Nápady originálních dárků pro dívku na Nový rok 2019

Novoroční atmosféra je již ve vzduchu, regály obchodů přetékají různým zajímavým zbožím, z něhož oči zákazníků běží v různých směrech. A samozřejmě, v předvečer jejich milované pohádkové dovolené, většina mladých lidí zběsile začíná přemýšlet nad otázkou, která se jich týká: co mám dát své přítelkyni na Nový rok? Pokud jste jedním z takových „hledačů dárků“, měli byste se určitě seznámit s textem tohoto článku, kde najdete nápady na originální a levné dary na polovinu.

Jaké překvapení můžete dát dívce?

Pokud vám vaše výdaje neumožňují uskutečnit vaše plány (například chcete dát milované auto), pak je pro vás velmi dobrá volba - zařídit pro ni překvapení, udělat to, co nečeká. V tomto případě si polovina pravděpodobně nepamatuje, že by chtěla dostat náhrdelník nebo kožich.

Přečtěte si také

Nejlepší nápady na dárky pro dítě na Nový rok 2019

Každé dítě na planetě čeká na nástup zimních prázdnin. Je to v těchto dnech, že najde nejžádanější pod stromem ...

Možnosti neobvyklých překvapení:

 • Existují muži, kteří dávají své oblíbené ženy (matka, přítelkyně, manželka, babička, sestra) k odpočinku předslavnostní oslavu, která vám umožní strávit celý den v kuchyni, krájení salátů a pečení kuřete? Možná je jich jen málo. Proto je pro vás dobrý nápad. Pošlete svou přítelkyni, aby se bavila 31. prosince, ať má čas dokončit všechny své obchody před nástupem roku 2019 a připravit si celý sváteční stůl sami, ozdobit byt a rozsvítit světla na vánočním stromku. Vaše polovina na tento dar nikdy nezapomene.

 • Snižte ji na míč. Zní to divné? Je to možné. Ale jaká dívka nemá sen být princeznou na jeden den, oblékat si krásné šaty a tančit celou noc se svým princem? V mnoha městech, před Novým rokem, tam jsou stylistické míče, na které není těžké se dostat. Vše, co potřebujete, je být galantní a zdvořilý po celý večer a srdce vaší poloviny bude znovu dobýváno.
 • Dejte své milované své ruce a srdce. Pokud jdete na tento krok, pak jste pravděpodobně již zvážil a myslel na všechno, takže dělat nabídku na Silvestra je velmi romantická volba. Prsten, který se objevil ve sklenici šampaňského, jistě překvapí a dotkne se vaší poloviny.

Pozor! Překvapení vždy dělají dívky znovu jako dívky, které mají balóny a se zavázanýma očima ukazují něco velmi zajímavého.

Romantické dárky

Pokud stále hledáte dívku na Nový rok, pak je tento seznam určen pro ty, jejichž poloviny jsou zvláště romantické a něžné povahy. Ne všichni chlapci a muži milujídělat překvapení, takže si mohou koupit něco nekonečně sladké a levné pro svou přítelkyni.

Jaké dary lze učinit:

 • Věčná růže ve skleněné baňce. Toto znamení věčné a nehynoucí lásky vás bude stát asi 3000 rublů, ale bude trvat dlouho a bude vždy připomínat vašemu milovanému, že vaše srdce patří jí.
 • Teplá pyžama. Muži obvykle takové dary dělají jen zřídka, ale ve skutečnosti takové znamení pozornosti ukáže vaší přítelkyni, co si myslíte o jejím pohodlí a pohodě. Navíc to nebude stát draho, můžete si udržet v rozmezí 1000-2000 rublů, ale vaše polovina bude určitě potěšena.

 • Dej jí píseň. Tento dar nenese žádnou hmotnou hodnotu, ale je naplněn neuvěřitelnou láskou a něhou. Dobře, pokud víte, jak zpívat, ale pokud vás příroda neobdarovala tímto talentem, pak nebuďte ve spěchu, abyste se rozčílili, protože to, co bylo učiněno ze srdce, nemůže být nikdy vystaveno těžké kritice, a zejména kritice blízké osoby. a všechny své úsilí.
 • Sbírejte sladký dárek. Má vaše přítelkyně často zakázáno jíst další kousek dortu, protože se bojí, že se bude zlepšovat a přestane být krásná ve vašich očích? Uspořádej jí malou dovolenou. Nebuďte líní jít nakupovat, cukrárny a obchody, pokryté sladkostí, a vybrat si milované radosti z vaší poloviny. V průměru bude takový dar uvolněn na 1000-2000 rublů a vaše dívka jistě zůstane plnápotěšen.

