Nejlepší způsob mytí oken a oken

Prach a skvrny na oknech obtěžují hostesky a kazí dojem jakéhokoliv interiéru. Nyní není třeba se uchýlit k populárním metodám, protože pomoc s výrobky na mytí skla, která je široká škála, která je prezentována na regálech obchodů, pomáhá zvládat tento problém. Aby nedošlo k experimentování, měli byste si poslechnout rady žen v domácnosti, které měly čas vyzkoušet si spoustu tekutin a najít nejlepší možnosti.

Zástupci masového trhu

Nejspolehlivější spreje, které umožňují rychle a účinně zvládnout úkol, se dostaly do hodnocení nástrojů pro domácnost. Obsahují ve svém složení povrchově aktivní látky a alkoholy, které odmašťují a odstraňují nečistoty bez zanechání skvrn. Nelze je však klasifikovat jako neškodné, protože v roztocích jsou přítomny chemické vůně.

Homestar získal první místo mezi myčkami pro domácnost. Kvalita této málo známé značky překračuje náklady a mezi recenzemi není ani jeden negativní. Důvodem je především levnost výrobku.Mezi výhody spreje :

 • nákladová efektivnost;
 • žádný rozvod;
 • nejnižší cena na trhu;
 • odstranit mastné stopy;
 • velký objem - 750 ml.

Druhé místo je právoplatně vlastněno produktem Henkel Clin Window, který je dodáván s příchutí jablek,pomeranč a citron. Je nejoblíbenější na trhu a těší se hosteskám nejen svou efektivitou, ale také s takovou novinkou jako sklopné víko se sítí, které vám umožní získat hustou pěnu, která neprotéká, ale pomalu se plazí. To významně snižuje spotřebu tekutin, ale také snižuje kvalitu čištění,proto se doporučuje zapnout nový režim pouze v případě, že dochází k lokální regulaci skvrn .

Mezi přednosti:

 • trvanlivý rozprašovač;
 • žádný rozvod;
 • je možné zakoupit kapalinu ve vyměnitelné lahvičce;
 • ekonomické;
 • slabá chemická vůně.

Pomoc je dobrý domácí postřik pro časté úklidové práce. Liší se v rozumné ceně, dokonale zvládá obvyklé znečištění zrcadel a brýlí. Nevýhody - přetrvávající zápach, pomalé odpařování, s těžkým znečištěním bude muset pohladit.Mezi ctnosti:

 • nepřítomnost zakalených míst;
 • antistatický účinek;
 • nákladová efektivita;
 • možnost použití PVC oken.

Nejlepší koncentráty

Takové čističe oken používají hlavně úklidové společnosti. To však neznamená, že je to špatná volba pro domácnost. Koncentrované čisticí prostředky jsou velmi hospodárné a vysoce účinné, takže jejich vysoké náklady by neměly být odrazovány. Jediný problém je, že je obtížné najít zboží na volném prodeji.

Čistič oken Amway by měl být zředěn vodou v poměru 1: 3, poté nalit do rozprašovací láhve abez obav použít pro zamýšlený účel. Tento čistící prostředek má neutrální vůni, poprvé se vyrovná s úkolem, odstraňuje mastnotu a může být použit i pro povrchy, jako je nerezová ocel, plast nebo dlaždice. Mezi nedostatky - ne rozpočtová hodnota zboží.

HG koncentrát pro praní je netoxický a zcela bezpečný pro člověka. K přípravě roztoku budete muset vzít 3 ml a litr vody.Takový nástroj má vynikající práci i se starými místyna zrcadlech a oknech. Vzhledem k neutrální kyselé prostředí nevysušuje pokožku rukou. HG je bez zápachu, hospodárný, skladován po dobu sedmi let, obsahuje antistatické prostředky.

Magoz Mirror je profesionální koncentrát pro výlohy, okna, plasty, nerezové oceli, sklo strojů a chromovou ocel. Je také vhodný pro čištění podlah a péči o monitory. Rozvedený v poměru 1: 100. Můžete s ním pracovat i při teplotě +10 stupňů, ale ne nižší.

Vynikající výrobky šetrné k životnímu prostředí

Tato kategorie zahrnuje netoxický čistič oken založený na biologicky rozložitelných a botanických složkách, které jsou zcela hypoalergenní, bez zápachu a zcela bezpečné.

Ačkoliv má iKeep mírný zápach, je to netoxický výrobek. Lze použít na jakémkoliv lesklém povrchu, nerezové oceli a plastu. Copes s otisky rukou a mastnými skvrnami. Díky antistatiku odpuzuje prach dobře. Mezi výhodami můžete také zvolit láhev s velkým objemem - 750ml.

Faberlic je síťový produkt, který je zaměřen především na použití v koupelně. Mýdlové a vápenné skvrny zmizí po prvním čištění. Má také účinek proti zamlžení.

Zero BIO je ekologický sprej na bázi bílého octa , namísto vonných látek obsahuje olejové extrakty. Poskytuje lesk povrchům a nezanechává skvrny. Vyrovnává se i se zastaralými nečistotami a nečistotami.

Po zvážení všech kladů a záporů různých detergentů na sklo můžete vyvodit závěry a vybrat si pro sebe nejlepší možnost.