Módní a světlé klobouky podzim-zima 2018-2019

S příchodem chladných měsíců byste se neměli oblékat do tupého a ponurého vzhledu. Nástup podzimu - zimní sezóny se snaží aktualizovat skříň, stejně jako další doplňky, které zdůrazňují individuální chuť. Hlavním doplňkem obrazu podzim-zimní sezóna v letech 2018-2019 je módní klobouk moderního stylu.

Je to nejen módní, ale i teplé. Detail zimního šatníku pro ženy stylově zdůrazní soubor jakékoliv složitosti a vytvoří úplný komfort. Na fotografii níže, módní trendy klobouky a varianty pletené čepice se vzory, které mohou být vybrány pro jakékoli oblečení.

Módní trendy

Díky moderním trendům byly vyvinuty modely, které splňují všechny požadavky - vynikající krásu, teplo, praktičnost a snadnost použití. Právě na těchto kritériích si ženy vybírají běžné klobouky. Je velmi výhodné, když příslušenství dokonale ladí s top podzimním a jarním oblečením různých typů a zdůrazňuje vkus svých majitelů. Kolekce moderních designérů představuje originální a jedinečné klobouky pro módní dívky.

Model bini cap

Bínie, které se dříve týkaly pouze sportovních témat, nejsou posledním místem v šatníku pro každý den. Moderní dívky vítají nejen pohodlí, ale i kompletní komfort. Uši by měly být pevně uzavřené. Správně zvolená čepice nespadne a nebude se otáčet na hlavě.

Poznámka!

Přilákejte modely s různými dekorativními prvky. Aktuální klobouky se vzory kamínky, korálky, kameny a ruční výšivky. Hlavní věc je, že dekorace byla v moderování. Blisternost bude zdůrazňovat špatný tón dopravce.

Viz také

Jak natáhnout kožešinu nebo pletenou čepici doma

Výrobky z přírodních materiálů vyžadují náležitou péči a dodržování pokynů výrobce. Kůže ...

\ t

Objemné barety

Francouzský řez baretu je považován za nejelegantnější druh pokrývek hlavy. Podle představ kvalifikovanýchmódních návrhářů, objem se výrazně zvýšil. Tento model je vhodný pro lidi s hustými a dlouhými vlasy.

Jsou vyrobeny ze zhutněné tkaniny, přírodní vlny a také kožešiny. Hlavové příslušenství dokonale zdůrazňuje styl monochromatického svrchního oděvu.

Retro modely z přírodní kožešiny - vždy módní a originální

Kožešinové výrobky nikdy nevyjdou z módy, relevantní je retro styl. Nestandardní modely módních kožešinových klobouků z období podzim-zima 2018-2019 ve vzdáleném ruském stylu učiní obraz ženy jedinečnou a tajemnou. Fotografie módních trendů jsou uvedeny níže, můžete si vybrat vhodnou možnost pro zimní kabát nebo sportovní bundu.

Žena jakéhokoliv věku, barevného typu a postavy učiní stylový kubán vyrobený z kožešiny červené lišky nebo pruhovaného mývala. Pokud se dívka nemá ráda v objemných kožešinových výrobcích, ale přesto chce vyzkoušet něco nového, pak je lepší dávat přednost klasickému klobouku s klapkami na uši, kožešinovou čepicí nebo kapucí s prodlouženými kravaty.

Čepice s falešnými ušima v nové kolekci

Módní klobouky podzim-zima v letech 2018-2019, s výzdobou "uší" z dětských modelů se postupně stěhoval do dospělých. Oni jsou v poptávce v klasickém polokruhovém designu, stejně jako módní trendy s přitažlivými zábavnými zvířaty. Pozorně si prohlédněte fotografii níže, můžete vidět elegantní čelenky pro ženy slavný módní návrhář z USA A. Sui.

Klobouky zdůrazňují styl a ženskost

Klobouky s poli jsou relevantní, když teploměr nedosáhl mínusové značky, ale stále chci chránit hlavu před nárazovými větry. Volba klobouku se provádí na základě vzhledu a tvaru. Návrháři doporučují procházení kolekcí Lanvin, Armani, Chistian Dior, Dolce & Gabbana. Níže uvedený přehled vám pomůže zachytit podstatu a vytvořit si obrázek v elegantním klobouku.

Poznámka!

Podle stylistů klasiky - nejlepší volba. Stojí za to věnovat pozornost produktům, které mají podobnost s pánskou šatní skříní. Toto příslušenství bude klást důraz na každý oblek.

