Krásné pohlednice s křtem Pána

Zjevení Páně je svatý svátek, který svou svatostí očistí každou duši i dům! Zázrak čistoty a Boží dobroty. Podělte se o svou radostnou radost, naději na milosrdenství a víru v opravdové očištění, které nás vede s Všemohoucím, s těmi, kterým ctíte, milujete, považujete svého přítele - dejte přání! Podělte se s nimi o kouzelný okamžik a přejete si zázračné milosrdenství, lásku, stažení pohlednic z Křestu Páně krásné, oživené, blikání. Tento výběr je pro vás!

Pohlednice Zjevení Páně 19. ledna zdarma

Naše mentalita je taková, že čím větší je radost, tím více ji chcete sdílet s ostatními. Dříve se to všechno dělo během osobních setkání, telefonických rozhovorů nebo poštovních dopisů. Bohužel, papírové nosiče blahopřání jdou dlouho. A zprávy mohou být irelevantní za týden nebo dva. Existuje však zajímavější a rychlejší možnost blahopřát milovaným ke křtu Páně - poslat virtuální pohlednici. Když dosáhla v sekundách, potěší oko, zvýší náladu příjemce. A nebudete muset chodit na poštu, posílat „ahoj v obálce“, utrácet peníze na zaslané přání - jakékoli obrázky, které se vám líbí, budou bezplatně létat do adresáta do nejvzdálenějšího místa světa:

 • e-mailem;
 • na stránce v sociálních sítích;
 • blog;
 • na fórum;
 • ve formě zprávy;
 • přes Viber nebo Whatsapp.

I když nejste sami církví, občas navštěvujte církev a nedodržujte kánony pravoslaví, to není důvod, proč si nepřejeme, aby byl křest blízký lásky, duchovní čistoty, zdraví. Dávat radost je vždy radost. Pořadí odeslání zprávy je jednoduché:

 • klikněte pravým tlačítkem myši na obrázek s Epiphany 19. ledna, zkopírujte adresu animované zprávy, kterou chcete odeslat („Uložit jako ...“, vložte ji do složky „Plocha“ nebo pouze do souboru, nebo „Kopírovat adresu odkazu ");
 • pod rámcem osobní zprávy (u adresáta) najít klip (pro VC) nebo kameru (pro Odnoklassniki), stisknout levým tlačítkem;
 • najít obrázek, který je zkopírován na stůl a vložte zkopírovaný adresní řádek do e-mailu;
 • stiskněte potvrzení (na klávesnici je to „Enter“ - šipka se špičatým hrotem vlevo a krátký ocas zvednutý v pravém úhlu).

Podobný postup pro jiné sociální sítě je rozdíl pouze v ikonách, funkcích, ale obvykle jsou to všechny stejné klipy a kamery.

Radost v každém slově blahopřání Epiphany

Ke slavnostnímu a jasnému dni se každý chová s úctou a úctou - dokonce i lidem daleko od obhájců náboženství. Dokonce i žáci základních škol a nonchalant studenti darovat obrázky spolužáků a gifstematický design pro křest Pána. Slavnostní atmosféra nasycuje tento den. Pošlete zdarma barevné zprávy rodičům, kolegům, přátelům a přítelkyním, vzdáleným a blízkým příbuzným. Ti, kteří jsou daleko a nemají vždy příležitost se dostat, budou obzvláště rádi, že dostanou blahopřání dopis. Vizuální virtuální gif vám řeknou vše, stačí si vybrat text:

 • verše;
 • próza.

Nenajděte požadovanou verzi blahopřání na pohlednici Božího křtu, pak použijte básnickou sbírku nebo ji přidejte vlastními slovy, můžete dokonce svobodným, polo humorným originálním způsobem:

V tento den byl Kristus pokřtěn

.

Umyl se v Jordánu,

Zachránit nás s vámi -

Pravda nám dává cestu.

V životě se může stát cokoliv -

Ale Pán nezapomíná,

Nyní se ponořte do vody -

Přítel se odstěhoval.

***

Nechť je den svatých Epiphany,

Pán vám pošle trpělivost,

Zdraví, duch bezúhonnosti,

Mentální síla krásy.

