Layfkhaki s magnety, které překvapí a přesně přijde vhod

Magnety na lednici vypadají atraktivně. Takže chci zvážit každou z nich. Ale proč nepoužívat malé kousky materiálu pro něco užitečného. Navíc existuje několik originálních nápadů.

Kladivo s gravitací

Při práci s kladivem musíte být v blízkosti celé hřebíkovací tyče. Aby nedošlo k jejich dosažení pokaždé, může být do kladiva vložen magnet.

Pozor!

Dřevěný rukojeť je ideální pro experimentování.

Vyrovnávací paměť pro klíč

Pro zakrytí klíče na bezpečném místě nebude možné bez magnetu. Nejprve musíte najít kout. Nejlepší volbou je špatná strana stolu s kovovými podpěrami. Na tajném místě musíte připojit magnet a skrýt klíče.

Pořadí stolů

Pokud potřebujete sbírat papírové spony na jednom místě, můžete použít malý kus magnetu. Stačí jej připevnit na stůl a dát na něj klipy. Nyní budou na jednom místě a v případě potřeby je můžete použít.

Dráty v perfektním stavu

Bylo by žádoucí, aby dráty do stolu nezasahovaly, můžete je uspořádat. K tomu je třeba připravit magnet a několik pružin z kuličkových per. Pružina by měla být ovinuta kolem kabelu a magnet by měl být přilepen k okraji stolu. Nyní budou dráty shromážděny na jednom místě. Je to nejen pohodlné, ale také praktické.

Skladování koření

V kuchyni pro magnety také najít uplatnění. Banky s kovovými víčky se mohou ze skříně pohybovat a zaujmout místo pod policí. K tomu je nutné připojit magnetickou desku na jakýkoliv povrch . Nyní koření nezabere mnoho místa a jejich použití není obtížné.

Pozor!

Pomocí magnetické desky můžete připevnit plechovky na podstavec nebo vytvořit speciální prostor pro skladování nápojů v chladničce.

Neobvyklý šroubovák

Je-li k přístroji připojen malý magnet, bude schopen k němu přitáhnout kovové předměty. Šrouby se snadno upevňují na šroubováku. To umožní mnohem rychlejší dokončení opravy.

Tajemství je v kapse

Hřebíky budou vždy po ruce, pokud do kapsy košile vložíte malý kousek magnetu. Ani přes oděv, kovové předměty nespadnou.

Kravata pro záclony

Pokud jsou v rakvi nějaké nepotřebné špendlíky, můžete pro ně udělat závěs. Nejdříve je třeba vzít pásku a nalepit na ni magnet. Pak byste měli připravit dekorace apřipojte k nim konec pásky. Získáte originální závěs, který bude v každodenním životě nepostradatelný.

Skladování nástrojů

Aby nedošlo k hledání potřebného nástroje v krabici, mohou být umístěny na zeď. Dost na to, aby bylo možné připevnit magnet k povrchu a můžete začít pracovat. Je vhodné vzít si nástroje ze zdi a také se snadno vrátit na místo

Jak sbírat hřebíky z podlahy

Během opravy často nehty padají na podlahu. Jak dlouho a bolestivě pak sbírají. Pro zjednodušení úkolu je třeba vzít krabici, přitlačit na ni magnet a chodit po podlaze. Všechny nehty se vrátí na své místo.

Skladování třísek

Pokud v balení zbývá čip, musí být zakryty. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je 2 malé magnety. Musí být připevněny k obalu a musí být předem zkrouceny.

Jak umýt sklenice

Pokud se ruka v bance nepřehladí a stále ji chcete umýt, můžete vytvořit zajímavé zařízení. K tomu odřízněte kousek houby, udělejte malý řez, vložte magnet.

Věnujte pozornost!

Otvor v houbě musí být utěsněn lepidlem.

Dále musíte házet houbu do nádoby a ze zadní strany řídit magnet na sklenici. To vám umožní snadno vyčistit jakýkoliv kontejner.

Takové jednoduché hacky života budou užitečné v každodenním životě. A co je nejdůležitější, každý je může použít.