Návrat stylových čepic k módě

Místo ženského klobouku doporučují stylisté vynikající alternativu - aktualizovanou čepičku. V minulosti sbírky byly modely s ostrými hroty a velkými kamínky. V současné době je první místo obsazeno klobouky v moři nebo vojenskými styly. Kolekce od Dior a Chanel ponořují módy v 60. letech, kdy více než polovina slabšího pohlaví měla v šatníku pánské čepice.

Veil - tajemně romantická novinka kolekce podzim-zima 2019. V minulých stoletích schovala tajemství ženského šarmu a byla ideální pro večerní akce. V moderním světě, závoj nebude kazit jak klasické a sportovní příslušenství.

Délka a dodatečná výzdoba je nastavena podle vlastního vkusu a osobních preferencí. Nová sezóna nabízí minimálně krátké závoje a sítě, které zcela zakrývají obličej.Další výzdobou mohou být korálky, jemné květy, peří ptáků.

Viz také

Dámské spodní polstrované kabáty zima 2018-2019: módní trendy, nové položky, fotky

Každá moderní dívka by měla mít v šatníku kabát. To je univerzální věc, která se hodí jako ...

Současné modely pro někoho nad 50 let

Ženy, které mají více než 50 let při výběru modelu čelenek, dodržují následující kritéria: být vždy v trendu a zdůrazňovat svou individualitu jako módní doplněk. Klasické modelové klobouky na tento problém navždy zapomenou. Styly a barevná paleta módních klobouků podzim-zima 2018-2019 rok získávají hybnost s příchodem každé nové sezóny. Jsem potěšen mou rozmanitostí výrobků z plsti, kůže, veluru a kožešin.

Jak vybrat správný strop

Chcete-li vytvořit ideální a atraktivní obraz, musíte vědět, který model si vybrat pro sebe, co věnovat pozornost prvnímu a kde začít. Stylisté doporučují začít s určením typu obličeje a barvy očí.

Například pokud má obličej hlavní rysy, pak by volba víčka měla mít:

  • vzory masivních prýmků nebo bičíků;
  • guma, pletená na velkých jehlách;
  • vzory ve skandinávském tématu.

Majitelé oválné tváře v tomto případě jsou šťastné ženy, které budou ideálně vyzdobeny jakýmkoliv modelem, hlavní je rozhodnout o barvě. Zástupci slabšího pohlaví s kolemtváře musí co nejvíce otevírat čelo. Model musí být podlouhlý, aby mohlo být příslušenství odsunuto stranou nebo nakloněno dozadu.

Poznámka!

Pro obličej s výraznými lícními kostmi je ideální sportovní klobouk s malou klopou, ale s velkoplošným dekorem. Barevný odstín by měl být kombinován s očima. Jemné barvy béžových nebo broskvových odstínů budou vyhovovat krásám modrých očí.

Pastel barevná schémata jsou vhodná pro ženy s šedýma očima, například citron, světle růžová, slonová kost. Hnědé oči se hodí do bohatých barev: atraktivní tyrkysová, intenzivní ultramarínová nebo azurová.

Přečtěte si také

Jak uvázat límec snood, kruhový šátek s pletacími jehlicemi: vzor

Snud - módní doplněk, který doplňuje oděvy podzimu a zimy. Stále můžete slyšet taková jména Snuda jako svorka, ...

Módní modely pánských klobouků

Zimní sbírky potěšují nové myšlenky a silnou polovinu lidstva. Stylová designová řešení, stručné ručně vyráběné dekorační prvky, stejně jako světlé barvy.

Na týdenní módní přehlídce v New Yorku bylo představeno nejtypičtější příslušenství, včetně čepiček na čepice s velkým množstvím v zadní části hlavy. Tato věc je opravdu praktická, pokud jde o ponožky. Kromě toho je perfektním doplňkem pro všechny typy svrchních oděvů.

Ne bez pozornostipravidelné střihané pánské čepice, obepínající obvod hlavy, zdobené světlými potisky, firemní loga nebo vzory v diskrétních barvách. Pletené klobouky mohou mít další dekorace - bambule. Tento prvek dekoru harmonicky vypadá s texturovanými vzory přímek a pravidelných kosočtverců.

