Nakupování za fixní cenu - 15 nejlepších produktů pro domácnost

„Fixní cena“ - obchody s pevnými cenami za zboží. Od okamžiku otevření byla cena stejná, absolutně pro celý produkt, ale nyní je jiná. Nicméně, můžete si koupit nejlepší produkty pro ekonomiku za velmi nízkou cenu.

Kontejner se zámkem - cena 99 rub.

Kontejner je jistě užitečný pro pečující hostesku. Odolává mrazu, může ohřívat potraviny v mikrovlnné troubě a díky hermeticky uzavřenému víku se tekutá potrava nerozlití.

Lepidlo - cena 55 rub.

Velmi užitečná věc pro domácnost, spolehlivé lepení naprosto všeho. Ideální pro vyšívání a maléopravy.

Důležité!

Samozřejmě to není profesionální nástroj, ale na základě přezkumu jsou spotřebitelé spokojeni.

Japonská houba - cena 55 rub.

V běžných obchodech stojí takovéto žínky od 500 rublů. Neobvyklý produkt je, že může být rozšířen a bude vypadat jako ručník. Když se složí, žínka se promění v malou sponu.

Kyslíkové bělidlo „Persol“ - cena 18 rub.

Mnohé ženy v domácnosti dávají přednost odstranění starých skvrn drahými prostředky, aniž by věděly, že je Persol odstraní mnohem lépe a rychleji. Nejenže bojuje se znečištěním, ale také bělí. Bělidlo neobsahuje chlor, proto působí na látku pečlivě.

Vakuový obal na oblečení - cena 51 rub.

Ve srovnání s cenami lokality Aliexpress je to mnohem levnější. Stejný balíček, objednaný z Číny, bude stát 90 rublů bez dodání.

Tip! Stačí, když do ní vložíte věci, zavřete a evakuujete vzduch, můžete vysát. A můžete jít na výlet. Balení dokonale šetří místo ve skříni nebo ve skříni.

Nafukovací polštář - cena je 55 rublů.

Polštář je pohodlný pro někoho, kdo je často na dlouhých cestách. V letadle, ve vlaku nebo v autě si ho položte na krk a nebudete se bát krční osteochondrózy.

Viskózové ručníky BonHome - cena od 50 rub.

Ručníky dokonale absorbují vlhkost, jsou pohodlné a praktické. Skvělé pro úklid domu. Jsou vyrobeny zhustý, vysoce kvalitní materiál, který neopustí klky. Snadno se od sebe oddělují.

Pohodlná paleta pro boty - cena 99 rub.

Dostatečně užitečný předmět pro dům, který bude udržovat chodbu v čistotě, zejména v deštivém a špinavém období. Vyrobeno z plastu, může pojmout 3 páry obuvi pro dospělé a 1 dětskou školku, lze ji použít také jako zásobník na květiny. Velmi snadno se čistí.

Úložná schránka s přepážkami, 30x30x10 cm - cena 99 rub.

Pořadatel je ideální pro ukládání drobných předmětů. To může ubytovat dětské věci, spodní prádlo nebo ponožky. To pomůže nejen ušetřit místo ve skříni, ale také obnovit a udržet pořádek.

Kbelík na prací prostředek - cena 69 rub.

Plastová nádoba s rukojetí má těsně přiléhající víko, takže prášek a ostatní saponáty, které jsou na něm složené, nebudou vlhké. Objem nádoby je 6 litrů.

Kontejnery na sypké produkty - cena 55 rub.

Kontejnery pro sypké produkty jsou ideální pro skladování soli, cukru, těstovin a obilovin. Kompaktní forma ušetří místo v kuchyňské skříni. Dispensery dostupné na krytu poskytují další pohodlí při používání.

Klipy na ručníky - cena 55 rub. pro sadu 8 kusů

Praktické věci pro zavěšení ručníků, zejména jako hostesky. Jsou vyrobeny z odolného a odolného materiálu. Klipy nepoškozují tkaninu a nezanechávají stopy po zubech.

Důležité!

Rozmanitost barevných odstínů umožní vyzvednout si každý ručník.

Plastová ramínka, sada 6 kusů - cena 99 rub.

Ukazuje se, že jeden závěs stojí méně než 100 kormidel, což je dost odpovídající cena za takový výrobek. Samozřejmě, těžké věci na nich ne visí, ale na košile a šaty fit.

Sada bitů, 20 ks. Se šroubovákem a adaptérem - cena je 55 rublů.

Velmi užitečná věc pro domácnost, která je v domě vždy užitečná. Obyčejný člověk nemusí utrácet peníze za drahý nástroj, aby ho mohl používat 2-3krát ročně. Souprava vám pomůže ve správný čas.

Slepý pro koupelnu - cena 55 rub.

Je to naprosto nedůležité, taková opona bude stát 500 nebo 1000 rublů, po maximálně 6 měsících se stále změní na špinavý hadr, tak proč přeplatit? Samozřejmě, že někdy může být odstraněn a omyt, žehlit, ale proč, pokud si můžete koupit 7-8 záclony pro stejné 1000 rublů a měnit je každý měsíc.