Novoroční manikúra 2019: nápady na nehty

V předvečer novoročních svátků na stránkách módních, lesklých časopisů můžete vidět řadu zajímavých možností manikúry. V letošním roce se doporučuje neomezovat svou fantazii a umožnit odvážné nehty. Tady a kamínky, a jiskry, a tematické vzory. Jedním slovem, všechno, co se bude podobat atmosféře nadcházejícího nového roku 2019. Níže je kolekce fotografií, kde si můžete vybrat svou vlastní verzi a doplnit obrázek.

Základy umění nehtů pro nový rok

Symbolem nadcházejícího roku je Zemské prase. Právě tento okamžik by se měl alespoň částečně promítnout do manikúry 2019let.

Například volba barev by měla být upřednostňována:

 • béžová;
 • žlutá;
 • zlato;
 • hnědá;
 • Bordeaux;
 • bronz;
 • korály.

Lze použít více odstínů najednou. Jeden - jako základ, zbytek - pro kresby, vzory, detaily.

Přiměřená manikúra není o Silvestra o nic méně důležitá než celá oblečení. Brilantní, krásně zdobené měsíčky dokonale doplňují obraz a přinášejí atmosféru prázdnin.

Chcete-li slavnostní manikúru, jen jeden lak a třpytky letos rozhodně nestačí. Doporučuje se používat všechny druhy dílů z oblasti návrhu nehtů.

Mezi ně patří:

 • bujóny,
 • třpyt,
 • tře,
 • písek,
 • prášek.

Využití výše uvedených nástrojů pomůže zajistit slušnou novoroční manikúru. Kromě toho existují různé techniky tvorby:

 • ombre,
 • módní francouzské nápady,
 • oko kočky,
 • použití kamifubukov.

Důležité!

Pro rekreační účely můžete učinit výjimku a aplikovat několik typů technik manikúry najednou. Budou vhodné v podmínkách oslav.

Co je nového v trendech manikúry

stojí za tomluvit o trendech v designu nehtů. V nadcházejícím roce bude móda přírodní, přírodní, přírodní. Dravé ostré nehty ustupují do pozadí.

Trend 2019 - elegantní, dobře udržované nehty ve tvaru oválného nebo mandlového ořechu. Délka - ne více než 5 mm od okraje. Fashionistas se snaží udělat zaoblený squoval měsíčku. To platí nejen pro Silvestra, takže můžete bezpečně experimentovat s designem.

Volba barvy manikúry

S přihlédnutím k symbolu nadcházejícího roku budou teplé, slunečné, žluté, zlaté barvy, které lze vzájemně kombinovat, skutečnými barvami v novoročním designu nehtů. Tak například luxusní kombinace zlatých a žlutých odstínů nehtů se stane novou verzí manikúry pro nový rok 2019.

Nové trendy (fotografie) při slavnostním večeru kromě žluté budou:

 • modrá;
 • červená;
 • bílá;
 • víno;
 • modré barvy.

Při správné kombinaci barev podle obrázku můžete vytvořit jedinečnou manikúru, která bude zapamatována po celý rok.

Viz také

Co nosit pro plnohodnotnou ženu pro novoroční firemní oslavu 2019: tipy s fotografiemi

Každý nový rok je novým vybavením. Zejména v případě, že se jedná o publikaci - musíte vyrobit ...

Novoroční kresby na nehtech

Nejúspěšnější možností je použít tematický vzor, ​​vzor na nehtech. VýběrNavrhované výtisky jsou obrovské. Zde jsou prezentovány a sněhuláci, a Santa, a girlandy, a mnoho dalších tématických fragmentů. Pro ty, kteří upřednostňují skromnější manikúru, jsou zde také možnosti novoroční. Jako dříve, geometrické obrazce, vzory, abstrakce zůstávají v módě.

Pro majitele dlouhých měsíčních měsíčků je navržen design se zvířaty: jelen jelenský, králíci, bullfinches se zářivě červenými prsy, králíčky a další zvířata.

Poradenství!

Při navrhování vlastních nehtů můžete použít speciální vzory, samolepky, prodávané ve specializovaných prodejnách.

Nápady na manikúru

Při výběru barevných palet pro vytvoření manikúry byste měli také vzít v úvahu celý obraz: oblečení, účes, make-up. Fotografie ukazují nejúspěšnější, vhodné návrhy, které jsou relevantní pro slavnostní magickou noc.

Kamínky

Pro použití rhinestones, oblázků, gelový lesk je vyžadován. Dokonale harmonizuje s těmito prvky, pevně je drží na nehtové desce.