Modely pokrývek hlavy z úpletu a kašmíru s přírodními kožešinovými pomsami neztratily svůj význam. Pro univerzální modely používají objemovou srst lišek, polární lišku, mýval. Dekor by měl být natřen ve stejné barvě jako čepice, v některých případech je ponechán ve své přirozené formě.

Čepice s manžetami mají nejen krásný vzhled, ale jsou také praktické. Univerzální model s kontrastním dekorem na klopě harmonicky doplní jakýkoliv vzhled.

Gumové čepice jsou stále v módě. Největší poptávkou je anglické páření. V jeho jádru, není složité, ale originální a krásný vzor je dekorace pro klobouky a stylové čepice, které vypadají elegantní s kabátem strih.

Dosud nejsou barety obzvláště populární, ale v nadcházející sezóně je tento prvek šatníku obzvláště důležitý. Sbírka nové sezóny nabízí dobrou náhradu za barety - čepice z široké škály materiálů:

  • přírodní a ekologická kůže;
  • zhutněná vlněná příze;
  • kožešiny různých zvířat.

V období podzimu a zimy v letech 2018–2019 se v tomto trendu vyskytují různé objemové pleteniny,Stylisté zavedli do pánského šatníku. Zvláštní pozornost je věnována módním čelenkám. Styl pletených modelů pro muže - protáhlé čepice z hladké nebo pevné příze. Módní čepice bude výborným doplňkem k kožešinové bundě nebo bundě. Varianty s níže uvedenými schématy vám pomohou propojit výrobek sami.

Pletené klobouky

V chladné, módní pletené čepici dlouho zabírá důležité místo v šatníku každé ženy. Moderní průmysl poskytuje obrovský výběr klobouků. Liší se od sebe ve stylu, tvaru, materiálu a technice, na kterých jsou uzávěry vytvořeny.

Klobouky plní velmi důležité funkce, jako je ochrana před chladem, větrem a jinými nepříjemnými rozmary přírody. Přinášejí dojem, že obraz je stručný, a zároveň doplňuje zajímavé detaily a módní trendy.

Téměř každý model čepice může být spojen s jehlami, hlavní je vybrat popis s diagramy. Hlavní trendy sezóny podzim-zima 2018-2019 jsou klobouky, čepice, klapky na uši nebo tzv. „Přilby“ s trojrozměrným vzorem. Nosí se šátky a rukavice bez prstů, za předpokladu, že design příslušenství je stejný. Hodí se pod kabát a pod kabát.

Viz také

Jak umýt kožešinovou čepici: účinné metody doma

Kožešinové klobouky z přírodního materiálu přitahují prach, který se hromadí na vnitřní straně základny. Do ...

Nové současné trendy

Nová sezóna je bohatá na širokou škálu stylů čepice příze pro ženy. Funkčnost, tepelná ochrana a ochrana před povětrnostními vlivy budou kombinovány s původním designem. Čepice se mohou mezi sebou lišit barvou, tvarem, dekorem a technikou. Pro většinu typů vzhledu je snadné vybrat si vhodný módní doplněk s přihlédnutím k věku a základnímu stylu šatníku.

Nejoblíbenější destinace roku 2018-2019 jsou obchodní, romantické a příležitostné styly. Předpokládá se, že s pomocí baretů a pokrývek hlavy, jako je turban, bude návrat do ženskosti, který může být spojen s pletacími jehlami podle popisu se vzorem. Megapolis diktuje svou vlastní módu, takže si vybere ve prospěch pohodlných a stylových klobouků. Toto příslušenství bude vyrobeno viskózní nebo jemné, doplněné prolamovanou vazbou nebo vzorem s jasnou geometrií.

Styly a modely

Hlavním trendem zimy 2018-2019 je trend městského stylu. Víčka příze těsně přiléhají k hlavě a nitě mohou mít různou tloušťku. Tyto styly jsou dobré pro jejich univerzálnost, protože jsou vhodné pro všechny typy osob. Očekává se, že na vrcholu popularity budou prodloužené klobouky, vyrobené hladké viskózní, s minimálním dekorem.

Alternativou k této možnosti by bylo párování, které by směřovalo podél nebo napříč. Stojí za to se seznámit s hlavními odrůdami:

S ušima

Toto příslušenství vypadá velmi stylově apůvodně vždy přitahuje pohledy. Z tohoto důvodu stojí za to vybrat mladé dívky.

S hledí

Tento model se znovu narodil. Ve vzhledu, pletená čepice, doplněná o hledí, se podobá čepici, takže se dobře hodí pro elegantní metropole styl luk nebo sportovní vzhled. Tato příslušenství je nejlépe doplněna džíny a boty.

