Nejzajímavější představení z 31. prosince 2018 v Moskvě

Příprava na hlavní zimní dovolenou bere spoustu síly a téměř po celou dobu. Ale v radostném, nekonečném, šíleném shonu z 31. prosince 2018 je nutné vyčlenit několik hodin na nejpozoruhodnější a nejpamátnější představení v Moskvě. Přední herci, režiséři, režiséři a producenti mají co divit a zaujmout jakékoli publikum.

„Juno a Avos“

Jeden z nejpopulárnějších rockových oper je opět připraven dát nezapomenutelné emoce svým divákům. Fantastická hudba, doprovázející neuvěřitelně krásný a hluboký milostný příběh, pronikne do hlubin podvědomí, zabalí se a přenese do vzdálených břehů, což odráží smutný, dramatický, ale takový upřímný příběh.

Přečtěte si také

Novoroční představení pro děti v Samaře 2018-2019: harmonogram akcí

Novoroční představení pro děti v Samaře v letech 2018-2019 jsou příležitostí nejen pro děti, ale i pro rodiče ...

„Juno a Avos“ je představení, které najde odpověď v duši každého člověka. Díky němu lze znovu získat důvěru v sílu lásky, její neomezenou moc nad dušemi aschopnost překonat všechny překážky, překážky, zákazy.

Místo konání:Divadlo Lenkom, ulice Malaya Dmitrovka, budova 6.

Pozor!

Rozdíl cen vstupenek. Mezipatro bude stát nejméně 2.300 rublů, amfiteátr začíná na 3500 rublů a stánky začínají na 5800 rublů.

"Muži se nestávají mnoho"

Hra osloví milovníky jasných, moderních, vtipných komedií. Nedovolí ani minutu na relaxaci, udržení veřejnosti v neustálém napětí, a to díky rychle se měnícímu spiknutí.

"Manželé se nestávají moc", učí diváka, aby byl pozornější k maličkostem, které mohou vyvolat skutečný zmatek. Pokud se nestane příčinou sporů, konfliktů a velmi smutných následků. Proto i když se osud obrátil na ostrý obrat, nepanikařte. Smysl pro humor pomůže v každé situaci.

 • Místo konání:Teatrium na Serpukhovce, Pavlovská ulice, budova 6.
 • Cena:od 2800 rublů.
 • Pro informaci:divadelní představení lze shlédnout v 16:00 a 19:00.

Louskáček

Jeden z nejpestřejších a nejpamátnějších představení v Moskvě, které určitě potřebujete navštívit celou rodinu 31. prosince 2018. Vtahuje do světa zázraků a magie, opozici dobra a zla, oddanost a přátelství.

Příběh vypráví o panence určené pro sekání ořechů, která se ve skutečnosti ukázala být okouzlena mladým mužem. S příchodem vtipné a trapné Louskáček v domě rodiny Stalbaum,začnou se objevovat neuvěřitelné, někdy děsivé a zlověstné události.

Velkolepé tance, expresivní, jasná hra herců, Čajkovského melodie, uznávané jako klasika světové hudby, a fascinující spiknutí stále udržuje napětí. A každý divák, bez ohledu na věk, bude chtít vědět, zda budou hlavní postavy schopni vyrovnat se s nepřáteli a osvobodit Louskáček od zlého kouzla.

 • Místo konání:Divadlo Velkého divadla, Divadelní náměstí, 1.
 • Náklady:z 9 tisíc rublů.
Pozor!

Balet si můžete prohlédnout ve 12:00 a 18:00.

„Štědrý den“

Slavný příběh Nikolaje Vasiljeviče Gogola vypráví o neohroženosti kováře Vakuly, který se navzdory okolnostem zoufale snaží zapálit teplé pocity v srdci tvrdohlavé krásy Oksany. Na jevišti můžete vidět nejen své oblíbené hrdiny, obratně zvládající temné síly, ale také barevné dekorace, barevné kostýmy.

Varování!

Paprika z představení, která více připomínají lidové festivaly a divadelní sál balaganských vesnic, je šumivá, jemná humor, zvukové písně a neuvěřitelná dynamická dobrodružství hlavních postav.

