Nápady na zdobení bot na ples (foto)

Byli putování při hledání jména obuvi, které se nejvíce líbí, a nemohl najít ten správný? Pak je čas pohrát se s tím, který již existuje. Nabízíme vám několik mistrovských kurzů, které pomohou běžným botám vyrobit mistrovské dílo a proměnit ho v možnost designu.

Soustružení sandálů na návrháře ve stylu Miu Miu

Miu Miu styl - umožňuje dívce cítit se nadřazeně ostatním. Nosit takové boty, jako byste se stali Popelkou. Chcete-li takový produkt je poměrně jednoduché, ale je zaručeno, že se objeví luxusní boty, které budou závidět všechny přítelkyně.

Chcete-li začít, potřebujete následující materiál:

 • boty samotné. Může být stará, ale je nezbytné, aby byla na vysokém podpatku;
 • kamínky různých velikostí;
 • lepidlo, se kterým můžete lepit kamínky;
 • pinzety nebo jiné prostředky, pomocí kterých bude možné z krabice vyjmout kamínky a připevnit na lepidlo;
 • víko, můžete použít i talířek;
 • Pro manipulaci s krystaly jsou zapotřebí kleště.

Pozor!

Kleště se vyžadují pouze tehdy, jsou-li krystaly v kovuúchyty. Pomocí kleští bude možné je uvolnit, aby mohly být později zasazeny na lepidlo.

Transformace obuvi s krásným a stylovým, bude produkovat podle algoritmu:

 • extrudovat lepidlo na pohodlný povrch. Můžete ho připravit na talířek, který je připraven předem;
 • za použití pinzety položte kamínky do lepidla plochou stranou;
 • pasta s lepidlem upevněná na správném místě. Pokud jsou kamínky velké, pak je nejlepší je připojit k místu, kde se nachází pata na botě. Všechny velké kamínky se drží na patě;
 • postupné snižování velikosti drahokamu by mělo klesat.

Pozor!

Při lepení kamínků zůstanou mezery. Mohou být naplněny velmi malou straziki. Kromě toho, pokud je povrch kamínků malý, je použití párátka dobré. To umožní, aby lepidlo bylo aplikováno v minimálním množství na povrch tak, aby se neroztáhlo podél paty.

Háčkování bot

Další mistrovská třída je určena výhradně pro ty, kteří mohou háček použít. Chcete-li dát svým starým botám druhý život a získat nové boty, budete potřebovat:

 • přadeno nitě, můžete si vybrat libovolnou barvu. Objem přadena, asi 90 gramů, ale strávený na obou botách bude mnohem méně;
 • hák, který bude vhodnější pro práci. Lepší, pokud bude číslo 3,5;
 • švec obuvník - zařízení, které má hák na konci;
 • transparentní lepidlo.

Pozor!

Pro háčkovací obuv je lepší použítumělé semišové suroviny. Je lepší v piercingu a práci s ní docela snadno.

Na začátku práce je nutné vytvořit otvory podél horního okraje obuvi a blíže k podešvi. Díry lépe dělat co nejčastěji. Po blikání všech bot dostanete nový povrch, který bude skvěle vypadat.

Šijte tak, aby tkanina nepronikla. Uvnitř bot by neměly být uzly nebo nitě.

Tuto práci lze provádět také podle vzoru háčkování. Chcete-li to provést, jednoduše vyberte schéma, které se vám líbí více.

Boty od Valentina Yudashkina

Sotva existuje žena, která by mohla říct, že nechce mít boty od profesionálního návrháře ve své kolekci bot. Zvláště pokud je to Valentin Yudashkin. Kup si je nemůže každý, a proto doporučujeme, abyste si vyrobili vlastní boty, ale velmi podobné těm, o kterých jste snili.

K tomu budete muset řezat tkaninu, nejlépe šifon nebo tenký materiál, na malé kousky. Ve formě by se měly podobat čtverci, ale není nutné to dělat podél pravítka. Výsledné čtverce otočte běžným perem nebo tužkou. Na povrchu kapání bezbarvé lepidlo. Držíme se běžných bot.

Po všem, co je suché, se i ty nenápadné sandály změní v originální boty, které budou hezky nosit.

Sandály s koženými střapci

Jít na stránku slavných módních bloggerů, můžete najítmnoho zajímavých věcí. Mnozí z nich se chlubí, že mají sandály se střapci z čisté kůže. Ve skutečnosti je snazší vytvořit takové boty.

Vytváření kartáčů bude vyžadovat kousky kůže. Jeden okraj musí být vyříznut na malé proužky, pak navinut do trubky a přilepen průhledným lepidlem.

Upozornění: kartáč je připevněn k popruhu na boty, takže nezapomeňte přilepit popruh při jeho výrobě. Poté, co hotový výrobek jen navlečený na povrchu popruhu a nové boty s módní střapce připraven.

Můžete také připojit boomes na sandály. Ale to je jen v případě, že plány nosit na pláži.
Poté, co jste vytvořili svou sbírku obuvi, budete prostě nádherní a každý den nebude žádná otázka, na co si vzpomenete.