě motivů stejnojmenné pohádky S. Aksakova. Vynikající hudba, nejnovější video /světelné efekty, autentičtí profesionálové.

Taková pohádka se objeví před mladým divákem. To bude zajímavé zejména pro děti ve věku 12-13 let, v nichž se rodí pouze první skutečné pocity, ale dítě ve věku 9 let nebude odmítat vidět zajímavý příběh. Pohádkový příběh o pravdivých pocitech, oběti, koncích dobře: dobré vítězství a zlo je potrestáno. Mladí diváci si budou užívat finále.

Cena: od 1000 rublů.

Vánoční strom v radnici Crocus

Vánoční stromky 2018-2019 v Moskvě pro děti v radnici Crocus se konají ve dnech 12/22 /2018-07.01.2019. Ukáže to nejlepšípohádka, hra "Hlavní tajemství Santa Claus."

Pán studené, autentický Otec Mráz, dorazí ze vzdálenějších severních hran, aby se setkal s dětmi. Mladí diváci budou mít neuvěřitelnou procházku zahradami Zázraků a pohádek a postavy televizního kanálu „Mult“ budou doprovázet. Společně budou hledat Měsíc Ježek, řešit tajemství pravosti Děda Mráza.

Aby bylo možné tajemství vyřešit, musí ho nejprve zachránit. Po tomto nezapomenutelném vystoupení v Crocus jistě mladí diváci odpoví: „Santa Claus existuje, je to skutečné!“. Cena prezentace je od 660 do 5200 rublů.

Viz také

Nejzajímavější představení 31. prosince 2018 v Moskvě

Příprava na hlavní zimní dovolenou odnáší mnoho síly a téměř po celou dobu. Ale v radostném, nekonečném, ...

Zobrazit na ledě Louskáček

Balet na ledě "Louskáček a Mouse King" Ilya Averbukh vařil velmi důkladně během roku. Autor ho vědomě nazval definujícím v jeho kariéře. Louskáček je Hoffmannova oblíbená pohádka, jako každá pohádka dotýkající se příběhu o přátelství a lásce, odvaze a statečnosti.

Věčný problém dobra a zla v žánru slavnostní fantazie čeká na vděčné diváky. I. Averbukh zdůraznil, že cíl prohlášení je ambiciózní. Je určen nejen k dobytí diváků, ale také k tomu, aby se stal jasným symbolem novoroční dovolené. Alexey Yagudin hraje krále, Maxim Marinin je princ a Tatyana se objeví jako Mari jako král.Totmianina

Mladý divák se dostane do atmosféry pohádky, kde vítězství navzdory všemu zvítězí. To vše je podpořeno barevnými kostýmy francouzských designérů, scénografie a scenérie ve stylu surrealismu. A samozřejmě nejsou ani umělci, jsou to hvězdy světového krasobruslení.

Cena od 1500 do 4000 rublů.

V Gostiny Dvor "Město zázraků"

Představení „Město zázraků“ bude uvedeno ve dnech oslav Nového roku. Oslava stromu Nový rok, v Gostinách Dvor, je tradičně jednou z nejvelkolepějších událostí v hlavním městě. Ve velkém, zasněženém městě žijí laskaví čarodějové, budou mírně odkrýt děti tajemství toho, co je třeba udělat, aby žili šťastně. Společně s kouzelníky pomáhají děti vrátit město do zimy. Před představením začnou děti kouzelná dobrodružství a dědeček Mráz a Sněhurka jim pomohou.

Děti a dospělí se setkají s obyvateli pohádkového města, kteří vědí, jak udržet tajemství. Budou řešeny nejodvážnějšími, nejpozornějšími a laskavějšími dětmi. Výkon je vhodný pro děti od 10 let. Bude se konat od 12/30/2018 do 05/01/2019.

Cena od 1 800 do 2 500 rublů.

Vánoční stromky z let 2018-2019 v Moskvě pro děti jsou velmi rozmanité. Jako příklad, pojďme se zabývat tím, jak se Nový rok slaví v jihozápadním správním obvodu města Moskva (SWAD). Vyberte si z rozsáhlého seznamu divadla na jihozápadě.

Chlapci a děvčata z celé Moskvy se sejdou a uvidí poučný příběh „Čas na dárky“. Děj je jednoduchý: zajíc se rozhodl pomstítSanta Claus za to, že ho nikdo nebere jako dárek. Od Santa Clausa krade kouzelné hodiny a naivně si myslí, že Nový rok bez nich nebude. To, co čekají účastníci prezentace, je stále neznámé, ale jsme si jisti, že finále bude optimistické. Představení se uskuteční 28. a 29. prosince 2018.

Je samozřejmě problematické počítat všechny vánoční stromky, které se budou konat v Moskvě během prázdnin. Vybrali jsme si ne podle „patosu“ nebo jmen celebrit, ale pouze u těch, kterým se líbilo:

  1. Cirkus Zapashny Brothers. Zobrazit "MAGIA" v ISA Lužniki. Od 21. prosince do 8. ledna 2019 na místě sportovního paláce Lužniki.
  2. Soyuzmultsshow je skutečně jedinečný vánoční stromeček. Všechny postavy poprvé. Od 26. prosince 2018.
  3. Hra "Červená Karkulka a novoroční dort". Institut divadla Divadelní ústav pojmenovaný po Borisovi Schukinovi 6. ledna 2019.
  4. Vánoční strom Soyuzmultfilm od 24. prosince do 6. ledna 2019. OK Lužniki.
  5. Vánoční strom "Tři kočky: vánoční dárky" 2-6, 2019 Plekhanov Kongresové centrum.
  6. Hudební hit „Létající loď“ od 22. prosince do 7. ledna 2019. Koncertní sál Izmailovo.
  7. Novoroční strom "Tajemství sněhové královny" od 15. prosince do 8. ledna 2019.

Nejedná se o úplný seznam novoročních akcí pro děti a dospělé v Moskvě, kde je odpočinek a procházka. Hlavní věcí je mít pozitivní postoj a pak svátek přijde na naše srdce a zahřeje naše duše.