Existuje mnoho nápadů na zdobení nehtů, aby se vytvořila slavnostní manikúra. Kamínky jsou tak rozmanité, že se odlišují:

 • ve formě;
 • barevně;
 • ve velikosti;
 • .

Dost na to, aby se obrátila na představivost a vytvořila jedinečnou manikúru. Například, pomocí kamínky, můžete udělat pruhy, sněhové vločky, květiny a další prvky. Populární je dekorace třpytky nehtů otvory nebocelou nehtovou desku jednoho prstu. Tento design je jak slavnostní, tak ne příliš chytlavý.

Třpytky na novoroční design nehtů

V současné době získává popularitu vybavení pro manikúru - Kamifubuki. Skutečný skvělý nápad! Význam technologie v aplikaci pro návrh konfet. Měla by se třpytit, třpytit se a dát sváteční manikúru. Nejtypičtější barvy: zlato, bronz, stříbro. Konfety se dodávají v různých velikostech. Malé prvky lze tedy použít k ozdobení celé nehtové desky a velké velikosti jisker jsou ideální pro vzory a akcenty.

Pro novoroční nail art jsou také vhodné drobné jiskry. S jejich použitím můžete vytvořit imitaci nehtů malých bublin šampaňského. Pro techniku ​​lakování nehtů je perfektní barva. Spočívá v postupném, měkkém přechodu z hlavní barvy na brilantní hranu.

Obraz nového roku lze měnit použitím teplých odstínů laku a třpytů. Pro rafinované romantické povahy se bude líbit kombinace zlata s bílým potahem nehtů jako základny. Pro ty, kteří milují být středem pozornosti a záře v každém smyslu slova, pro Nový rok 2019 budou mít rádi světlé, chytlavé odstíny.

Uvádíme aktuální varianty manikúry a fotografie:

 • transparentní základna s neonem a více neutrálními jiskrami;
 • kombinace béžových, pastelových a broskvových odstínů s jasně oranžovými korálovými prvky;
 • tisky na černobílém kontrastu, zdobené stříbrem;
 • bílý, světle růžový lak s mátovým třpytem.

Číst také

Jak krásné je zdobit vánoční stromek pro Nový rok 2019: fotografické nápady, jaké barvy použít

Dlouho před hlavní noc v roce začneme přemýšlet, jaké by to bylo, aby se hosté a příbuzní z naší ...

Matné nehty

Matný červený lak je nejlepší volbou pro prázdninové akce. Samostatné talíře nehtů mohou být zdobeny leskem, kamínky, krystaly. S takovou manikúrou není těžké přitahovat pozornost.

​​

Možnosti v béžové barvě

Pro elegantní měsíčky v béžově nahé váze je také místo na festivalu. Elegantní, diskrétní novoroční manikúra je vždy v trendu. Design na Nový rok 2019 je možné rozmělnit na prolamované vzory, sněhové vločky, jako na fotografii:

Ombre

Technika

Ombre je vhodná technika pro vytvoření magické manikúry. Pro novoroční design je lepší použít třpytky, použít obrázek nebo šumivý hologram.

Tento efekt lze snadno vytvořit. Stačí, když se na nehtovou desku vloží třpytky a po několika dalších vrstvách na hraně. Tak, na špičce nehtů dostatek lesku se shromáždí.

Krásné novoroční nehty se vzorem

Různé atributy Nového roku, jako jsou sněhové vločky, sněhuláci, jeleni a Santa Klause nebo prvkyTématické oblečení, zdobení manikúru a dělat to slavnostní, přinést veselou atmosféru a jsou vynikající volbou pro všechny strany, firemní večírky nebo dokonce domácí setkání pro celou rodinu.

Tradiční pro manikúru na Silvestra je kombinace barev, jako je červená, zelená, modrá, bílá. Stříbrné a zlaté odstíny se používají jako doplněk k oživení manikúry.

Manikúra s novoročními vzory

Velká agiotage získala kombinaci různých typů dekorů v manikúru. To je důležité zejména v zimě nail art, kde jsou prolamované vzory kombinovány s třpytem, ​​modelováním nebo fólií. Pocit něčeho neobvyklého a novátorského způsobuje manikúru, kde jsou vyobrazeni jeleni a sledují skandinávské motivy.

Jemná manikúra se sněhovými vločkami

Manikúru pro nový rok ve stylu "sněhové vločky" lze uspořádat bez zvláštních dovedností nail art. Vypadá to však úhledně a působivě. Vše, co je potřeba pro výzdobu, je nákup speciálních šablon. Dnes je jich mnoho.

Poznámka!