 • Jděte do válce. Co by mohlo být romantičtější než bruslení na ledě, jemně se drží za ruce? Vánoční čas - to je ten správný čas se dostat na bruslích, a vaše dívka pravděpodobně dlouho o tom sní, ale bojí se nabídnout, čeká na vaše selhání. Bude si přesně pamatovat tento dar a bude si ho pamatovat mnoho let.
Viz také

Originální nápady na dárek pro nový rok 2019

Pro mnohé je Nový rok 2019 magickým svátkem, takže na tento svátek si každý přeje získat zvláštní ...

Zajímavé!

Romantické dárky vždy předpokládají, že dáváte kus své duše, a proto jsou považovány za nejteplejší a nejúprimnější. Ne vždy představují něco hmatatelného, ​​ale rozhodně vytvářejí vzpomínky, které žijí navždy.

Pro informaci!

Růst uvedený v prvním odstavci zůstává v původní podobě až do 5 let.

Originální dárky

Myslíte si, že vaše dívka opravdu potřebuje neobvyklý dárek, protože je to ta nejneobyčejnější osoba, kterou znáte? Pak byste měli věnovat pozornost níže uvedenému seznamu.

Jak můžete překvapit svou spřízněnou duši:

 • Novoroční focení.

Možná, že jste si přečetli první položku v seznamu, domnívali jste se, že takový dar by zasáhl váš rozpočet hodně, ale ve skutečnosti můžete najít fotografie za úplně jiné ceny. InVětšinou, náklady na tuto službu začíná od 2000 rublů, ale pokud najdete dobrého fotografa, ale prakticky žádné pracovní zkušenosti, pak budete mít štěstí vyjednávat s ním až do nižší mzdy.

Viz také

Levný a originální dar příteli na Nový rok

V předvečer nejvýznamnější zimní dovolené mnoho dívek a žen často neví, co dát svému blízkému příteli ...

 • Vstupenka na koncert své oblíbené kapely.

Pokud se vaše polovina často vrhá do sebe, rozpouští se do hudby, pak to jistě potěší lístek na koncert umělce nebo kapely, kterou jí zbožňuje. Takový dar vám všechno řekne. Nebude jen způsobovat skutečné emoce ve vaší přítelkyni, ale také ukáže, že ji vždy pozorně posloucháte, znáte ji a pamatujete její preference. Cena bude záviset na popularitě skupiny nebo interpreta, místa atd.

 • Pet.

Pokud vaše zasněná polovina dlouho snila o tom, že se objeví ve svém vlastním nebo ve vašem obyčejném domově nějaká malá přítelkyně, pak můžete bezpečně splnit její přání. Malé kotě nebo přátelské štěně s lukem uvázaným kolem krku nemůže pomoci, ale dotknout se milence.

Kromě toho vás tento dar nemůže stát ničím. A vy nejen nezaplatíte za to, abyste radosti své milované, ale také opravdu dobrý skutek, pokud si vyzvednout a opustit budoucí člen vaší rodiny. Ale pokud chcete koupit čistokrevné zvíře, pak cena dárkubude záviset na plemeni, které si vyberete, a na různých regálích (včetně rodokmenů) zvířete.

Původní dary jsou vždy těžké vymyslet, pokud vám vaše finance neumožňují překvapit milovaného milovníka padáku, večeři na střeše nebo jízdu kočárem. Ale pokud využijete výše uvedených možností, určitě se neztratíte s volbou novoroční dárek.

Praktické dárky

Pokud vám nepřijdou překvapení, romantické dary a originální způsoby blahopřání, pak otázka, co dát dívce nový rok 2019, je pro vás stále relevantní. Nejjednodušší možností, jak jí poblahopřát a nejednat špatně, je dát jí něco, za co bude jistě ráda, že chce, a to, co dlouhodobě naznačuje.

Viz také

Nápady na dárky pro nového roku 2019

Žádný svátek nemá tolik magie a tajemství jako nový rok. Jeho útoky netrpělivě očekávají ...

Poznámka!

V těchto případech nemusíte zápasit se svými myšlenkami, kde získat kotě, co miluje vaše přítelkyně a jakou píseň zpívá. Takové dary vám jistě dobře poslouží a vaše spřízněná duše.

Zvažte několik typů dárků, které si jistě bude vaše přítelkyně užívat.

 • Dárkový certifikát do obchodu, ze kterého je vaše dívka blázen.