***

Voda je čistá, svatá, zářivá,

Ať je tomu tak i v životě,

Bůh vám žehnej navždy,

A bude zachovávat maso z hříchů.

***

Osud nám poskytl seznam dávek.

A s výběrem témat je každý bohatý

.

Kohl znáte cenu, kterou vlastníte,

Vykoupte se dnes v polynyi,

Ty budeš očištěn, člověk vezme srdce,

Nechť je život měkčí než chmýří.

(70 )

Změny na téma křtugratulace

Nejvíce dojemné a laskavé poselství pro křest jsou určeny příbuzným - nezáleží na tom, jedná se o quatrain, prázdný verš nebo stručné přání v próze (ten prostorný také není nikým zakázán). Pokud ale přijdete s fantazií, abyste mohli předat blahopřání, může to být ještě pozitivnější a zajímavější, hlavní věc je zjistit, co je pro někoho lepší:

 • starší generace preferuje klasiku - církevně kanonické scény křtu, obrazy, kopie ikon, fresek a rýmovanou prezentaci zbožného blahopřání;
 • příbuzní (zejména pokud je to tchyně, tchyně, švagrová, svatia) je vhodnější třpytivá karta s množstvím stříbra a zlata - vypadá to bohatě a reprezentativně;
 • mladí lidé se radují z pastýřských, zasněžených starých kaplí, kostelů postavených proti krásné vesnici pokryté sněhem, lesem, horami - čím více je krajina, není vázána na ortodoxní náboženství, hezčí;
 • děti se dotknou andělů a svěží vánoční stromky, koule a pozdravy na pozadí usměvavých zvířat;
 • Snímky neutrální zimní krajiny ocení kolegové ani z nejbližšího okruhu vaší komunikace (a pokud si stále přejí zdraví a pohodu, z „oficiálního“ se stanou vřelé znamení úctyhodné pozornosti);
 • Obrazy Spasitele jsou posílány věřícím (bylo by hezké vybrat si biblické výroky nebo poselství těch nejsvětějších osob jako blahopřání) - váš vztah bude vycházet z nového důvěřivého obratu.

Próza a rým - známky pozornosti

Ne fantaskní, zmatené fráze, ale upřímná upřímnost, impuls - ty jsou oceňovány v krásných pohlednicích na křtu. V jakém stavu, věku by příjemce nebyl, bude spokojen, když na poštu dorazí laskavá slova. Pokud je to próza, je možné takové příklady použít.

(96 )

Dnes je svatý den - křest. Co vám přejete? Tak, že vás láska vašich blízkých, radostné úsměvy vašich příbuzných zahřála. Váš každodenní život bude naplněn světlem, prázdninami - triumfem pozitivního. Nechte všechny potíže a neštěstí obejít váš domov.

***

V den křtu Pána vám upřímně přeji maximální pozitivní a prosperitu, mír a štěstí. Nebuď nemocný, ani duše, ani tělo. Žijte v dobrém stavu a lásce. Hodně štěstí!

***

Na tomto svátku, inspirovaném Božím světem, vám přeji naprosto hmotné výhody: stabilní prosperitu, silný rodinný rozpočet - a duše bude klidnější, což znamená, že je snazší přijít k dobrému a krásnému. Nechť je všechno dobré a ještě lepší.

Pro poetickou prezentaci jsou vhodné krátké kozy a prostorné rýmové linie:

Epifánský svátek svatosti je bohatý,

A jsem rád, že vám mohu poblahopřát k této události:

Živ, jak nám řekl Pán,

A dá vám sílu překonat hněv

Na okolní šedivost, tma.

Nechte dovnitřsrdce milosrdenství svítání -

Nechala světlo jen nechat

Cesta k Bohu je cestou k požehnání.

***

Říká se, že tuto noc

Pán nám dává odpovědi:

Jak projít životem bez hříchu,

Svědomí je tak jasné.

Kéž vám Bůh dá, abyste ho slyšeli,

A křtem, vyjasněte cestu.

***

Zvony zvoní - touha po čase jít,

Všichni se mohou stát křtem,

To, o čem jsem snil - to dopadá.

Pohlednice - trochu příjemných chvil, které tvoří velké pozitivní, dobré a příjemné vzpomínky. Dejte jim navzájem. A může být váš život trochu jasnější.