Je pozoruhodné, že existují takové varianty takových šablon, kdy každý hřeb má svou vlastní vločku, která je vhodná ve velikosti.

Někteří výrobci, kteří předpokládají nuance používání šablon, vyrábějí soupravy se speciálními projekcemi, pro kterépohodlné držení. Je velmi jednoduché vytvořit takovou manikúru: naneste vybraný lak na nehet, počkejte, až bude zcela suchý a opatrně nalepte vločku.

Zde musíte být velmi opatrní, pokud je obrobek jakýmkoliv způsobem odloupnut v jakékoli části hřebu. Lak, pokud je jeho nadměrné množství, se může dostat dovnitř, což činí kresbu neopatrnou.

Neobvyklé možnosti novoroční manikúry

Inovační volba nail art - „yucca flakes“, která má unikátní povlak, bude nestandardní volbou pro zdobení nehtů v předvečer Nového roku 2019. Vlastnosti této techniky jsou kombinace a neuvěřitelně krásné hladké barvy barev, které se nejvíce harmonicky hodí k sobě. Dekorativní vločky vytvářejí vzhled stromové kůry, která bude působit na Silvestra.

Přečtěte si také

Jak nezískat další kilogramy během novoročních svátků

Se začátkem prosince stále více přemýšlíme o tom, jak máme čas na hubnutí o Nový rok a udržení své váhy během ...

Světlý novoroční design nehtů

Ve vašich manikúrach není nutné dělat prvky, které symbolizují roční období nebo tematické atributy. Sváteční atmosféra se může vytvářet a navrhovat v podobě:

 • abstraktní skvrny;
 • geometrické tvary;
 • cikcaky;
 • různé protínající se čáry.

Je také důležité zvážit výběrodstíny a barvy.

Novoroční design manikúry s fólií

Studium fotografií krásného a stylového nehtového umění, věnovaného tématu Nový rok a Vánoce, byste se měli blíže podívat na pletený design. Matně červené, bílé a modré vzory naznačují teplo osvětleného krbu, sklenku svařeného vína a objetí milovaného člověka.

Provedení s pískem

Nejvhodnější je sestavit studené modré tóny s takovým manikúrovým prvkem jako sametový písek. Tento prášek, speciálně navržený pro návrh nehtů, a v novém roce 2019, bude velmi užitečný. Velvetový písek je vhodný pro všechny druhy laků pro matné i lesklé.

Můžete jej použít velmi různě, například můžete celý novoroční manikúru ozdobit pomocí prášku nebo selektivně jednoho nebo několika nehtů. Níže jsou uvedeny fotografie nových produktů, které pomohou doplnit obrázek.

Důležité informace!

Pomocí takového prášku určitých barev (bílé nebo modré) můžete vytvořit efekt, že na nehtech je skutečný sníh, který bude vypadat neobvykle a velmi zajímavě.

Manikúra s efektem rozbitého skla

Styl „Broken Glass“ je velmi jasný, výrazný a dokonale vhodný pro novoroční svátky, protože ho dokáže ozdobit svým vlastním zářením. Doporučuje se zhotovovat nehty pomocí tmavého laku v barvě pozadí, který zajistí větší světelnost. Přemýšlíte nad designem, který potřebujetezobrazit představivost, možnosti designu se mohou lišit.

Lunární manikúra

Měsíční manikúra je vždy krásná a zajímavá, relevantní a příjemná, a na novoroční svátky to nebude výjimkou. Lze však dávat přednost studeným odstínům, jako je modrá, modrá, fialová nebo bílá.

Design nehtů pro novoroční "Kočičí oko"

Tajemství a kouzelné motivy v novoročním obrazu mohou být vytvořeny použitím takového stylu manikúry, jako „Kočičí oko“. Je lepší použít hluboké odstíny, různou sytost.

Novoroční manikúra pro dívky

Nejen dívky a ženy, ale i malé princezny se na Silvestra chtějí cítit zvláštní. V tom jim mohou pomáhat matky, které manikúru nezhorší než profesionály v salonech. Nicméně, aby nedošlo k poškození dítěte náhodou, je nutné zvážit řadu faktorů. Například děti předškolního věku by nikdy neměly podstoupit manikúru s použitím technologie řezání, protože látky nejsou dostatečně formovány a mohou trpět.

Bude užitečné použít lesklé, brilantní dekorační prvky v designu a dekoraci nehtů na Silvestra. Mnozí stylisté, profesionálové z oboru, kteří o svých dovednostech znají mnoho, se o tom zmínili před novým rokem 2019. Manikúra uvedená na fotografii pomůže určit výběr jeho verze.