To je vždy výhra. Snad tento dárek nemůžete ukázatvaši originalitu nebo jasně vyjádřete svému milovanému, že vidíte různé jemnosti své přírody a všimnete si všech těch maličkostí, ale určitě ji potěšíte a necháte ji, aby si vybrala, co chce dlouho přijímat. Proto, s cenou zde, všechno je také mnohem jednodušší. Stačí si koupit certifikát na částku, kterou máte.

 • Telefonní příslušenství.

Zvláštní volba? Ve skutečnosti je volba zcela zřejmá. Lidé v 21. století mají tendenci často ztrácet sluchátka, nabíjet, rozbít ochranné brýle telefonů a měnit kryty. To platí zejména pro dívky, které jsou nepřítomné a nepozorné.

Pokud do poloviny darujete sadu chybějících doplňků, určitě zasáhnete cíl. Tento dárek nebude přesně shromažďovat prach na polici, a nebude použit pouze jednou, jako je působivá romantická večeře.

Kromě toho, váš milovaný bude neustále myslet na vás a pamatovat s laskavým slovem, protože bude používán denně. Pokud zvolíte tuto možnost, nemůžete se obávat ceny, obvykle tyto dary nepředstavují přehnané částky.

 • Oblíbená kosmetika.

Vyberete-li tuto metodu gratulace, můžete si být jisti, že otázka: "Co dát dívce na Nový rok 2019?" Pokud víte, co vaše polovina používá každý den, pak můžete snadno vyzvednout celou sadu svých oblíbených kosmetiky pro ni, na které se prostě nemůže radovat. Ale jestli vynevíte, pak nemáte důvod se vzdát.

Jen tiše pohled na její kosmetickou tašku, vezměte pár záběrů a jděte rovnou k prodejci-konzultantovi, který jistě vyzvedne všechny nástroje, které potřebujete. Je těžké říct, s cenou, protože částka vašeho dárku bude záviset na počtu rtěnky, krémy, štětce, atd., Které si vyberete, a na značce, kterou vaše milovaná používá.

Vždy však můžete najít cestu ven. I když vaše přítelkyně používá drahé kosmetiky, podívejte se na množství, ale na kvalitu. Kupovat je lepší než jedno dobré, o čemž svědčí její prostředky, než spousta různých položek nesrozumitelného složení a výrobce. Věřte, že vaše srdce dámy to jistě ocení, a vy budete moci udržet v množství, které máte k dispozici.

 • Oblečení.

Zní to jako obtížné a neprůchodné hledání, ale pokud tuto možnost využijete, otázka, co dát dívce nový rok 2019, bude pro vás uzavřena. Ve skutečnosti, téměř všechny dívky zbožňují nevědomí, jako je aktualizovat svůj šatník, je důležité, aby se vždy objevily v nových šatech a vypadají skvěle.

Proto, aby vaše milované nové šaty nebo sukně je skvělý nápad. Pokud si myslíte, že volba něčeho pro vašeho milovaného je prakticky nemožná, pak jste hluboce mýlí.

Poradenství!

Nezapomeňte na stávající prodejní asistentky, kteří budou moci chytit styl vašeho milence, pokud jim ukážete pár fotek. Nejlepší ze všehoVyberte si dárek, kde se vaše přítelkyně obvykle obléká. S největší pravděpodobností to prodejci již znají a budou schopni pomoci nejen s výběrem věci samotné, ale také s velikostí.

Pokud jde o cenu, zde bude pro vás snadné splnit vámi přidělenou částku. Silvestrovské slevy vám pomohou najít perfektní věc od roku 1500 (možná levnější). Vše záleží na velikosti peněženky a na započítané částce.

Praktické dary jsou vždy dobrou volbou, která vás nebude celý prosinec přemýšlet o blahopřání tvému ​​milovanému. Ten vám umožní koupit dárek i v poslední chvíli a ještě zasáhnout cíl, s hádáním s volbou. Tyto dárky navíc nevyžadují globální náklady a potěší vaše blízké.

Pokud si tedy přečtete tento článek, pravděpodobně jste se rozhodli věnovat dívku na Nový rok 2019. Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že bez ohledu na to, zda se rozhodnete potěšit svou polovinu překvapením nebo romantickým pozdravem, originálním nebo praktickým darem, nejdůležitějším Dej všechno ze srdce, upřímně chceš přinést radost svému milovanému malému muži a znovu připomenout, jak jsi k němu drahý.

Nový rok je časem zázraků a magie, takže dávejte dívkám magii a světlo, dávejte jim úsměvy a polibky. Nechte je věřit, že tento svátek je opravdu báječný a úžasný.