Objemové uzávěry

Tyto módní doplňky mohou být také spojeny s pletacími jehlicemi, pokud najdete podrobný popis systému. S pomocí objemu se vytvoří uvolněný obraz, pocit pohodlí se neztratí. Víčko může být spojeno „víčkem“ ve formě punčochy, nebo jednoduše prostým úpletem bez ozdob a ozdob. Tento náhlavní souprava dokonale zapadá do sportovního stylu nebo příležitostného.

Snudy

Novým módním trendem budou přehozené klobouky pro ženy doplněné krajkou nebo geometrickými vzory. A také snoods zdobí knoflíky nebo brož. Módní čepice podzimu a zimy v letech 2018-2019 jsou prezentovány s různými možnostmi, můžete si je vybrat pro jakékoliv svrchní oděvy. Níže uvedené fotografie vám pomohou s výběrem a popisem schématu, abyste produkt sami spojili.

Kapora

Podobné klobouky dokonale korigují estetiku obličeje, takže jsou opět velmi populární. Některé modely mají navíc tkaničky, které lépe chrání uši a krk před větrem. Je vhodnější nosit čepici jako součást romantického nebosportovní obraz.

Romantický baret

Neexistují žádná omezení pro nošení takové pokrývky hlavy - je ideální pro ženy různých věkových kategorií. Můžete si vybrat baret, který je výstižnější nebo příslušenství podobného typu se závěsy. Samozřejmě, že to trvá nejvíce ženský romantický styl.

Čepice s pompou

Pompony často doplňují pletené klobouky. Mohou být vyrobeny z vlny nebo nití, malé a velké. Rozhodnete-li se pro tento model, musíte vzít v úvahu celkový styl skříně a věk.

Turban

Módní doplněk turbanů učiní obraz elegantnějším, může být také pleten. Ideální pro ženy starší 50 let. Aby byl obraz úplný a harmonický, je turban doplněn stylovým a originálním příslušenstvím.

Trend hladkého přechodu barev z jednoho na druhý se stává relevantním. Kromě přechodu gradientu jsou stále žádány monochromatické a kombinované typy černobílých i šedých.

Vzory a dekory

V nové sezóně se stávají populární velké páření, složité ozdoby a prolamované copánky. Jsou skvělé pro každodenní nošení a jako slavnostní volba - nejčastěji se používají v produktech s velkým objemem.

Čísla se systémem se mohou lišit svou složitostí. Šišky zdobené diamanty nebo vzory, bude klást důraz na dobréhosteska nálady. Nejjednodušší odrůda je považována za reliéfní vzor „anglická guma“ se vzorem nebo skromnou verzí „šátkové ligatury“. Novinkou letošního ročníku byla kresba „Asijská špička“ A také skutečný vzor, ​​ve kterém jsou nitě tkané v různých odstínech, se nazývá "žakár".

Další novinkou sezóny je dekorace klobouků s elegantními knoflíky z plastu, dřeva nebo skla. A také na příslušenství lze vyšívat v romantickém stylu, kromě kterého se používají kamínky a flitry.

Níže jsou uvedeny vzory s diagramy. Po výběru vhodné varianty je snadné pletit módní klobouk na podzim-zimní sezónu 2018-2019.

Módní klobouky jsou navíc zdobeny různými korálky nebo kameny v podobě velkého příslušenství a jsou také vyšívány korálky. Pro zdůraznění složitosti vzoru je čelenka vyrobena v omezeném měřítku a v jednodušší podobě.

Poznámka!

Současné modely čepic mohou být zdobeny kožešinou. Pro retro styl, který je opět populární, se používají šperky jako originální brože. Výrobky ve tvaru helmy jsou zdobeny pompoms.

Materiály

Pro pletení můžete upřednostnit přízi s různým složením. Výběr materiálu závisí na několika podmínkách: počasí, styl oblečení a sezóna. Pokud vezmeme v úvahu faktor tloušťky, pak silnější příze je vhodnější pro zimu.

Moderní ženy módy systematicky doplňují svéšatníkové doplňky. Vzhledem k nízkým nákladům na módní klobouky lze pro svrchní oděvy vybrat několik kusů. Módní trendy pokrývky hlavy kolekce podzim-zima pro ženy z let 2018-2019 lze vidět v poskytovaných video a fotografických sbírkách.