Viz také

Kde splnit nový rok 2019 v Petrohradu

Jasná světla girland, vůně mandarinky, dětský smích a krásně padající sněhové vločky - to vše je nedílnou součástí ...

Akční poplatky nabádají k neustálé zábavě a neuvěřitelně silné energii. Po něm stále velmipo dlouhou dobu nezanechává pocit oslavy, vítězství života, lásky a dobrých sil.

 • Místo konání:ITC "Cherry Orchard", Malé Sukharevské náměstí, 10.
 • Cena vstupenky:od 1 tisíc do 3 tisíc rublů.

"Tajemství starého kabinetu"

Úžasná inscenace zapálí oheň v srdcích dospělých a dětí od 6 let, vezme si je s sebou do pohádkové země, kde už delší dobu nebyly Vánoce. Čarodějka zahalila svět do věčné zimy a zuří blizzard a tři věrní přátelé musí projít spoustou pokusů, aby porazili vládnoucí zlo.

Představení vypadá jako extravaganza s neustálými magickými proměnami a dobrodružstvími, která zachytí oko od první minuty výkonu a nenechají se pustit až do závěrečné opony.

 • Místo konání:Činoherní divadlo na Malaya Bronnaya, 4, budova 2. Čas: 12:00.
 • Náklady:3250 rublů.
Věnujte pozornost!

Intermedia začíná 30 minut před představením.

„A stejný sen.“

Toto prohlášení osloví opravdové znalce moderního choreografického umění. Alla Dukhova spolu se slavným baletem „TODES“ poskytne každému divákovi nezapomenutelné emoce a dojmy, které je budou rozplakat a smát se, radovat se a vcítit se do děsu, strachu a potěšení.

Představení povede roky, sny, touhy, země a kontinenty. Zábava bude zajištěna slavnými tanečníky, originální choreografií, nepřekonatelnými kostýmy, působením hudbyhlubin duše a neobvyklé, barevné světelné show.

 • Místo konání:Divadlo Alla Dukhovaya, Mira Avenue, budova 95, budova 2.
 • Náklady:od 2500 rublů.

"Příběh cara Saltana"

Okouzlující představení o vodě, které lze vidět 31. prosince 2018 v Moskva. Nová interpretace slavné pohádky bezpochyby osloví každou kategorii obyvatelstva bez ohledu na věk a sociální postavení. Na produkci se podílí mistr synchronizovaného plavání, cirkusových hvězd a profesionálních herců.

Originální taneční čísla, ohromující akrobatické kousky, létání ve vzduchu a okouzlující hudba vám umožní plně se ponořit do akce, aniž byste byli na chvilku rušeni.

 • Místo konání:Vodní stadion Dynamo, 39 Leningradskoye Shosse Street, budova 53.
 • Cena:od 600 do 2500 rublů.
 • Pro informaci:doba prezentace je 70 minut.

Cirkusový muzikál „Alice“

Hudební divadlo, moderní balet, cirkus a akrobatické umění kombinované v nádherné, okouzlující akci. Představení se zúčastní přední akrobati a gymnasté, herci hvězd, vítězové mezinárodních festivalů cirkusových umění.

Když se každý divák ponořil do báječného, ​​surrealistického světa, setká se s jeho oblíbenými postavami: Alice, Hatter, March Hare, Queen, Cheshire Cat. Skript je zároveň naprosto exkluzivní a zahrnuje nespoutanou všeobecnou veselí,proměny, proměny a mnoho triků.

 • Místo konání:Kulturní centrum Salyut, ulice Svoboda, 37.
 • Cena:od 500 do 2500 rublů.

Věnujte pozornost!

Otec Frost, Sněhurka a hrdinové oblíbených pohádek připravili svůj vlastní malý výkon, který se bude konat ve vstupní hale před hlavní akcí.

Toto není úplný seznam zajímavých vystoupení. Mělo by se však připomenout, že pro před-novoroční představení se vstupenky kupují velmi rychle. Proto musíte rychle vybrat své oblíbené show a místa knih.